NFL می گوید آن شروع خواهد شد رایگان آژانس در این هفته با وجود شایعات می تواند آن را به عقب رانده

NFL آماده است برای شروع سال جدید خود را این هفته در حال حرکت به جلو با شروع رایگان آژانس با وجود گزارش که آن را می تواند تحت فشار قرار دادند.

لیگ گزارش با ارسال یادداشتی به تیم در روز یکشنبه تایید است که از شروع لیگ جدید سال را در برنامه این هفته NFL.com نویسنده تام paul allen گزارش شده در توییتر. آغاز لیگ تا به حال شده است در هوا میان تاثیر coronavirus که مجبور دیگر آمریکا ورزش لیگ به رفتن در وقفه یا در مورد لیگ اصلی بیس بال عقب راندن شروع فصل.

برخی از گمانه زنی ها در مورد NFL عقب هل دادن خود را در لیگ سال آمد از New Orleans Saints سر مربی شان Payton, که در مصاحبه ای گفت: در این هفته که از او انتظار می رود برخی از تاخیر از لیگ.

“اکثر بلافاصله شروع لیگ ما سال است که با توجه به این پنج شنبه, رایگان آژانس آغاز می شود که میخوام من فکر می کنم تحت فشار قرار دادند پشت” Payton گفت: از طریق NOLA.com.

Payton افزود که به اعتقاد او این پیش نویس NFL در حال حاضر برنامه ریزی شده را بین آوریل 23 و 25 را نیز برخی از تغییرات. Payton باور نمی کند که پیش نویس خود را به نقل مکان کرد اما فکر آن می تواند تحت یک فرمت را تغییر دهید.

“قطعا با فرمت رفتن به تغییر نسبت به آنچه که آنها استفاده می شود به,” او گفت:. “مانند هر کس دیگری در سراسر کشور نه تنها که در سراسر جهان همه ما در حال ایجاد تغییرات لازم و واقعا اولویت آنچه مهم است — همه سلامت و تندرستی است.”

وجود دارد دیگر گمانه زنی که لیگ سال می تواند تحت فشار قرار دادند با توجه به مذاکرات در حال انجام با توجه به جدید توافق دسته جمعی. مایک Florio از ProFootballTalk گزارش داد که لیگ یک منبع گفت: NFL نزدیک بود به اعلام روز یکشنبه که این امر تاخیر شروع رایگان آژانس تا پس از CBA رای گیری بسته شده بود ، که به پایان رسید تا محل مصرف در روز یکشنبه با یک CBA جدید بودن مجاز است.

با NFL شروع فصل در زمان آن است که هنوز روشن نیست که چگونه رایگان آژانس می تواند تحت تاثیر قرار. این دوره به طور سنتی درگیر یک مقدار قابل توجهی از سفر و در فرد بازدید به صورت رایگان از عوامل است که می تواند تمام توان نهفته در سراسر کشور با توجه به محدودیت از coronavirus.

با هیچ ورزشی دیگر در حال وقوع است و توجه بیشتر در آینده NFL free agency خواهد شد که شامل تام بردی تست, باز, بازار, برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>