NFL شایعه: Tom Brady ‘بررسی’ در Patriots پس از سال 2018 دست دادن به استیلرز گزارش ادعا می کند

تام بردی مارس رسما از سمت چپ New England Patriots که رایگان آژانس آغاز شده و این offseason اما یک گزارش جدید ادعا می کند که قلب خود را ممکن است رفته بسیار زودتر.

وجود ماه از شایعات منجر به بردی امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers که او آماده بود به پیچ و مهره های از انگلستان و یک گزارش از بوستون ورزشی مجله گرگ Bedard ادعا می کند که بردی آماده بود به ترک شروع با این تیم تا سال 2018 از دست دادن به Pittsburgh Steelers. این گزارش ادعا کرد که بردی تا به حال رشد به طور فزاینده ای نگران در تیم تهاجمی gameplan که به اعتقاد او توقف تدریجی او را در حمایت از اجرای مبتنی بر جرم.

به عنوان Bedard نوشت: این رویکرد ممکن است بهترین جا برای پرسنل the Patriots در زمان حال — و به آنها کمک کرد پیروزی نهایی سوپر باول برای بردی قبل از او در سمت چپ تیم — اما نه بیش از حد خوب با آینده Hall of Famer.

“چه شما را نمی شنوند از تیم بردی که بردی تا حد زیادی بررسی می شود در سال 2018 پس از دست دادن به پیتسبورگ و منفور چگونه جرم چرخد و به اجرا مبتنی بر حمله” Bedard نوشت طریق NESN. “بردی احتمالا متنفر قوچ سوپر باول gameplan به عنوان به خوبی و چگونه از آن تنها تولید 13 امتیاز. بود بردی از رده خارج در ’18? بود جرم تبدیل شدن به کمتر تام محور? البته که نه. این پرستان بودند در تلاش برای برنده شدن در بازی فوتبال با آنچه در دست داشتند. و آن کار می کرد … بنابراین من حدس می زنم ما را نمی شنوند هر دولتی شکایت در مورد آن فصل است.”

میهن پرستان از دست 2018 هفته 15 بازی به Pittsburgh Steelers با نمره 17-10 انداختن پرستان به 9-5 و قرار دادن یک دمپر در سوپر باول امیدوار است که آنها تا به حال برای شروع این فصل است. بردی به حال در اواخر رهگیری که در بازی است که اجازه استیلرز برای اضافه کردن به خود را منجر شود و نقض هر امید از وطن پرستان برد. بردی و این تیم را به گزاف گویی برنده دو بازی از فصل به طور منظم قبل از رفتن به سوپر باول-پیروزی در پلی آف.

بردی است گفت: هیچ چیزی در مورد هر چیزی علنی در مورد تنش ها در پشت صحنه در انگلستان هر چند بسیاری معتقدند او ممکن است در اشاره آن را در بیانیه ای پس از پیوستن به Buccaneers. در یک قطعه برای بازیکنان تریبونبردی قرار نوشت که او هیجان زده بود برای رفتن به یک تیم است که “استقبال من به عنوان یکی از خود” و گوش دادن به آنچه که او تا به حال به می گویند که بسیاری از زمان به عنوان یک نشانه آن است که خود را در ورودی های دیگر انجام همان وزن با میهن پرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>