چندین انفجار رفت و در یک پایگاه نظامی مورد استفاده توسط ایالات متحده امریکا در بغداد در اوایل صبح روز یکشنبه. این انفجار نتیجه یک حمله موشکی علیه پایگاه که نشسته در نزدیکی سفارت آمریکا در عراق با توجه به یک نظامی آمریکایی منبع که صحبت به رادیو فردا نیوز.

جدید حملات اعتصاب پایگاه نظامی آمریکا در بغداد مقامات دوباره جای سرزنش ایران و گروه شبه نظامی

جدید حملات اعتصاب پایگاه نظامی آمریکا در بغداد ‘آژیر آمبولانس’ گزارش شنیده می شود پس از انفجار

این حملات موشکی بودند 19th چنین حمله علیه سفارت و یا در نزدیکی پایگاه از اکتبر 2019 با توجه به گزارش, فرانسوی, سازمان خبری AFP. هیچ گروهی تاکنون مسئولیت هر یک از حملات از جمله آخرین حملات در روز یکشنبه. اما مقامات نظامی ایالات متحده دوباره نام ایران-حمایت گروه شبه نظامی درهم al-Shaabi — همچنین به عنوان شناخته شده به نیروهای مردمی — به عنوان محتمل ترین مجرم از حمله موشک.

مقامات صحبت کرد که به آژانس های خبری می گویند نیست که آیا این موشک جدید حملات تحمیل هر گونه تلفات و نه آنها آشکار چقدر آسیب, اگر هر گونه باعث شد چندین حملات موشکی. اما گزارش از طریق حساب توییتر خود Bagdhad مبتنی بر مستقل روزنامه نگار Raveen Aujmaya گفت که “آژیر آمبولانس [بودند] شنیده های خروشان از طریق بغداد” پس از حمله موشکی.

واشنگتن پست Bagdhad دفتر گزارشگر مصطفی سلیم نیز از طریق توییتر و گفت که این حملات شامل “حداقل چهار” انفجار که “صدای رفت و جت در حال پرواز بر فراز این منطقه است.”

پیشتر در روز یکشنبه رهبر Harakat حزب الله al-Nujaba یک ایران است که بخشی از نیروهای مردمی در بیانیه ای هشدار به نیروهای آمریکایی در عراق با توجه به AFP گزارش. در بیانیه این گروه گفت که آن را تا به حال آغاز “شمارش معکوس” به حملات که درایو نیروهای ایالات متحده از عراق و این که “ما در حال نزدیک تر از شما فکر می کنم.”

این بیانیه در رسانه های اجتماعی همراه بود یک عکس از یک نظامی آمریکایی خودرو AFP گزارش شده است.

موسوم به منطقه سبز در بغداد که در آن سفارت ایالات متحده آمریکا و در مجاورت پایه قرار دارد نیز به چندین سفارتخانه های دیگر و به عنوان صندلی از تضعیف دولت مرکزی عراق.

جدید موشک حمله می آید حدود پنج هفته پس از یک ایرانی موشک حمله به دو پایگاه های خود در شمال عراق است که نیروهای ایالات متحده. این حملات اعلام شد ایران به تلافی حمله هواپیماهای بدون سرنشین ترور از بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی کشتن که دستور داده شد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از 100 نیروهای ایالات متحده دچار صدمات مغزی به عنوان یک نتیجه از که ژانویه 8, حمله — اگر تهمت است را رد کرد و شدت صدمات خود را به عنوان “سردرد.”

آخرین حمله به سفارت منطقه نیز می آید فقط سه هفته پس از گزارش پنج راکت زده داخل سفارت ایالات متحده در ترکیب Bagdhad — حمله هم مقصر مقامات آمریکایی در بسیج مردمی و نیروهای شبه نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de