NFL ممکن است آماده برای پر کردن جای خالی در روزهای شنبه اگر کالج فصل فوتبال لغو شده است با توجه به شیوع کروناویروس.

یک گزارش جدید ادعا می کند که لیگ است که در بحث های مقدماتی در مورد میزبانی بازی های منظم در روزهای شنبه اگر فوتبال کالج های نجومی نامیده می شود ، به گزارش از نیویورک پست اندرو Marchand ادعا کرد که در لیگ کار ممکن شنبه انعطاف پذیری به زودی به منتشر می شود برنامه. NFL به طور سنتی برگزار شد برخی از اواخر فصل بازی در شنبه, اما تنها پس از فوتبال کالج را به طور منظم فصل به پایان رسیده است.

“با NFL انتظار برای انتشار آن برنامه به زودی مقامات آن را مورد بحث قرار دادن لیگ برخی از انعطاف پذیری لازم برای حرکت در بازی شنبه این سقوط اگر کالج فوتبال به تعویق انداختن آن کل فصل و با توجه به منابع” Marchand نوشت. “NFL تا به حال بحث های مقدماتی با پخش همکاران در مورد ایده. یک NFL سخنگوی کاهش یافته بود.”

Marchand گزارش داد که در لیگ بعید است که عبارتند از شنبه ها در برنامه زمانی که آن را منتشر شد که در مارس, اما آنها می تواند به ترک اتاق را برای انعطاف پذیری بیشتر بازی ها در روز های آینده اگر هیچ کالج فوتبال این سال است.

هنوز معلوم نیست که آیا فوتبال کالج فصل به جلو حرکت خواهد کرد و یا حتی اگر NFL قادر خواهد بود تا در زمان شروع در ماه سپتامبر. Marchand اشاره کرد که فوتبال کالج فصل خواهد بود وابسته به اینکه آیا دانشگاه خواهد بود قادر به بازگشایی دانشگاه ها به صورت منظم شروع ترم پاییز و که این امر می تواند سخت تر به درخواست های غیر حرفه ای بازیکنان به رقابت اگر هنوز هم وجود دارد یک خطر قابل پخش coronavirus.

دیگران ابراز تردید در مورد اینکه آیا فوتبال کالج فصل می تواند بیشتر به جلو. ESPN تحلیلگر کرک Herbstreit در ماه مارس گفت که او را “شوکه” اگر وجود دارد یک فصل اما هفته بعد گفت: می تواند وجود داشته باشد بیشتر یک رویکرد خلاق است که شامل هل دادن آن را به عقب چند ماه.

“آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانید اگر آن را به می آید که شدید قادر به به طور بالقوه یک سال 2020 فصل” Herbstreit گفت: از طریق نیویورک پستافزود که وجود دارد می تواند یک “last-ditch تلاش” به حرکت های فصل بهار.

ارشد کاخ سفید متخصص دکتر Anthony Fauci همچنین پیشنهاد کرد که بعضی از ورزش ها ممکن است نیاز به نبرند 2020 فصل اگر آنها نمی تواند اطمینان حاصل شود یک طرح است که نگه داشتن بازیکنان امن است. Fauci گفته بود که می تواند راه را به بازی بعضی از بازی ها در این سال, اما بدون طرفداران در می ایستد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de