مطالعه جدید می گوید پوشیدن ماسک نه تنها صرفه جویی در زندگی آن را می خواهم صرفه جویی در اقتصاد بیش از حد

مردم با پوشیدن ماسک صورت در تعاملات اعتقاد بر این است برای کمک به تجدید حیات COVID-19 موارد است. ایرا L. سیاه/Corbis via Getty Images

پوشیدن ماسک نمی خواهد فقط جلوگیری از گسترش coronavirus آن را نیز می تواند ذخیره متزلزل اقتصاد آمریکا با توجه به جدید گلدمن ساکس مطالعه است.

بانک سرمایه گذاری بالا اقتصاددانان تخمین می زنند که سازماندهی ملی ماسک صورت دستور می تواند کمک به آمریکا طفره رفتن از یک تا 5 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در این سال بدون درد و رنج بهداشت عمومی از عواقب ناشی از ویروسی تجدید حیات.

که به دلیل استفاده گسترده از ماسک صورت خواهد اجازه می دهد متحده به کسب و کار برای بازگشایی به سرعت بیشتر و جبران زیان های اقتصادی رنج می برد در طول مستند. در ریاضی از نظر ملی دستور افزایش خواهد داد, درصد از افرادی که پوشیدن ماسک صورت 15 درصد گلدمن مطالعه یافت و کاهش روزانه نرخ رشد COVID-19 مورد از زمان 1.6 درصد به 0.6 درصد است.

این مهم است به یاد داشته باشید که رابطه علت و معلولی بین استفاده از ماسک صورت و نرخ رشد COVID-19 موارد دارای قوی حتی زمانی که محققان با تغییر متغیر در مجامع عمومی و تعاملات است.

با پوشیدن یک ماسک صورت از استاندارد توصیه های پزشکی به موضوع سیاسی یدک کش-از-جنگ و یک موضوع فرهنگی خود شناسایی. حدود 20 متحده صادر گسترده دولت مقرر نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که دیگران مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا سه تا از بزرگترین COVID-19 نقاط داغ محافظه کار مقاومت را متوقف کرده است و فرمانداران از الزامی به استفاده از ماسک است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه Coronavirus و تظاهرات را شکست هوش مصنوعی و به همین دلیل آن را یک چیز خوب

برای رسیدن به همان ویروسی کاهش اثر با یک مستند به تنهایی گلدمن ساکس یافت که خود را موثر مستند شاخص معیاری است که میزان قرنطینه سیاست را مجبور به افزایش 16 درصد است که در اثر کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده نزدیک به 5 درصد است.

“ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج” گلدمن ساکس ” اقتصاددان ارشد Jan Hatzius نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه. “این محاسبات حاکی از آن است که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق نزدیک به 5 درصد از تولید ناخالص داخلی است.”

حتی اگر گلدمن ساکس’ برآورد نیست دقیق تحلیل “نشان می دهد که سود اقتصادی از یک ماسک صورت دستور و افزایش ماسک صورت استفاده می تواند قابل ملاحظه” Hatzius نوشت.

پس از اولین مرحله از ایالات متحده بازگشایی در اوایل ماه مه تمام 50 ایالت را آرام پناهگاه در محل سفارشات به درجات مختلف. اما به تازگی شاهد جدید COVID-19 مورد افزایش دوباره تعداد فزاینده ای از کشورها یا متوقف بازگشایی برنامه یا ابقاء مستند محدودیت.

به عنوان این هفته 10 متحده—نوادا, میشیگان, Washington, اورگان, کارولینای شمالی, New Mexico, لوئیزیانا, آیداهو, دلاور, آرکانزاس—باید متوقف و بازگشایی, برنامه, به گزارش نیویورک تایمزدر حالی که در آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا بسته اند برخی از بخش های اقتصادی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>