جدید به کار از خانه’? کارشناسان به ما بگویید که چگونه ما می تواند امن و مولد

آیا شما برنامه ریزی برای کار تقریبا? در اینجا برخی از راهنمایی های به اشتراک گذاشته شده توسط متخصصان با تجربه در کار مجازی برای پنج سال یا بیشتر!

من ازدواج کردم در پاییز سال 1996. من کار به عنوان یک سطح میانی مدیریت در یک رنگ آبی تراشه MNC و حرفه ای به خوبی پیش می رفت. این موضوع کوچک بود که شوهر من در یک انتقال و من تمایلی به سازش با زندگی زناشویی یا زندگی حرفه ای من. صفحه اصلی-officing بود واقعا یک گزینه در آن زمان اینترنت بود فقط وارد خانه شد و هنوز هم بسیار گران قیمت و آهسته است.

ارتقاء

زمانی که من اصرار من مدیر اکراه به من اجازه کار عملا برای چند روز در هفته و رفت و آمد بین پونا و بمبئی به مدت شش ماه و پس از آن آنها خواهد نقد و بررسی این که آیا این را می توان بر اساس توانایی من آن را به کار بدون تأثیر تحویل.

بیش از بیست سال بعد, پانزده, که من صرف کار در مدل مجازی من با خیال راحت می توانید می گویند که مجازی کار قابل توجهی است enabler.

هنگامی که من تبدیل به یک کارآفرین با niiti مشاوره ده سال پیش من مصمم به راه اندازی یک سازمان که در آن پتانسیل و مهارت نمی شد تعیین می شود که در آن یک استوار بود اما نه در چگونه یک تحویل ارزش. بسیاری از منصرف من گفت: آن را برای همه نیست یا که من نمی تواند تکیه بر خودم به تنهایی برای اجرای یک شرکت تقریبا.

اما در حال اجرا مجازی سازمان برای نزدیک به یک دهه در حال حاضر ساخته شده است من متوجه دو چیز—کار از خانه همه چیز را با یک نگرش و نظم و انضباط و بسیار کمی با سازمانی سیاست.

مجاز می تواند متفاوت باشد در طول چهار بعد بسته به نوع سازمان:

 • فضا: محل فیزیکی کارکنان—آنها شرکت واقع شده و یا پراکنده در مکان های مختلف?
 • زمان: منطقه زمان است که در آن کارکنان و کار آنها کار کسب و کار همان ساعت و یا آنها را پراکنده در سراسر مناطق?
 • فرهنگ: کارکنان فرهنگ—آیا کارکنان از همان فرهنگ یا کشور و یا از آنهایی که متفاوت?
 • مرز: سازمانی پراکندگی کار— انجام فرآیندهای سازمانی ماندن با سازمان و یا آنها را برون سپاری?

سازمان متفاوت در آنها مجاز است. در یک انتهای پیوستار است که یک شرکت مانند Amazon.com که کل مدل کسب و کار مجازی; کارکنان آن به ندرت تعامل با مشتریان به طور مستقیم. آنها در حال تعامل با یکدیگر چهره به چهره و از طریق تکنولوژی در دفاتر متعدد در سراسر جهان است.

پس از آن وجود دارد شرکت هایی مانند مایکروسافت و آی بی ام با ساختارهای سنتی اما تعداد قابل توجهی از راه دور, کارکنان, برخی واقع در مشتریان دفاتر. کارکنان کار با هم به عنوان تیم های که ممکن است ارتباط برقرار کردن به طور کامل چهره-به-چهره به طور کامل از طریق فن آوری و یا از طریق برخی از ترکیبی از این دو. این تیم ممکن است در واقع در همان منطقه و یا گسترش در سراسر جهان است.

به طور فزاینده مجازی کار تبدیل به یک گزینه جالب با سازمان متوجه باشند که با داشتن کارکنان شجاع ترافیک هر روز ساعت ها کارائی خود را از بهره وری و جغرافیای گاهی اوقات می تواند بازی spoilsport در تلاش برای به دست آوردن بهترین استعداد. این جای تعجب نیست پس از آن که شرکت ها در حال حاضر آشکارا تبلیغ فلکسی از راه دور فرصت های کار.

با توجه به این که جهان در حال بیدار شدن از خواب به واقعیت تلخ از مسائل زیست محیطی و تلاش برای تعادل ردپای کربن و انرژی سربار با نیاز به درایو رشد اقتصادی مجازی کار سازه به نظر می رسد مانند یک انتخاب جالب.

و سپس ما باید بیماری های همه گیر مانند coronavirus می شود که حتی تمایلی مجازی کارگر متوجه باشید که کار می تواند انجام شود از هر کجا! شرکت هایی مانند توییتر را ساخته اند آن را اجباری برای تمام کارکنان به محل کار از خانه در پی این بیماری همه گیر.

