NFL گزارش هنوز برنامه ریزی برای کامل استادیوم های این سقوط

زمانی که فصل NFL آغاز این سقوط به لیگ انتظار به استادیوم پر از هواداران با توجه به گزارش اخیر توسط NBC Sports واشنگتن. به معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات Troy وینسنت نشستم برای یک مصاحبه با برایان میچل نشان می دهد و توضیح داد که چگونه این لیگ در حال برنامه ریزی برای سال 2020 فصل است.

“ما در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم تا زمانی که جامعه پزشکی به ما می گوید در غیر این صورت” وینسنت گفت. وی افزود: آنها صحبت کردن در مورد اوت و سپتامبر. به عبارت دیگر هنوز هم وجود دارد چند ماه قبل از تصمیم نهایی ساخته شده در مورد نحوه انجام بازی و انجام شود. او سپس تصریح کرد که در حال حاضر NFL در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم.

وینسنت روشن ساخته است که برنامه ریزی نیست در مورد کوتاه اندیش. لیگ نیز برنامه ریزی برای نیمه کامل استادیوم و سه چهارم کامل استادیوم.

“اولین و مهمترین, ما در حال ساخت هر تلاش و همکاری با جامعه پزشکی, اگر ما می توانیم کسانی که در استادیوم با همه مردم تا زمانی که آنها به ما بگویید در غیر این صورت وقتی که زمان می آید که طرح ما. که ما برنامه عمل است.”

در حالی که وینسنت در مورد کامل استادیوم مصاحبه خود بود تنها چند ساعت پس از Pittsburgh Steelers جبهه اعلام کرد که این تنها فروش 50 درصد از کل در دسترس بلیط برای سال 2020 فصل است. این تیم گفت: “تنها فروش نیمی از آن بلیط به عنوان یک راه برای آماده شدن برای اجتماعی فاصله در طول فصل. در اوایل این ماه میامی دلفین ها پرده برداری از برنامه ای برای طراحی مجدد خانه خود را در زمینه راک ورزشگاه. دلفین ها تغییر راه ورودی و خروجی کار به منظور تشویق اجتماعی فاصله. آنها بیش از حد گفت: آنها به دنبال در برنامه های به فروش کمتر بلیط به منظور به طور خاص جلوگیری از کامل ترین ،

NFL fans watch a playoff game in Green Bay
  دیلن Buell / گتی ایماژ

وینسنت نظرات همسو با دیگران ساخته شده توسط NFL پس از coronavirus شیوع آغاز شده ravaging کشور است. اولیه وجود دارد بحث در مورد تاخیر و یا لغو پیش نویس NFL اما لیگ در نهایت موفق به آن را به جلو و با انجام آن همه آنلاین. نیز وجود دارد rumblings لیگ خواهد تاخیر انتشار از سال 2020 برنامه تا زمانی که وجود دارد بیشتر به یقین فصل اتفاق می افتد در همه.

نیز وجود دارد بحث در لیگ می خواهم که برای کوتاه کردن برنامه و شروع و بعد از آن در سال. در نهایت NFL تصمیم به انتشار نسخه کامل و بدون تغییر برنامه برای فصل آینده. لیگ مثل وینسنت را در مصاحبه خود در روز جمعه افزود: تغییرات هنوز هم می تواند ساخته شده و اگر وضعیت به نام برای این تغییرات است.

وینسنت نیز خواسته شد اگر لیگ شد ساخت آماده سازی برای چیزهایی مانند ماسک های مخصوص بازیکنان می تواند با پوشیدن کلاه خود را. اجرایی گفت: این لیگ شد و به دنبال آن نیز هست اما نمی دهد هر گونه اطلاعات اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>