NFL News: Aldon اسمیت گزارش نشانه با دالاس کابوی ها پس از چهار سال غیبت از لیگ

سابق همه طرفدار پایان دفاعی/linebacker Aldon اسمیت که پنج عمدتا مولد فصل San Francisco 49ers و این تیم پس از آن شناخته شده به عنوان Oakland Raiders از سال 2011 تا سال 2015 به نظر می رسد به رهبری بازگشت به فوتبال پس از موافقت با قرارداد با دالاس کابوی ها.

به عنوان ذکر شده توسط NBC Sports منطقه خلیجروباه را Jay گلیزر برای اولین بار بود به گزارش ایران چهارشنبه شب به tweeting که اسمیت به توافق یک قرارداد یک ساله با کابوی ها. این بود که بعد از حمایت جداگانه جیر از broncos NFL شبکه که اشاره کرد که این معامله پرداخت خواهد شد یک بار نرم افزار کاسه 4 میلیون دلار در سال 2020 فصل آینده. او همچنین اشاره کرد که اسمیت آینده نگر بازگشت به فوتبال پس از یک فصل غیبت باعث می شود برای یک “true داستان باز گشت.”

بعد از آن شب اسمیت در زمان به Instagram اشتراک گذاری یک عکس از خود و امضای یک قرارداد و با اشاره به در عنوان که او “خجسته” به پیوستن به کابوی ها. خود را به روز رسانی همچنین شامل یک بیانیه کوتاه در عکس دوم که در آن او در مورد چالش های او مواجه شده و گام های او گرفته شده است “نسبت به [sic] تبدیل شدن به یک مرد بهتر است.”

پس از گرفتن انتخاب شده توسط 49ers با هفتمین کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس NFL اسمیت لذت بردم فوری موفقیت در جوانب مثبت tallying 44.0 کیسه در چهار فصل در لیگ. وقت خود را در, سان فرانسیسکو, اما, بود, برش های کوتاه متعدد شخصی و رفتار سوء مصرف مواد و مسائل حقوقی به عنوان او سپس با انتقال به اظهارات, که در آن او فقط نه بازی در 2015 فصل tallying 3.5 کیسه برای تیم جدید خود را.

به عنوان به یاد می آورد توسط ESPNاسمیت منتشر شد اظهارات در سال 2018 — بیش از دو سال پس از او در بازی گذشته خود بازی بعد از او دستگیر شد و به اتهام خشونت خانگی و تجاوز و حبس نادرست.

در 30 سال اسمیت هنوز هم ممکن است به اندازه کافی جوان را موفق NFL باز گشت. اما با توجه به گذشته خود مسائل قرارداد خود را با کابوی ها گزارش شده که بستگی دارد که آیا NFL reinstates او را از نامحدود بان او داده شد برای تکرار سوء سیاست نقض. این اشاره ورزشی NBC Bay Area, خواهد نیاز به اسمیت به ارائه تمیز کردن نتایج تست مواد مخدر در میان انواع دیگر از شواهدی است که می تواند بازگشت تا خود را “طولانی مدت اجتناب از سوء مصرف مواد است.”

با توجه به ESPNاسمیت است که به دور از تنها بازیکن با یک “مشکل” گذشته آنها جری جونز گرفته شده را در طول زمان خود را به عنوان کابوی ها’ مالک و مدیر کل. حضور خود را به عنوان اشاره می تواند کمک به دالاس آدرس آن عبور-عجله مسائل با توجه به سال گذشته رهبر تیم در کیسه دفاعی پایان رابرت کوئین به تازگی امضا شده با خرس شیکاگو به عنوان یک عامل آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>