NFL شایعات: چند بازیکن با آسم شرایط دیگر این گزارش با توجه به اعلام انصراف از سال 2020 فصل

چندین سطح بالا NFL بازیکنان این گزارش با توجه به اعلام انصراف از بازی در فصل آینده. در حالی که او نمی خواهد نام هر نام Yahoo Sports‘ چارلز رابینسون ارسال شده در توییتر که حداقل یکی از مردان فکر پرش 2020 فصل یک “نخبگان در سطح مرد.”

رابینسون در ادامه گفت که برخی از بازیکنان NFL به دنبال انتخاب شدند و با توجه به گزینه های خود را به دلیل شرایط موجود است که می تواند یک COVID-19 عفونت شدید تر است. خبرنگار گفت: وجود چند بازیکن که آسم دارند. نخبگان در سطح کسی که رابینسون نمی خواهد فاش کردن یکی از کسانی است که بیماری.

نویسنده همچنین گزارش شده وجود ندارد هر گونه تصمیم گیری نهایی در مورد اینکه آیا یا نه آنها را به نشستن در این فصل است. او اضافه کرد که حتی اگر آنها تصمیم به بازی آن را تبدیل به روشن وجود دارد NFL بازیکنان هستند که اعتماد به نفس در مورد انجام این کار در وسط یک بیماری همه گیر.

دارین Baydoun از ورزش نشان داده شده روز جمعه اعلام کرد که لیگ است که با در نظر گرفتن نگرانی های جدی است. وی افزود: صاحبان و بازیکنان NFL انجمن باید وارد مذاکرات بر سر نحوه برخورد با بازیکنانی که ممکن است تصمیم آنها نمی خواهند به بازی در فصل آینده.

The Indianapolis Colts of the NFL get ready to play against the Denver Broncos
  بابی الیس / گتی ایماژ

وی NFL شبکه‘s تام paul allen که به نظر می رسد در NFL در حال حاضر در اوایل این هفته گفت که هر دو لیگ و NFLPA آمده اند تا با طرحهای مقدماتی.

“درک من این است که هر دو اتحادیه و لیگ قصد انتخاب کردن برای بازیکنان که یا از قبل موجود شرایط خانواده با شرایط از پیش موجود (یا) فقط به طور کلی نگرانی بیش از COVID-19 و نمی خواهم به بازی این فصل” paul allen گفت.

در میان مسائل گزارش مورد بحث قرار گرفته است یک مهلت زمانی که یک بازیکن می تواند تصمیم به انتخاب کردن. NFL است مجموعه ای برای باز کردن خود را در اردوهای پیش فصل در تاریخ 28 ژوئیه و معلوم نیست که آیا لیگ ممکن است بخواهید بازیکنان به تصمیم گیری قبل از آن تاریخ است. Paul allen گفت: لیگ می تواند تصمیم بگیرد یک بازیکن می تواند انتخاب کردن در هر نقطه قبل از فصل رسما آغاز می شود.

Baydoun می گوید: یکی از ضروری تر صحبت امتیاز خواهد بود که چگونه نشستن را تحت تاثیر قرار یک بازیکن و دستمزد. وی افزود: بحث خواهد شد به احتمال زیاد در اطراف مرکز این که آیا یک بازیکن که نمی شریک شدن در این فصل را مجبور به پرداخت بخشی از حقوق و دستمزد خود را و یا همه آن را.

Baydoun اضافه شده است که وجود دارد برخی در لیگ را ساخته اند که به اندازه کافی پول آنها می تواند چشم پوشیدن یک فصل حقوق و دستمزد. این موضوع در حال رفتن به آمده است که کسانی که در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت هزینه باید برای تصمیم گیری بین بازی و امید بستن برای ایمنی خود را. این یک تصمیم لیگ اصلی بیس بال بازیکنان هنوز در حال ساخت است که به عنوان لیگ برتر حرکت می کند و نزدیک به روز افتتاحیه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>