مطالعه جدید می گوید مردم نمی تواند Reinfected با Coronavirus تناقض تحقیقات قبلی

محققان در کره جنوبی می گویند که به نظر می رسد که مردم نمی توانند reinfected با رمان coronavirus بعد از همه. گزارش می دهد که برخی از بیماران reinfected با COVID-19 پس از دوره نقاهت بعد از بیماری ممکن است به علت معیوب تست یک گزارش جدید نشان می دهد.

به عنوان خورشید گزارش کره جنوبی و مرکزی بالینی کمیته برای ظهور بیماری که آزمایشهای قبلی نشان داده بودند یک بار دیگر مثبت برای این بیماری شد و نتایج حاصل از این ویروس طولانی در بدن خود را. این ویروس ها تکه تکه شد, که بدان معنی است که آنها نمی باید این توانایی را به فرد و یا کسانی که در اطراف آنها بیمار است.

در مجموع 277 نفر تست مثبت برای بار دوم برای این بیماری است. این نگرانی که افراد نمی خواهد به دست آوردن ایمنی پس از آلوده شدن با این ویروس چیزی است که می تواند تاخیر در بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان است.

اما این مطالعه جدید می گوید که این تست استفاده می شود در این موارد قادر به تشخیص تفاوت بین ویروس زنده و اثری از این ویروس است که می تواند معطل کسی که پس از بهبود است.

در حالی که این سوال چه مدت طول می کشد ایمنی و چه نوع ایمنی است و زمانی است که هنوز هم در هوا این آخرین مطالعه آشنایی شواهد به این ایده است که مردم نمی توانند بیمار دو بار با این بیماری است.

“RNA قطعات هنوز هم می تواند وجود داشته باشد در یک سلول و حتی اگر ویروس است،,” محققان گفتند. “آن است که بیشتر احتمال دارد که تست مثبت دوباره برداشت ویروس RNA است که در حال حاضر شده است،.”

این یافته ها در خط با کسانی که از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری است که به تازگی دریافتند که این ظاهرا reinfected بیماران نیست عفونی.

“تنفسی اپی تليال سلول دارای نیمه عمر تا سه ماه و RNA ویروس در سلول می توان با استفاده از روش PCR تست یک تا دو ماه پس از حذف از تلفن همراه,” یکی, دکتر گفت:.

اخبار مثبت برای کسانی که امید به اجرای برخی از مرتب کردن بر اساس از “پاسپورت” سیستم است که اجازه می دهد کسانی که با کروناویروس آنتی بادی به سر به عقب به شغل خود و یا در مکان های مبتنی بر این فرض است که آنها نمی توانند به بیمار با این بیماری است.

دانشمندان مطمئن نیستند که چگونه مردم می توانند ایمنی بدن باقی می ماند اما. که به تازگی گفت که هیچ مدرکی جامد است که مردم در به دست آوردن ایمنی پس از عفونت است.

اما مکان هایی مانند چین را آغاز کرده اند که با استفاده از یک رنگی سیستم است که اجازه می دهد تا مردم به مسافرت در داخل کشور بر اساس وضعیت عفونت. کسانی که سیستم ایمنی هستند ممکن است آزادانه حرکت می کند در حالی که کسانی که به تازگی در معرض و یا بیمار هستند باید باقی می ماند در قرنطینه.

ایالات متحده ممکن است در نظر یک سیستم مشابه به عنوان Dr. Anthony Fauci اخیرا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>