NFL CBA نشست بین صاحبان و بازیکنان به پایان می رسد بدون آشکار قطعنامه

NFL و NFLPA تا به حال چیزی است که به عنوان یک چهار ساعت جلسه به بحث در مورد آینده CBA اما به نظر نمی رسد در این لحظه که دو طرف باید به یک تصمیم گیری. دن Graziano گزارش در توییتر این دیدار آمده بود به یک نتیجه گیری در سه شنبه شب اما هیچ یک از طرفین حاضر به صحبت زیاد در مورد اینکه آیا یا نه پیشرفت بود و حتی ساخته شده است.

NFL سخنگوی برایان مک کارتی یکی از اولین به آدرس چه رفته بود در اتاق نشست هر چند او تمایل ندارد به بسیاری از جزئیات. سخنگوی گفت: جمع آوری و رسانه های او که قرار بود به بحث در مورد چه نوع از بحث های صورت گرفت و یا چه گام های بعدی بودند به منظور احترام روند.

“شما می توانید بگویید در این جلسه فقط به این نتیجه رسیدند و از احترام به روند ما در حال رفتن به اظهار نظر بیشتر در این زمان است.”

Graziano بعد توییتی مراحل بعدی امشب برگزار خواهد شد حداقل برای NFL بازیکن ارتباط است. بازیکن تکرار خواهد شد دیدار با هم در اتاق خود به بحث و گفتگو نشست و برای پر کردن در کسانی که نبودند درگیر در بحث و گفتگو با صاحبان نمایندگان. اگر وجود دارد به اندازه کافی حرکت در چانه زنی جمعی و توافق کرد که این اتحادیه می تواند رای آنها قادر به انجام آن است. تمام 32 بازیکن تکرار در شهر هستند و می توان مونتاژ و باید در این مرحله به نظر می رسد مناسب است.

NFLPA representative DeMaurice Smith addresses the media
  الکس Trautwig / گتی ایماژ

همانطور که در حال حاضر تعداد بسیار کمی از مردم می دانند که اگر در واقع وجود خواهد داشت یک رای امشب. اگر وجود دارد, آن می تواند به معنای یک حرکت بزرگ به سمت CBA تبدیل شدن به نهایی و رسمی. این نوع از مراحل ضروری است چرا که از هفته گذشته اقدام که NFL صاحبان فکر آنها تا به حال یک پیشنهاد بازیکنان خواهد پذیرفت. به عنوان Inquisitr زودتر گزارش معامله شروع به غرق شدن طولانی نیست پس از آن رفت ،

Houston Texans’ ستاره JJ وات یکی از اولین به طور علنی اعلام کند او نمی تواند رعایت آنچه صاحبان تا به حال ارائه شده است. به عنوان هفته باز شدن دیگر اعضای NFLPA بیرون آمد و در برابر آن با یک جدید در 17 بازی فصل به طور منظم به ظاهر بودن بزرگترین نقطه چسبیده.

چندی پس از این بازیکنان را رد کرد CBA ارائه بحث وجود دارد صاحبان آماده بودند به هسته ای و تهدید بیشتر و رفتن به روی میز. در سمت تلنگر, چند بازیکنان شروع به صحبت در مورد تمایل خود را به سر بیش از XFL اگر لیگ تصمیم گرفت که تحریم تنها گزینه دیگر است. پس از staredown هر دو طرف رفت و به یک اتاق با هم در سه شنبه شب و نوعی پیشرفت به نظر می رسد ساخته شده اند اما یک معامله نیست هنوز وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>