بازیکنان NFL Deandre بیکر و Quinton دانبار متهم به سرقت مسلحانه در صورت دستگیری در فلوریدا

بازیکنان NFL Deandre بیکر و Quinton دانبار می خواستم به اتهام سرقت مسلحانه پلیس در فلوریدا گفت: یک بحث در یک cookout خشونت تبدیل شد, یک گزارش جدید ادعا می کند.

TMZ ورزشی گزارش روز پنج شنبه که پلیس در میرامار فلوریدا صادر کرده اند دستگیر و حکم این دو پس از بحث و شکست در طول یک cookout که منجر به بیکر کشیدن یک نیمه اتوماتیک اسلحه گرم. پلیس گفت که این جفت ارز پس از سرقت از مهمانان حزب با دانبار کمک گرفتن ساعت و موارد دیگر از آنها در درخواست از بیکر. برخی از گزارش ها همچنین گفت که دانبار حمل اسلحه هر چند در این گزارش اشاره کرد این بود که تایید نشده.

پلیس گفت که این جفت ارز به سمت چپ cookout با بیش از 7000 دلار به صورت نقدی به همراه چند تن از اقلام با ارزش که شامل $25,000 تماشای فرسوده توسط یکی از دیگران در حضور.

به عنوان ESPN در گزارش پلیس را صادر کرد حکم بازداشت برای نانوایی در چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم. دانبار چهره یک حکم برای چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم.

این وضعیت می تواند به تبدیل شدن به حتی بیشتر خشونت از آنجا گزارش شده است.

“در یک نقطه, پلیس می گویند بیکر کارگردانی 3 مرد که با پوشیدن یک ماسک قرمز — به ساقه کسی که فقط راه می رفت به حزب… اما خوشبختانه هیچ کس در واقع شات” در این گزارش ادعا.

سوم شخص درگیر شناسایی شد.

نانوا بود و در دور اول انتخاب کنید برای غول نیویورک در سال 2019 پیش نویس NFL در حالی که دانبار با شروع cornerback برای Seattle Seahawks. هر دو بازیکن تگرگ از میامی در نزدیکی جایی که این حادثه صورت گرفت.

در این گزارش اشاره کرد که غول صادر مختصر و مفید بیانیه ای در مورد بیکر اتهام دخالت.

“ما آگاه هستند از این وضعیت است. ما شده اند در تماس با Deandre” تیم گفت: خروجی اخبار, در بیانیه ای. “ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

بیکر به نظر می رسد بخش عمده ای از غول های بازسازی روند درآمد یک نقطه شروع خود را در طول rookie سال با وجود برخی ناهموار بازی.

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی موجب این استدلال اما TMZ ورزشی به نقل از یک منبع گفت که دانبار و بیکر از دست داده بود پول در برخی از سهام قمار که در حال وقوع بود. پلیس در حال گزارش به بررسی اینکه آیا سرقت شده است می تواند برنامه ریزی جلوتر از زمان به وجود سه گریز اتومبیل قرار گرفته به “تسریع فوری خروج.”

این گزارش اضافه شده که نه دانبار و نه بیکر بودند در حال حاضر در بازداشت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>