قوانین جدید برای PPF حساب: 4 تغییرات بسیار مهم شما نیاز به دانستن در مورد

تنها نرخ بهره قابل پرداخت در وام گرفته شده است. هر چیز دیگری باقی می ماند همان. همچنین به یاد داشته باشید که در مورد وام گرفته شده است سپس حساب نمی کسب هر گونه علاقه تا زمانی که بازپرداخت وام انجام شده است ،

منn گذشته ما نوشته شده است مقالات در مورد مزایای انتخاب برای سرمایه گذاری در صندوق اندیش (PF) و به موقع تغییراتی که دولت در مورد به ارمغان می آورد. دولت هنوز دوباره معرفی برخی از تغییرات به چگونه یک عمل ممکن PF حساب. خواندن برای پیدا کردن.

ارتقاء

1. تغییر در PPF سهم حکومت

در حالی که حداقل و حداکثر مبلغ سپرده به PPF حساب بدون تغییر باقی مانده حداقل مقدار مورد نیاز برای باز کردن یک PPF حساب تغییر کرده است. همچنین تعداد دفعاتی که یک مقدار را می توان سپرده به PPF حساب نیز تغییر داده شده است.

پیش از این یکی می تواند حداکثر 12 سپرده در یک دوره از یک سال است. اما در حال حاضر یک دارنده حساب می تواند سپرده در تقسیم عددی بر مضرب از 50 تومان به هر تعداد بار در یک دوره یک ساله. در این روش حداکثر Rs 1.5 lakhs می تواند سپرده به PPF حساب.

2. PPF نرخ بهره وام

The PPF Account money can come to great use during emergencies.Representative image only. Image Courtesy: Pixabay.
PPF حساب پول می توانید برای استفاده در مواقع اضطراری.تصویر نماینده تنها. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Pixabay.

اگر شما یک PPF دارنده حساب شما می توانید درخواست برای وام بین سوم تا ششم سال مالی از باز کردن حساب. در بیشتر افزایش این بهره در وام های گرفته شده از PPF حساب تجدید نظر شده است از دو درصد به یک درصد است.

ارتقاء

وام که شما فایده برای بازپرداخت ظرف 36 ماه و میزان سود برای بازپرداخت در بیش از دو اقساط ماهانه ارسال بازپرداخت اصل. در صورت تاخیر در بازپرداخت و همان است که در انجام تصریح 36 ماه دوره پس از آن بهره وام برجسته خواهد شد در شش درصد است.

توجه داشته باشید: تنها نرخ بهره قابل پرداخت در وام گرفته شده است. هر چیز دیگری باقی می ماند همان. همچنین به یاد داشته باشید که در مورد وام گرفته شده است سپس حساب نمی کسب هر گونه علاقه تا زمانی که بازپرداخت وام انجام شده است ،

3. بسته شدن زودرس PPF حساب

دو دلیل وجود دارد که بر اساس آن خود را PPF حساب بسته می شود قبل از موعد مقرر, اما نه قبل از پنج سال از آن عملیات:
الف) تغییر در وضعیت اقامت از دارنده حساب در تولید کپی از گذرنامه و ویزا و یا مالیات بر درآمد بازگشت.
ب) امور مالی آموزش عالی از فرزندان صاحب حساب و این می تواند انجام شود پس از ارائه پیشنهاد نامه از یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده در هند و یا خارج از کشور.

توجه داشته باشید: به یاد داشته باشید که بسته شدن زودرس است در هزینه از یک درصد کاهش در نرخ که در آن بهره اعتبار به حساب. همچنین این تغییر علاوه بر قوانین موجود از خروج.

4. می توانید یک ادامه PPF حساب بدون هر گونه بیشتر سهم پس از بلوغ?

با توجه به قوانین جدید یک PPF حساب می توان ادامه داد و حتی پس از تاریخ سررسید بدون هر گونه بیشتر سپرده است. طبق قوانین قدیمی وجود نداشت وضوح در مورد آنچه که می تواند انجام دهد پست تاریخ سررسید.

قوانین جدید باید به وضوح مشخص شده است که فرد می تواند در ادامه به برگزاری PPF حساب پست بلوغ بدون هر گونه کمک. آنچه که باید توجه داشته باشید در اینجا این است که یک بار PPF حساب است ادامه داد: بدون سپرده بیش از یک سال بعد از بلوغ و پس از آن دارنده حساب می تواند سپرده ها در سال های بعدی. حساب خود ادامه خواهد داد تا زمانی که آن را بسته است و کسب سود به هر نرخ.


همچنین بخوانید: چه GPF, EPF و PPF چیست و چگونه شما می توانید اشتراک به آنها


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>