NFL شایعات: Antonio Brown ‘خواهد عشق را به بازی’ به صورت Seattle Seahawks هر مایک Garafolo

یک گزارش جدید نشان می دهد که رایگان-نمایندگی گیرنده گسترده آنتونیو قهوه ای ممکن است علاقه مند در بازی برای Seattle Seahawks, یک سال پس از یک مشکل 2019 فصل است که او را دیدم بازی فقط یک بازی برای میهن پرستان جدید انگلستان.

در یک سری از پست توییتر به اشتراک گذاشته شده در پنج شنبه شب مایک Garafolo NFL شبکه در مورد آخرین شایعات مربوط به قهوه ای آغاز شده است که در اوایل این هفته هنگامی که او کار کردن با Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون. همانطور که او توضیح داد ویلسون یکی از چندین NFL سیگنال-تماس گیرنده که “شیفته” با ایده teaming تا با هفت بار نرم افزار کاسه گیرنده در سال 2020 شود.

همانطور که برای قهوه ای, Garafolo گفت که او شنیده ام که 31 ساله “خواهد عشق را به بازی در سیاتل” هر چند که می تواند “نگاهی به برخی از زمان” قبل از این اتفاق با توجه به مشکلات قانونی که محدود خود را در دسترس در فصل گذشته.

“البته QBs در حال ترشح بزاق بیش از قهوه ای است. آنها بیشتر به فکر کردن در مورد Xs و سیستم عامل. این مربیان و GMs که به وزن خطر در مقابل پاداش. اما در یک سال و مانند این — هیچ offseason یک تغییر اردوگاه و شاید برخی از راه دور کار می کنند — وجود دارد یک وسوسه فقط برای آن بروید.”

New England Patriots defensive back Stephon Gilmore and wide receiver Antonio Brown celebrate after a touchdown.
  اریک Espada / گتی ایماژ

اگر قهوه ای به پایان می رسد تا امضای قرارداد با Seahawks یا هر تیم NFL پیش از سال 2020 فصل آن تضمین شده نیست که او را بلافاصله در دسترس خواهد بود به این زمینه است. به یاد می آورد Bleacher Report, قهوه ای بود منتشر شده توسط میهن پرستان در سپتامبر سال 2019 پس از چند زنان از جمله سابق خود مربی جلو آمد و متهم wideout از سوء رفتار جنسی و تجاوز جنسی. او نیز در مواجهه اتهام سرقت و جنایی فساد بیش از یک حادثه قبلی با یک راننده کامیون در زادگاه خود از هالیوود اما قادر به جلوگیری از زمان زندان در ماه گذشته با شفاعت هیچ مسابقه به اتهامات عنوان شده علیه.

هر Bleacher Report, قهوه ای را در زمینه سابقه قبل از 2019 کمپین می تواند او را یک “قطعه جذاب” به Seahawks’ عبور از بازی به عنوان تیم ندارد مقدار عمق در پشت رسیور DK متکالف و تایلر Lockett فصل گذشته. بازی برای استیلرز پیتسبورگ در سال 2018 فصل, قهوه ای led NFL 15 دریافت touchdowns در حالی که شمارش 1,297 متری در 104 پذیرایی.

فقط روز قبل از Seahawks شایعات قهوه ای بود مربوط به Tampa Bay Buccaneers و بالقوه مراسم با میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردی. اما ESPN Dianna russini را بازتوییت کرد توییتی در اوایل این هفته که Bucs هستند “علاقه مند” در چهار وقت تمام نرم افزار گیرنده خدمات در نتیجه پشتیبان گیری از نظرات قبلی از این تیم سر مربی بروس Arians در مورد امکان قهوه ای برای خلیج تمپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>