NFL شایعات: Buffalo Bills می تواند هدف A. J. سبز اگر او بازدید رایگان آژانس

لوایح بوفالو به زودی می تواند گرفتن درست No. 1 گیرنده گسترده ای برای جاش آلن.

یک گزارش جدید از Syracuse.com نشان می دهد که صورتحساب ممکن است چشم خود را بر روی Cincinnati Bengals گیرنده گسترده A. J. سبز و می تواند با آگاهی کامل اگر او بودند به آمار آژانس رایگان. سبز آینده در سینسیناتی شده است در شک و تردید برای چند ماه در حال حاضر با نام او در حال ظهور به عنوان یک پتانسیل تجارت هدف جلوتر از فصل گذشته مهلت تجارت.

یک گزارش جدید از ESPN خبرنگار جرمی فاولر به ذکر است که سبز است هنوز هم به احتمال زیاد در راه خود را از سینسیناتی حتی اگر او زنده ماندن مهلت تجارت.

“من فکر می کنم او می خواهد در خارج از سین سیناتی” ناشناس NFC اجرایی گفت: Fowler. “و حتی ‘B’ گیرنده در حال گرفتن 14 میلیون دلار به 15 میلیون دلار.”

برای قطعات آنها هر دو Bengals و سبز را علنا گفت که آنها با یکدیگر و سینسیناتی سر مربی زک تیلور به تازگی گفت که این تیم می خواهد سبز پشت در این فصل است. وجود دارد می تواند حتی بیشتر از فشار برای حفظ سبز با توجه به این که Bengals انتظار می رود پیش نویس کارفرمایی جو نقب زدن با کلی برای اولین بار انتخاب کنید و می خواهید به او را احاطه کرده با عنوان بسیاری از سلاح های که ممکن است.

اما سبز در حال حاضر از آن ساخته شده شناخته شده است که او را به جای تست رایگان آژانس اگر Bengals نمی خواهد به او بدهد و در دراز مدت گسترش, گزارش اشاره کرد. اگر او ضربه بازار, صورتحساب می تواند در میان بیشترین انگیزه تیم ها را به زمین او. لوایح رسیده برگشتی در سال 2020 در قدرت از یکی از این لیگ بهترین دفاع و با وجود گاهی متناقض اجرای برنامه از آلن. تیم های برتر هدف این سال جان براون که در نظر گرفته شده است درست شماره 1 توسط بسیاری از کارشناسان NFL.

اگر صورتحساب انجام طرح به پس از سبز آنها به احتمال زیاد برخی از رقابت — از جمله برخی از درون را بدست آورد. قبلی گزارش از Inquisitr به ذکر است که جدید انگلستان میهن پرستان برنامه ریزی برای حفظ تام بردی و در نظر گرفته شده و پس از سبز به تقویت خود سلاح های تهاجمی.

به عنوان NESN اشاره کرد, آن را برخی از مالی finagling برای میهن پرستان برای پیدا کردن کلاه فضا برای هر دو بردی و عمده علاوه بر این مانند سبز.

“میهن پرستان خواهد نیاز به انجام برخی از حقوق و دستمزد-کلاه ژیمناستیک به استطاعت هر دو بردی و یک زن و شوهر از ستاره نکردم توهین آمیز ارتقاء به خصوص اگر کهنه کارفرمایی است که تمایلی به قبول یکی دیگر از زادگاه تخفیف جلوتر از سن خود-43 فصل” در این گزارش اضافه شده است.

این پرستان نیز شده بود ثابت به عنوان یکی از محتمل ترین تیم های تجارت سبز قبل از او در نهایت ماند با Bengals.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>