NFL شایعات: میهن پرستان دیده می شود به عنوان نقطه برای فرود اندی دالتون پس از آزادی از Cincinnati Bengals

اندی دالتون در حال خروج از Cincinnati Bengals و میهن پرستان جدید انگلستان می تواند جانباز کارفرمایی بعدی متوقف شود.

به عنوان ESPN گزارش روز پنج شنبه دالتون خواسته Bengals برای آزادی او است که او را یکی از با تجربه ترین quarterbacks در بازار آزاد و یک هدف جذاب برای هر تیم به دنبال یک پل به کارفرمایی از آینده است. این Bengals ارائه خواهد شد دالتون خود آرزو گزارش اشاره کرد.

به عنوان نیویورک پست با اشاره میهن پرستان به عنوان یک پتانسیل فرود نقطه دالتون به عنوان تیم بدون جهت روشن رو به جلو پس از خروج از تام بردی. The Patriots در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو با سال دوم کارفرمایی جارت Stidham به عنوان استارتر اما او انداخت فقط چهار پاس به عنوان پشتیبان در فصل گذشته. جانباز برایان هویر که در پشت Stidham در نمودار عمق اما بسیاری از آنها نگاه برای میهن پرستان را به حرکت دیگر برای یک جانباز کارفرمایی پیش از سال 2020 فصل است.

این Bengals تا به حال شده است در تلاش برای تجارت دالتون از طریق offseason اما نشد کنندگان برای $17.7 میلیون حقوق و دستمزد NJ پیشبرد رسانه ها گزارش شده است.

این گزارش ثابت دالتون به عنوان یک انتخاب منطقی برای میهن پرستان یک دست ثابت که قادر خواهد بود برای شروع در مقابل Stidham به او اجازه می دهد همچنان در حال توسعه است. دالتون بوده و هاردی در طول کار خود را شروع حداقل 11 بازی در هر فصل پس از ورود به لیگ. او 31,594 متری در طول کار خود را با 204 touchdowns و 118 interceptions. این Bengals benched دالتون فصل گذشته به نفع rookie Ryan فینلی بود که قادر به نگه داشتن شغل.

“میهن پرستان گرفته اند یک بیمار رویکرد با کارفرمایی موقعیت این offseason. شاید دالتون است و کارفرمایی آنها بوده ام در انتظار” از نیوجرسی پیشبرد رسانه ها گزارش اشاره کرد.

“که گفت: اگر لایحه Belichick تصمیم به استیک با آنچه که او در حال حاضر دارای سه-time Pro کاسه کارفرمایی نیاز به نگاه برای پشتیبان گیری کار در جای دیگر.”

دالتون گزارش نمی خواهید به نشستن در پشت شماره 1 به طور کلی انتخاب جو نقب زدن که می تواند در خط شروع برای Bengals بسته به عملکرد خود در اردوگاه های آموزشی و فصل و رویکرد Bengals تصمیم به گرفتن با آنها که امید خود را تبدیل خواهد شد کارفرمایی حق رای دادن.

جکسون پلنگ دیده می شود به عنوان یکی دیگر از پتانسیل فرود نقطه دالتون به عنوان تیم هنوز برای ارزیابی اینکه آیا سال دوم گاردنر Minshew می تواند تبدیل به full-زمان استارت. این تیم در حال حاضر دارای یک اتصال با دالتون به پلنگ حمله هماهنگ کننده جی weather underground با او کار می کرد به عنوان Bengals هماهنگ کننده توهین آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>