NFL شایعه: لو’Veon بل ‘به احتمال زیاد رفته’ از جت پس از سال 2020 فصل ‘SNY’ حدس

پس از 2019 فصل که در آن او نمی آیند نزدیک به شماره های او استفاده می شود برای تولید با Pittsburgh Steelers به نظر می رسد مانند نیویورک جتز در حال اجرا بازگشت لو’Veon بل ممکن است بازی برای این تیم بسیار طولانی به عنوان پیش بینی های قبلی در این هفته توسط SportsNet نیویورک.

در آخرین نسخه خود را از “جت کیسه مراسلات پستی” ستون برای SNYرالف Vacchiano نوشت: روز چهارشنبه که او احساس می کند این تیم مدیر کل جو داگلاس انجام یک کار خوب با نیویورک میانه-دور میدارد در سال 2020 پیش نویس NFL. با توجه به Vacchiano سابق فلوریدا Gators در حال اجرا به عقب لا’Michal Perine پر نیاز برای جت به عنوان یکی از خود دور چهارم میدارد که زنگ نمی باشد و قادر به تهیه پشتیبان و ممکن است “به احتمال زیاد رفته” پس از سال 2020 فصل است.

اظهار نظر در بالا حدس و گمان, Bleacher Report نوشت که بل که امضا چهار سال $52 میلیون مقابله با جت در بهار سال 2019 ابتدا تا به حال $27 میلیون تضمین در قرارداد. اگر نیویورک را انتخاب و برای آزادی او پس از سال 2020 فصل است که در نتیجه صرف 4 میلیون دلار حقوق و دستمزد-کلاه رسید. خروجی اضافه شده است که این جت می تواند ایستادن برای نجات تا آنجا که $11.5 میلیون اگر او قطع می شود بعد از 1 ژوئن 2021.

امکان جت انتشار بل این offseason نیز مورد بحث قرار گرفت اما از آنجا که سازمان می خواهد به سمت چپ با 17 میلیون دلار در مرده حقوق و دستمزد-کلاه فضا اگر این اتفاق می افتد, Bleacher Report اشاره کرد که این به نظر نمی رسد به احتمال زیاد سناریو.

به عنوان نشان داده شده در خود را طرفدار فوتبال مرجع صفحه بل 2019 فصل او بود حداقل از نظر آماری تولیدی پس از 2015 کمپین هنگامی که او را دیدم عمل فقط در شش بازی و با عجله برای 556 متری و سه touchdowns. در سال گذشته 28 ساله را دیدم در 15 بازی برای 7-9 جت تیم عجله برای تنها 789 متری و سه touchdowns با یک حرفه ای-کم متوسط 3.2 متری در هر حمل. در طول زمان خود را با استیلرز که به پایان رسید زمانی که او نشسته کل 2018 فصل با توجه به اختلاف قرارداد بل بود به نام سه نرم افزار کاسه بود و دو بار تمام نرم افزار های انتخاب.

اگر چه Bleacher Report مشاهده بل که مبارزات در سال 2019 شد تا حد زیادی در نتیجه subpar خط حمله که تاکنون retooled پیش از سال 2020 فصل این نشریه تاکید کرد که او نیاز به دوباره فرم خود را و بهبود تولید خود را به منظور توجیه خود قرارداد پر سود.

بل نیست تنها بازیکن کلیدی در جت که در آینده با این تیم ممکن است در هوا. تجارت شایعات مدت طولانی است که چرخش در اطراف ایمنی جمال Adams هر چند به عنوان Inquisitr گزارش هفته گذشته Dallas Cowboys صاحب جری جونز افشا و خنثی گزارش نشان می دهد که تیم او در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن دفاعی را برای خود در دور اول انتخاب و در سال جاری پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>