نیا حملات JeM دستیار محل اقامت در پولوما

سرینگر: ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز شنبه حمله به محل اقامت فولادوند بشیر Magray یک ادعا مربی و دستیار نزدیک از جیش-e-محمد (JeM) بمب گذار انتحاری عادل Dar که تا به حال انجام پولوما حمله تروریستی در ماه فوریه سال گذشته است.

با توجه به گزارش برخی از اتاق در Magrey خانه در پولوما شده اند مهر و موم شده. منابع گفت: پدر خود را نیز زیر سوال برد.

روز جمعه نیا گفته بود که دستیابی به موفقیت بزرگ بوده است محقق شده در پولوما حمله انتحاری مورد دستگیری فولادوند بشیر Magrey. با توجه به نیا Magrey یک بیش از زمین کارگر (جستجو رو) برای داعش و ارائه کمک های لجستیکی به JeM بمب گذار انتحاری عادل Dar.

“یک فروشگاه مبلمان صاحب فولادوند بشیر Magrey ارائه سرپناه و دیگر کمک های لجستیکی به بمب گذار انتحاری عادل احمد Dar. او معرفی شد به آهنگ در اواسط سال 2018 توسط مبارز پاکستان محمد عمر فاروق و پس از آن Magrey کامل شد-زمان جستجو رو از JeM” یک نیا بیانیه ای گفت:.

آن گفت که در دوران اولیه بازجویی Magrey کرده است فاش کرد که در موارد متعدد او جمع آوری شده و تحویل اسلحه و مهمات و پول نقد و مواد منفجره به JeM شبه نظامیان از جمله کسانی که درگیر در پولوما حمله.

“متهم فولادوند بشیر Magrey بیشتر نشان داد که او تا به حال harboured عادل احمد در پاکستان و شبه نظامی محمد عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در آماده سازی بمبهای دست ساز” در بیانیه ای گفت:.

“مغازه خود واقع در نزدیکی Lethpora پل و به عنوان توصیه شده توسط محمد عمر او شروع به انجام شناسایی از جنبش CRPF کاروان در Jammu-سرینگر بزرگراه در ژانویه 2019 و آگاهانه محمد عمر و عادل احمد در مورد آن” به آن اضافه شده است.

به نیا در بیانیه ای گفت که Magrey نیز درگیر در اصلاح Maruti Eeco ماشین و اتصالات بمب در آن در اوایل فوریه 2019.

“در طول تحقیقات را مدل و تعداد اتومبیل استفاده می شود در این حمله به سرعت توسط مسلم نیا به Maruti Eeco از طریق پزشکی قانونی بررسی کوچک باقی مانده از ماشین که کشف و ضبط شد از نقطه در طول تمدید جستجو. این بوده است تایید توسط Magrey” در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که مواد منفجره مورد استفاده در این حمله مشخص شد به آمونيوم نيترات نیتروگلیسیرین و RDX.

“تحقیق نیز تایید هویت بمب گذار انتحاری به عادل احمد Dar طریق DNA و تطبیق آن با پدر خود” بیانیه ای گفت:.

دیگر کلید شبه نظامیان درگیر در این حمله شده اند یافت می شود Muddasir احمد خان (JeM را بخشی فرمانده در جنوب کشمیر که کشته شد در یک عملیات توسط نیروهای امنیتی در تاریخ 11 مارس 2019) پاکستان مبارز محمد عمر فاروق و بمب متخصص کامران (هر دو کشته شده در مارس 29, 2019), صاحب, ماشین, Sajjad Ahmad Bhat از Anantnag (کشته شده در 16 ژوئن 2019) و قاری Yassir JeM فرمانده برای کشمیر (کشته شده در ژانویه 25, 2020).

حمله انتحاری در CRPF کاروان در حال حرکت از جامو نسبت به سرینگر در 14 فوریه 2019 در نزدیکی پولوما تا به حال جان 40 CRPF پرسنل.

Magrey تولید شد قبل از ویژه نیا دادگاه در جامو روز جمعه و remanded به 15 روز نیا بازداشت برای بازجویی دقیق.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>