نیک کردرو به پایان رسید سلول های بنیادی درمان بعد از دو روز خود نوشت: در مورد خداحافظی

بازیگر نیک کردرو همسر آماندا Kloots زمان به او Instagram داستان روز جمعه برای به اشتراک گذاشتن برخی از “چیزهای هیجان انگیز است.” Kloots توصیف یک درمان جدید همسرش دریافت و تشکر از همه برای خود آرزوهای خوب و پشتیبانی در طول شوهرش نبرد با COVID-19.

به عنوان Inquisitr گزارش کردرو در حال حاضر در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان سینا سروهای مبارزه با عوارض ناشی از کوروناویروس. این بازیگر شده است در بیمارستان برای دو ماه گذشته و همسر او شده است های به روز رسانی مکرر در Instagram.

“ما شروع کرده اند سلول های بنیادی برای درمان نیک و فقط به پایان رسید. ما تصمیم گرفتیم در این چند روز پیش و بیمارستان آن را کردم در حال حرکت” آماندا گفت: در داستان او.

این مربی تناسب اندام امیدوار بود اما عملی در پیشرفت او اذعان کرد: “وجود دارد که به هیچ وجه تضمین” که درمان خواهد بود یک موفقیت است. درمان از طریق یک شرکت به نام Capricor و بازیگر امیدوار است که سلول های بنیادی که او حتی “یک درصد” و اشتیاق برای آن به پل آنها را “به سطح بعدی از شفا برای او.”

سلول های بنیادی درمان اجرا شد نیک به “تعمیر” و “تقویت” این بازیگر ریه ها. رویکرد جدید آمد فقط دو روز پس از Kloots ارسال شده در Instagram که او “گفته شده یک زن و شوهر بار که او آن را ندارد.”

فقط دیروز Inquisitr گزارش داد که این بازیگر رفته بود به رسانه های اجتماعی به درخواست برای کمک های پزشکی برای شوهرش. در حال حاضر حذف شده داستان آماندا پرسید برای یک محاکمه یا پزشک است که می تواند کمک به شوهرش. این بازیگر نیاز به کمک با تهویه و پاکسازی دی اکسید کربن را از ریه های خود. آماندا درخواست هر کسی با مشروع بر اساس اطلاعات برای رسیدن به او.

در جدید ترین داستان آماندا عکس به اشتراک گذاشته شده از تعداد زیادی از کارت های او را دریافت کرده بود و تشکر از همه برای حمایت خود را در طول این زمان دشوار است. این مربی تناسب اندام غرق شد با این مهربانی و سخاوت و نماز او و خانواده و نیک را از خانواده دریافت کرده بود “پس از یک روز.”

آماندا در ادامه می گویند که اگر چه بسیاری تا به حال اظهار نظر در قدرت او اعتراف کرد که او نمی تواند این کار را بدون کمک کند. او به نام فوران حمایت از “ذهن باد.”

با توجه به محدودیت های قرار داده شده بر روی بازدید کنندگان Kloots است که قادر به بازدید شوهر او را به عنوان او مبارزه برای زندگی خود را در Cedars-Sinai. تناسب اندام, مربی عوض می ایستد در خارج از منطقه لس آنجلس بیمارستان هر روز به نگاه کردن در جایی که شوهر او ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>