در یک بیانیه مطبوعاتی به سرپرستان سیسکو اعلام کرده است که “از آنجا که شیوع شروع شده است وجود دارد 22x افزایش ترافیک در Webex ستون فقرات, اتصال چین مبتنی بر Webex کاربران جهانی خود را محل. رشد قابل توجهی در استفاده از Webex در هند نیز مشاهده شده است.”

حتی سنتی شرکت مانند Unilever خواسته است تا کارمندان خود را به کار از خانه در پی این بیماری همه گیر.

خواهد این تغییر را از راه دور کار بیشتر متمایل به سازمان است که در نظر نمی آن را به عنوان یک گزینه زودتر ؟

Sandhya Sekhar سابق مدیر عامل شرکت IIT Madras تحقیقات پارک و در حال حاضر مشاور در نوآوری استراتژی می گوید: “مدیریت مردم در یک مجازی جهان بسیار متفاوت از برخورد با آنها چهره به چهره است.”

در کتاب مدیریت واقعیت مجازی سازماناو قاب 16 عوامل مهم است که می تواند باعث شکستن و یا هر شرکت انتخاب به مجازی. در یک مطالعه که مورد تجزیه و تحلیل سازمان ها در سراسر جهان او در آيات و روايات که سطح هماهنگی در سراسر سه بعد—مردم روند و تکنولوژی—تعیین اینکه آیا مجازی مشغول به کار است مساعد و اگر آن می تواند منجر به سود آور و تولیدی افزایش.

از طریق تجربه من به من آموخته اند که یکی از عوامل است که غیر قابل مذاکره در هر مجازی کار راه اندازی اعتماد است. این که آیا آن اعتماد بین مجازی کار تیم های مشتری و فروشنده و یا حتی بین گزارش روابط مجازی کار بدون اعتماد منجر به عقیم و موقعیت های ناراحت کننده.

ارتقاء

عامل دیگری که می توانید با فعال کردن یک فرد یا جمعی از انتخاب به کار از راه دور برای به حداکثر رساندن بهره وری و کیفیت کار خود نظم و انضباط. نارایانان مزاوان سابق سردبیر رادیو فردا و در حال حاضر یک نویسنده مستقل و مشاور می گوید که او زمان بیشتری برای انجام کارها در یک مجازی راه اندازی اما اذعان می کند وجود دارد مزایای “رفتن به محل کار” در یک ساختار فضایی. “این کمک می کند تا اگر شما شروع به کار در همان زمان در هر روز و یک فضای اختصاص داده شده به کار” او می گوید.

مزاوان همچنین معتقد است که برخی از نقش ها بیشتر منجر به از راه دور کار از دیگران است. تیم های که در آن نتیجه وابسته است جمعی, کار, پیدا کردن کار از راه دور بیشتر به چالش کشیدن.

در کتاب خود Sandhya نیز اشاره او مورد بررسی بیش از 300 نفر از مدیران و همه آنها را به تفسیر مجاز متفاوت است. برخی از اتخاذ کرده بود telework و e-learning گسترده; دیگران سنتی آجر و ملات کسب و کار بسیار با مجازی عرضه سمت ادغام برخی کمی داشت اما گسترده مجازی ارتباط با سرمایه گذاری مشترک با شرکای, شرکت های تابعه و دفتر جدید مکان و در عین حال دیگران بودند در درجه اول به دنبال مشتری آنلاین رابط.

بسیاری از سازمانها بر این باورند که پراکندگی جغرافیایی را می توان به سادگی با قرار دادن تکنولوژی مناسب در محل با برخی از افزایش سرعت از شیوه های ارتباط. اما آنها قادر به تشخیص است که در حالی که فن آوری می تواند پل فیزیکی فاصله یک دسته کامل از دیگر فاصله می تواند بوجود می آیند با چنین ناهمگن اشخاص. Sandhya Sekhar آنها را خواستار مجازی فاصله ها’ در کتاب خود. این می تواند شناختی, فرهنگی, زبانی, اجتماعی, سبک های رهبری و ارزش سیستم های شیوه کار ،

مردم با تجربه مجازی کار متوجه باشید که تکنولوژی فقط یک enabler اما نه راننده مجازی مشغول به کار است که فعال توسط یک اعتماد ارز است که تاسیس مجازی بین تیم های کاری.

Ruchi نشاط از بنیانگذاران Questera بنیاد و COO از niiti مشاوره کار کرده است از او در دفتر مجازی برای بیش از هفت سال است. او معتقد است که تیم می تواند بسیار سازنده اگر آنها باید به طور واضح تعریف نقش های شغلی و پایبند به پایاپای شیوه کار. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان تضمین تداخل زمان کار و برقراری ارتباط هست.

