NFL شایعات: Todd Gurley ‘مردها نسبت به داد و ستد شود’ توسط قوچ در Offseason هر ESPN

با توجه به ناامید کننده 2019 مبارزات انتخاباتی که در آن او را دیدم او تعداد کاهش از قبلی دو فصل اخیر شایعات نشان می دهد که لس آنجلس قوچ در حال اجرا پشت تاد Gurley ممکن است به زودی رهبری در جای دیگر در سال 2020 offseason.

به نقل از یک گزارش از ESPN جف دارلینگتون, Bleacher Report نوشت: روز چهارشنبه که Gurley است “مردها نسبت به مورد معامله” توسط قوچ و پنج سال پس از او برداشت 10 به طور کلی در 2015 پیش نویس NFL و کمتر از دو سال پس از او در ترکیب برای 40 مجموع touchdowns در سال 2017 و 2018 فصل است. هیچ جزئیات ارائه شد در حال اجرا به عقب را مقصد احتمالی هر چند این نشریه برجسته چگونه هر دو Gurley و قوچ تلاش در 2019 فصل پس از ساخت سوپر باول در فوریه سال.

بازی برای 9-7 قوچ تیم سوم به پایان رسید که در پشت قهرمان کنفرانس سان فرانسیسکو 49ers و سیاتل Seahawks در NFC غرب تقسیم Gurley تا به حال موثر 12 عجله touchdowns برای لس آنجلس در سال 2019 فصل هر طرفدار فوتبال مرجع. او, با این حال عجله برای فقط 857 متری و 3.8 متری در هر حمل — کاهش شیب از خود 2018 اعداد با وجود این واقعیت که او از دست رفته فقط یکی به طور منظم فصل بازی. سابق گرجستان Bulldogs ستاره تنظیم شده است برای ورود به سومین سال از چهار سال 60 میلیون دلار تمدید قرارداد او امضا شده در سال 2018 است.

اگر چه این اولین بار نیست در این سال است که شایعات تجارت باید در Gurley 25 ساله نیز امکان گرفتن منتشر شده اگر قوچ قادر به پیدا کردن یک مناسب شریک تجاری با توجه به CBS Sports.

“قوچ پرداخت کرده اند برخی از بچه های دیگر و می خواهید به حرکت به جلو بدون او” NFL.com’s مایک نقره به تازگی این باورند که به نقل از خروجی. “آنها ممکن است او را قطع اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک شریک تجاری زمانی که همه گفته و انجام می شود.”

علاوه بر این, Bleacher Report به نقل از یک دسامبر 22 گزارش از نقره که نوشت که Gurley را “حقوق و دستمزد بالا و کاهش تولید” زور می تواند لس آنجلس را به حرکت را از او و دیگر بازیکنان کلیدی.” او تاکید کرد که قوچ ظاهر متعهد به ساخت و ساز در اطراف این دو بازیکن به طور خاص — کارفرمایی Jared Goff و دفاعی در مقابله با هارون دونالد.

آن را هنوز هم روشن نیست که قوچ انتظار می تواند اگر آنها تصمیم به تجارت Gurley به تیم دیگری. حرکت او اما به طور بالقوه می تواند تغییر چشم انداز از یک تیم نیست که فقط باید 49ers و Seahawks برای مقابله با آن را بدست آورد. همانطور که اشاره شد توسط madmazelکاردینالز آریزونا قابل ملاحظه ای به روز رسانی فهرست خود را در اوایل این ماه توسط تجارت برای standout گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز خواهد شد که ابتلا به عبور از 2019 اول کلی پیش نویس انتخاب Kyler موری یک بار در فصل جدید آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>