نیویورک عکاسان در حال فروش چاپ به جمع آوری پول برای المهرست بیمارستان

مردم ایستاده در خط برای دریافت تست شده برای coronavirus در المهرست بیمارستان در مارس 26 سال 2020 است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

به نظر می رسد مانند در فضا فقط یک لحظه coronavirus نه تنها ویران جهان است اما تبدیل این ایالت نیویورک و شهر نیویورک به مرحله ترس مجموعه یکی از بدترین بیماری های همه گیر جهان تا به حال دیده می شود عملا یک شبه. هر فردی در تلاش است و نیاز به منابع اما یک گروه از نیویورک هنرمندان به تازگی با هم به جمع آوری پول برای المهرست بیمارستان در کوئینز که به سرعت تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه امکانات پزشکی در پنج بخش نیویورک. آغاز شده توسط عکاس سامانتا Casolari و دیگران تصاویر برای المهرست یک عکس چاپ فروش جمع آوری کمک که باز در آوریل 10 و اجرا می شود از طریق مارس 20 و که خواهد شد از ویژگی های این نسخهها کار برای فروش از 96 مجموع نیویورک-بر اساس عکاسان.

هر چاپ برای فروش در این طرح وب سایت تنها هزینه 150 دلار غیر از هزینه سنگین برای افرادی که می خواهید برای خرید برخی از هنر جدید خود را در حال حاضر به طور مداوم تحت اشغال آپارتمان و حمایت از کارگران بیمارستان در همان زمان. علاوه بر این عکاسان با استعداد ارائه کار خود را برای فروش فوق العاده متنوع و جذاب است. Bon دوک پرتره سفید زن جوان احساس بیگانه و بالا پایان در حالی که جاستین Kurland صمیمی از عکس فوری از کودکان در یک مزرعه تداعی احساسات گرم از نوستالژی و کسانی که فقط یک زن و شوهر از نمونه های هنری بر روی صفحه نمایش.

و المهرست بیمارستان است که بشدت نیاز به PPE و پشتیبان برای کارکنان آن بسیار شایسته کمک به این تلاش برای جمع آوری اعانه با هدف ارائه. “ما در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان بسیاری به عنوان ما می توانیم” Casolari گفت: ناظر در روز جمعه. “وضعیت در بیمارستان در حال تحول است به صورت روزانه و آن را دشوار است برای قرار دادن یک شماره به و کمیت نیاز در حال حاضر است.”

“وجود دارد یک حس سرخوردگی در مستند به عنوان شما احساس می کنید قادر به کمک به جامعه اطراف شما” Casolari اضافه شده است. “وجود دارد این است که نامرئی دشمن و به شما توصیه به ماندن در خانه پس از آن دشوار است برای کمک به. سازماندهی این جمع آوری کمک به ما اجازه داد در نهایت قادر به انجام کاری و احساس مفید و درگیر است. و این چنین احساس بزرگ می شود قادر به کمک به دیگران!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>