در تجربه خود من برای اولین بار به عنوان یک شرکت حرفه ای و پس از آن به عنوان یک کارآفرین انسان عامل مجازی سازمان نمی تواند overemphasised. ایجاد روابط معنی دار بین اعضای تیم در مجازی سازمان حفظ سرعت ثابت از تصمیم گیری درک بین فرهنگی پویایی مدیریت عدم تعامل و مالکیت را در اوج اولویت در مقایسه با زمانی که به ساختار و سنتی آجر و ملات شرکت.

به عنوان جدید سازمانی فرم مستلزم نیاز به یک تغییر پارادایم از مدیریت سنتی و سبک رهبری هوش عاطفی را فراهم می کند پایه ای برای ارتباط موثر ساخت. فقط به عنوان در خانواده های که در آن است بسیار فاصله فیزیکی اما احساسی فاصله است که دشوار است به پل عدم به رسمیت شناختن این مجازی فاصله ها در سازمان ها می تواند عواقب فاجعه بار است.

جالب تحقق است که مجازی مشغول به کار است ‘بزرگ اکولایزر’. زمانی که یکی است در نزدیکی فیزیکی در حالی که کار همه چیز شبیه به یک “اداره” و تحمیل عناوین فرض کمتر اهمیت در مقایسه با زمانی که به ارزش یک ارائه می شود. مجازی کار نیز به یک سطح میدان بازی برای جوان cash-strapped آمدن به رقابت با اسلحه های بزرگ. Uber, Indiegogo, Spotify هستند فقط چند نمونه اما این لیست همیشه در حال رشد است.

آیا شما برنامه ریزی برای کار تقریبا? و یا همکاری با تیم های مختلف در جغرافیای? در اینجا برخی از راهنمایی های به اشتراک گذاشته شده توسط متخصصان با تجربه در کار مجازی برای پنج سال یا بیشتر!

 • کارآمد و موثر در تنظیم یک زمان کار هر روز از دوشنبه تا جمعه: در حالی که ما باید انعطاف پذیری لازم برای کار به عنوان در هر زمان ما و راحتی آن را غیر معمول نیست برای بدفع الو قت گذراندن طریق هفته (به خصوص از آنجا که هیچ یک خودروی آنچه که شما هر روز داده می شود!) و در تعطیلات آخر هفته. برای حفظ تعادل و چوب به یک روال است که با این نسخهها کار برای شما.
 • هنگامی که شما در حال کار از خانه و اعضای خانواده شما را و وقت خود را برای اعطا. صحبت کردن با آنها و اجازه دهید آنها را می دانیم که طبیعت کار خود را. مجموعه ای از مرزهای آنچه درست نیست و زمانی که ناراحت بودن قابل قبول خواهد بود. از آن خواهد شد آسان تر برای کار و شما می توانید بهترین از هر دو جهان!
 • باید در گوشه خانه خود را (اگر شما لازم نیست که لوکس از داشتن یک دفتر اختصاصی اتاق) با یک میز و صندلی که در آن شما “به کار” در هر روز. آن را به شما یک حس حفظ حریم خصوصی و فضا و اجازه می دهد تا شما را به “خاموش” پس از کار.
 • بیش از برقراری ارتباط است. در مجازی راه اندازی آن بسیار مهم است برای تعامل با اعضای تیم خود را روزانه است. تماس پیام و یا ایمیل خود را به اعضای تیم پروژه به طور منظم حتی اگر آن مورد نیاز نیست. شما متوجه چقدر مهم است برای متصل شود.
 • نگاه کردن فرصت برای دیدار با هم تیمی های, حتی اگر آن را برای یک قهوه. دانستن مردم در فرد می رود راه طولانی در ایجاد اعتماد و رفاقت.
 • به اطلاع شما تیمی در پیشبرد اگر شما در حال رفتن به در دسترس نیست. این مهم به ایجاد اعتماد و اعتبار.
 • انتخاب رسانه برای برقراری ارتباط با اعضای تیم خود را بر اساس نیاز. هنگامی که بحث در مورد پروژه به روز رسانی آن را تقریبا بی ادب به خصوصی ارسال پیام های واتساپ به یک نفر نگه داشتن دیگران خارج از حلقه. اگر شما ناراحت هستند با اعضای تیم در تیم های مجازی نمی مشاجره با آنها بیش از e-mail و یا واتساپ. باید تماس تصویری به جای!
 • یادگیری به کار بر روی ابر و خود را آشنا با برنامه های مانند DropBox, GoogleDrive, FaceTime و زوم. زمان آن طول می کشد به راحتی اگر شما به آن استفاده می شود اما هنگامی که شما از آن آویزان می شود کار مجازی و همکاری یک نسیم است.
 • مطمئن شوید که شما سرمایه گذاری در یک اتصال باند پهن. کار از راه دور بدون اتصال به اینترنت خوب نیست واقعا یک گزینه است.

همچنین بخوانید: کار از خانه ؟ این مواد غذایی مغذی Supplies & دستور العمل های شما را حفظ خواهد تیک تاک


(نوشته شده توسط مینا Vaidyanath و ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>