NFL شایعات: khezri گزارش ‘در بهترین شکل زندگی خود را’ و آموزش هر روز

با وجود این واقعیت است که او بدون علامت باقی می ماند بعد از سه فصل به دور از NFL, khezri گزارش شده است که آموزش و انجام این کار به عنوان اگر او در حال آماده شدن برای بازی با یکی از لیگ 32 تیم در سال 2020 شود.

با استناد به unnamed منابع TMZ ورزشی نوشت که Kaepernick است که آموزش به صورت روزانه از رفتن به ورزشگاه و تمرین در این زمینه اساسا “متلاشیکننده او یک** به عنوان اگر او را در یک NFL roster” در این سال است. یک منبع به نقل شد که سابق San Francisco 49ers سیگنال-تماس گیرنده در حال حاضر “در بهترین شکل زندگی خود را” با وجود غیبت طولانی خود را از فوتبال حرفه ای است.

به یاد می آورد ورزشی NBC Bay Area, Kaepernick کشید جنجال در طول سال 2016 فصل زمانی که او تصمیم گرفت تا شروع به زانو در هنگام خواندن سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. او باقی مانده است بدون علامت از ماه مارس سال 2017, زمانی که او وارد رایگان آژانس پس از انصراف از قرارداد خود را با 49ers و این منجر به این اتهام که NFL blackballed او را بیش از او شد. لیگ نیز نامیده می شد در اواخر ماه گذشته پس از Kaepernick وضعیت وب سایت خود را به طور خلاصه تغییر به “بازنشسته” هر چند او در حال حاضر ذکر شده به درستی به عنوان یک محدودیت عامل رایگان.

در حالی که Kaepernick وضعیت بدون تغییر باقی مانده است با وجود دیر-2019 تمرین و شایعات مختلف ارتباط او را به تیم نیاز به یک کارفرمایی, NBC Sports, Bay منطقه مشاهده شده است که تظاهرات اخیر در پی جورج فلوید مرگ باید “آورده جدید توجه” به سابق 49ers ستاره اقدامات از سال 2016 فصل است. TMZ ورزشی نیز به ارمغان آورد تا دیدگاه های ساخته شده توسط NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته که در آن او پیشنهاد لیگ نمی درستی رسیدگی “مسالمت آمیز معترضان” — ظاهرا اشاره به Kaepernick و دیگر بازیکنان که kneeled در طول سرود ملی.

“اگر Kaepernick در حال رفتن به فرصت دیگری برای بازی در NFL او مطمئن شوید که او را آماده برای فرصت” سابق خروجی نوشت.

اگر چه وجود داشته است هیچ های اخیر شایعات در ارتباط Kaepernick به هر NFL تیم TMZ ورزشی اشاره کرد متعدد افراد از جمله Pro Football Hall of Fame کارفرمایی وارن ماه که به تازگی انتشار گفت که 32 ساله می تواند یک “مناسب” برای Seattle Seahawks که در حال حاضر هفت بار نرم افزار کاسه ساز Russell Wilson شروع پشت مرکز. Seahawks در حال اجرا بازگشت کارلوس هاید که قبلا در سان فرانسیسکو در کنار Kaepernick نقل عنوان کرد و گفت که NFL باید “[ثبت نام] Kap بازگشت” اگر آن را می خواهد برای اثبات متعهد است تا همه چیز را راست توسط معترضان مسالمت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>