به تازگی مطرح تصویری می افزاید: سوخت به نظریه است که کیم جونگ سازمان ملل متحد اخیر ظاهر شد و یک بدن دو

به تازگی مطرح تصویری اضافه کردن سوخت بیشتر به نظریه های که کیم جونگ سازمان ملل متحد اخیر ظاهر شد و واقعا یک بدن ،

این رهبر کره شمالی دیده شد در تصاویر منتشر شده در اوایل این هفته در مراسم بریدن روبان برای یک کارخانه کود اولین بار در نزدیک به سه هفته است که کیم ساخته شده عمومی ، وجود دارد در حال رشد بود شایعاتی که او تا به حال یا کاهش یافته است به طور جدی بیمار یا مرده اند که تشدید شد کره شمالی سکوت در شایعات.

تصاویری از کیم منتشر شده توسط کره شمالی رسانه دولتی موجب شایعاتی در اینترنت است که فرد دیده می شود در عکس ها بود در واقع نه کیم اما به جای بدن ، وجود داشته است گزارش ها ادعا می کنند که کیم به طور منظم استفاده می شود بدن دونفره در ظاهر عمومی. در حال حاضر یک گزارش از انگلستان خورشید نشان داد که کیم شناخته شده است به استفاده از look-alikes در گذشته است. در سال 2017 تصویری نشان داد که رهبر کره شمالی ایستاده با یک جفت از بدن دو برابر به او نشان داد که یک موشک.

به عنوان نیویورک پست افزود: این دو نفر تقریبا یکسان به کیم در ظاهر و sported مشابه محو شدن موهایشان مطابق با لباس.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده برخی sharp-eyed اینترنت sleuths اعتقاد آنها خال خال روشن تفاوت در ویژگی های صورت خط و دندان از ویژگی های انسان دیده می شود در تصاویر منتشر شده این هفته است. این ایده نیز تحت فشار قرار دادند توسط فعال حقوق بشر جنیفر Zeng که ویروسی جیر اشاره به تفاوت های آشکار بین مردان کمک سوخت اولیه نظریه.

“این رنده ثنايای قطعی است به سادگی آن را کیم جونگ سازمان ملل متحد” یک ناظر است. “پس چرا یک بدن دو ؟ اگر او مرده است چرا که نه فقط آن را اعلام و تاج جانشین او؟”

به عنوان نیویورک پست با اشاره به وجود برخی از اختلاف نظر میان کسانی که پدیده هنگامی آشکار شد بیش از عکس از کیم. در حالی که برخی بر این باور بودند پاک کردن تفاوت بین گذشته تصاویری از کیم و تصاویر منتشر شده در این هفته برخی دیگر بر این باورند که مقایسه عکس های خود را ممکن است doctored به منظور فشار بدن دو نظریه است.

وجود داشته است گمانه زنی های در حال رشد برای هفته ها در مورد کیم, سلامت, شروع زمانی که او از دست رفته یک مراسم در 15 آوریل جشن تولد خود را در اواخر پدربزرگ کره شمالی را پدر و بنیانگذار. پس از آن گزارش ادعا کرد که کیم تا به حال هم افتاده به حالت رویشی یا مرده پس از یک botched قلب روش.

اما بعد از آن گزارش ادعا کرد که کیم ممکن است پنهان کردن در تفریحگاه ساحلی شهر ونسن پس از اعضای حلقه درونی خود قرارداد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>