دهلی: دهلی نو-بر اساس سازمان غیر دولتی (NGO) زنان انجمن برای آموزش توانمند سازی و اسکان مجدد (آب) راه اندازی یک کمپین گسترده ترغیب مردم به رای دادن و انتخاب یک زن نامزد در حوزه خود را.

برای اطمینان از نامزدهای پیشین این سازمان است ارائه گسترده رسانه های اجتماعی و پشتیبانی زمینی به هر زن نامزد شده است. آب رئیس جمهور Shilpi Arora به آمده تا با یک ایده منحصر به فرد برای ایجاد انگیزه در زنان نامزدها که در تلاش هستند تا شانس خود را برای افزایش در سیاست آنها ارائه یک نشانه کوچک ‘موفق باشید Shagun’.

پس از آغاز به کار سازمان آب خواستار برابر حضور زنان در قانون به صورت عادلانه عمل دموکراتیک سیاست است.

در همین حال سازمان های مردم نهاد سراسر کشور تحسین, ‘Ab Hai Meri Baari’ (در حال حاضر از آن نوبت به من) کمپین با هدف به سمت فرصت برابر به زنان نماینده در حوزه سیاسی.

Arora معتقد است که اگر زنان می تواند موفق در این حوزه از زندگی آنها باید این حق را به نمایندگی خود در جبهه سیاسی بیش از حد.

به گفته او یک رهبر می تواند کارآمد تر برای کاهش جرم و جنایت علیه زنان و اکثریت در سیاست خواهد بود مفید به قاب مجموعه ای جدید از قوانین و نظم در برابر افزایش حوادث تجاوز به قرار دادن یک توقف به Nirbhaya مانند سناریو دوباره. متاسفانه بودجه اتحادیه برای 2020-2021 نا امید زنان در رابطه با اقدامات خود را برای ایمنی و امنیت.

از 672 نامزد سابقه در سراسر 70 کرسی در فوریه 8 دهلی دولت مجمع انتخابات تنها 79 (یا 11.75 درصد) زن هستند. سه حزب AAP BJP و کنگره داده اند بلیط به تنها 24 زنان است. سهم فقط 11.42 درصد است.

این سازمان به تازگی سازمان یافته در یک میز گرد بحث بر مشارکت زنان در سیاست با رئیس سخنگویان اصلی منطقه ای و ملی و احزاب سیاسی.

نامه درخواست برای اعطای بلیط های بیشتر به زنان نامزدها همراه با یافته ها و نتیجه گیری از بحث طولانی فرستاده شده بود به supremo از هر حزب سیاسی. اما هیچ حزب واقعا به نظر می رسد برای تشویق ابتکار در زمینه های دوباره ساخت دهلی انتخابات بسیار باریک فضا برای زنان است.

“دهلی نو یک چشمه از سیاست و این بسیار مهم است برای بررسی آنچه که ما در حال نمایش در اینجا” گفت: Shilpi Arora, رئيس جمهور از آب در حالی که ابراز ناامیدی او با نهادهای سیاسی دهلی نو.

“ماموریت ما این است برای رانندگی در سیاست نسبت به یک نقطه که در آن وجود دارد تقریبا 50-50 نمایندگی از زنان در هر دو پارلمان و دولت در مجامع و همه انتخابات از جمله نهادهای مدنی و panchayats” او اضافه شده است.

“ما درخواست دهلی نو مردم را به رای دادن و انتخاب یک زن صالح رهبر به نمایندگی از حوزه خود را. مدرن زنان جوان هند قادر به رهبران. تنها چیزی که نیاز دارید این است که خود را مطلوب پشتیبانی و اگر آنها شانس من مطمئن هستم که آنها را دوباره تعریف طیف سیاسی برای خوب” گفت: Arora.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de