NFL شایعات: New England Patriots اضافه کردن بیشتر رقابت در مسابقه به جای تام بردی

در این مسابقه به جای تام بردی فقط یک کمی شلوغ تر.

پس از انتخاب به پیش نویس یک کارفرمایی در آخر این هفته NFL Draft, the New England Patriots تلف زمان کمی در اضافه کردن یک جفت دیگر از سیگنال تماس گیرنده به فهرست. به عنوان FARZIN گزارش میهن پرستان امضا ایالت میشیگان کارفرمایی برایان Lewerke و لوئیزیانا فناوری J’Mar اسمیت به عنوان undrafted رایگان عوامل در شنبه و یکشنبه.

به گزارش اشاره Lewerke می آید به میهن پرستان با رزومه قابل توجه است که شامل کارفرمایی برای اولین بار در ایالت میشیگان تاریخچه پرتاب برای بیش از 8000 متری و با عجله برای بیش از 1000.

“Lewerke بود سه سال استارت و کاپیتان دو سال گذشته” در این گزارش اشاره کرد. “بهترین سال آمد این پاییز گذشته هنگامی که او به پایان 59.6 درصد از خود عبور برای 3,079 متری 17 touchdowns و 13 interceptions.”

در ایالات متحده آمریکا امروز پیش نویس سیم اشاره کرد که Lewerke نشان داد مقدار زیادی از وعده پس از اشتباه دوم فصل اما دیدم یک بیت از یک رکود در فینال دو فصل و شکست خورده به بالای 60 درصد تکمیل درصد برای هر یک از سه فصل است. در این گزارش اشاره کرد که او به احتمال زیاد به ایجاد یک فهرست به عنوان یک سوم کارفرمایی و یا تمرین تیم ملی بازو.

اسمیت بیش از حد دیده می شود به عنوان یک حاشیه چشم انداز با برخی از کاستی ها که شامل انضباطی موضوع که منجر به او که به حالت تعلیق در دو بازی آخر خود را در فصل. هر چند دلیلی برای تعلیق شد هرگز ساخته شده در مکان های عمومی, اسمیت ارائه عمومی عذرخواهی کرد و گفت که او را به اقامت در خارج از مشکل.

“من ساخته شده یک اشتباه در پایان سال و من رشد کرده ام از آن. من آموخته ام از آن” اسمیت گفت: در آن زمان از طریق Boston.com. “من دایره بدست کوچکتر در تلاش برای اعتماد مردم است که شده است وجود دارد برای من تمام راه را.”

اسمیت در واقع یک اتصال به میهن پرستان به عنوان پدر او فهرستی برای دو فصل در اواخر دهه 2000 به عنوان یک دفاعی lineman هر چند او بازی در هر بازی.

در حالی که هر دو اسمیت و Lewerke پیش بینی شده به عنوان تمرین بازیکنان تیم ملی, میهن پرستان می تواند آنها را با یکی از این لیگ بهترین شانس را به بازی راه خود را بر روی یک فهرست. این تیم بدون پاک کردن جانشین بردی پس از خروج خود را برای Tampa Bay Buccaneers هر چند برخی بر این باورند که 2019 دور چهارم انتخاب جارت Stidham می تواند در خط به حرکت به نقطه شروع. Stidham به دست آورده پشتیبان گیری نقطه فصل گذشته که به عنوان قابل توجهی به عنوان 40-year-old بردی بود که تلفن همراه کمتر و بیشتر مستعد ابتلا به آسیب معنی پشتیبان گیری می تواند به پایان رسید تا نیاز به گام به شروع ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>