درام اطراف که در آن آینده سالن از شهرت کارفرمایی تام بردی بازی خواهد کرد در سال 2020 مجموعه به ادامه حداقل تا مارس 18, زمانی که رسمی NFL free agency دوره آغاز می شود. اما اگر میهن پرستان جدید انگلستان گفته اند که آنها امید را به بردی بازگشت به این تیم است که او را به رهبری به شش سوپر جام قهرمانی یک گزارش جدید از یک ESPN “خودی” روزنامه نگار هشدار پرستان و طرفداران که آنها ممکن است در حال حاضر دیده می شود گذشته از خود سوپراستار سیگنال-تماس گیرنده در Foxborough.

“مردم نمی توانند قرار دادن سر خود را در اطراف این ایده از او ترک” ESPN جف دارلینگتون گفت بوستون ورزشی ایستگاه های رادیویی بحث FARZIN در روز پنج شنبه. “از آن زمان به بسته بندی کردن سر ما در اطراف این ایده از تام بردی ترک جدید انگلستان به دلیل آن است که بسیار واقعی و بسیار احتمال واقعی است.”

دارلینگتون در ادامه به آن می گویند که “احتمال بیشتری نسبت به نه” که بردی را ترک تیم که پیش نویس او 199th به طور کلی در سال 2000 تنها به دیدن او بیش از کارفرمایی شروع کار در فصل 2001 و آوردن پرستان اولین سوپر جام قهرمانی در چه بود پس از 51 سال سابقه.

بردی تاخت و تاز نامحدود رایگان آژانس اگر او در واقع نگاهی که مسیر خواهد بود که برای اولین بار از او 20 سال زندگی حرفه ای است که شامل در مجموع از نه سوپر باول ظاهر با یک رکورد شش عنوان.

Ryan Tannehill smiles.
تیتان کارفرمایی Ryan Tannehill را نیز تبدیل به یک محدودیت عامل رایگان در مارس 18. Maddie مایر / گتی ایماژ

اما با Tennessee Titans کارفرمایی Ryan Tannehill نیز بدون محدودیت رایگان, عامل, دارلینگتون, ESPN گفت: خبرنگار Adam Schefter این هفته که نشویل خواهد “را بسیاری از حس” را به عنوان یک مقصد برای بردی به گفته چرخید. در واقع دارلینگتون ذکر شده تنسی به عنوان یکی از دو “frontrunners” برای به دست آوردن بردی خدمات همراه با لاس وگاس (که قبلا اوکلند) اظهارات.

بردی موجب شایعاتی که او ممکن است در نظر لاس وگاس به عنوان رایگان آژانس فرود نقطه زمانی که در ژانویه او دیده می شود به عنوان یک رویداد UFC در شهرستان چت آشکارا با اظهارات صاحب Mark Davis.

تیتان حال مربی توسط مایک Vrabel سابق پرستان دفاعی lineman و تیمی از بردی است. همچنین تیتان که شکست بردی و انگلستان در کارت های وحشی دور از 2019/2020 NFL playoffs, ارسال و پس از سوپر جام قهرمانان اروپا برای اولین حذفی خروج از 2010/2011 فصل هنگامی که آنها از دست رفته به New York Jets در AFC بخشی دور.

اما Tannehill که در زمان تیتان تنها به خود و سوم لیگ کنفرانس قهرمانی پس از حرکت به نشویل از هوستون در سال 1999 در آخرین بازی فصل در یک قرارداد یک ساله. مگر اینکه تیمی بخواهد به ضمیمه حق رای دادن برچسب به او وارد خواهد شد رایگان آژانس در 18 مارس به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im