گزارش جدید پیش بینی یک سوم از ما موزه ها را حذف 242,000 مشاغل

242,000 مستقیم و غیر مستقیم شغل می تواند از دست رفته به عنوان موزه ها در سراسر کشور نزدیک به خوب است. Oli Scarff/گتی ایماژ

یک گزارش جدید منتشر شده توسط آمریکا داد از موزه های منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد که وخیم اقتصادی و ساختاری تلفات گرفته شده توسط COVID-19 ممکن است منجر به یک نفر از هر سه آمریکایی موزه های تعطیل برای همیشه لطفا برای. این سرسام آور و تلخ آینده نیز منجر به نمرات زیان کار است. در مجموع بر اساس این گزارش موزه ها در ایالات متحده پشتیبانی 726,000 مستقیم و غیر مستقیم شغل. اگر یک سوم از آن موقعیت بودند و به طور دائم حذف شده است که به معنی از دست دادن 242,000 شغل. به علاوه این گزارش ادامه می دهد که اکثر موزه بازگشایی بیش از 40 درصد برنامه ریزی برای حرکت به جلو با کاهش تعداد کارکنان; این نشان می دهد که موزه ها به طور کلی ممکن است به طور قابل توجهی کوچک سازی.

همچنین نگاه کنید به: ملاقات کارکنان پیوستن به دیگر موزه کارگران خواستار تجدید ساختار سازمانی

“موزه درآمد یک شبه ناپدید شد زمانی که همه گیر بسته شده و همه نهادهای فرهنگی و متاسفانه بسیاری از هرگز بازیابی” لورا Lott رئیس جمهور آمریکا داد از موزه ها در بیانیه ای گفت:. “حتی با بخشی از بازگشایی در ماه های آینده هزینه های سنگین تر بودن درآمد و هیچ مالی خالص ایمنی برای بسیاری از موزه ها. پریشانی موزه ها روبرو هستند را نمی خواهد اتفاق می افتد در انزوا. دائمی بسته شدن 12,000 موزه ها خواهد بود ویرانگر برای جوامع, اقتصاد, آموزش و پرورش, سیستم فرهنگی ما تاریخ است.”

آمار 33 درصد از موزه مدیران مشورت در AAM پژوهش بررسی گفت که “خطر قابل توجهی” از بسته شدن موسسات خود را به طور دائم و که آنها تا به حال هیچ ایده بتن که آیا آنها می خواهم که قادر به زنده ماندن. علاوه بر این مطالعه نشان داد که 87 درصد از موزه ها تنها ارزش یک سال یا کمتر از یک سال مالی عامل ذخایر از قرعه کشی و 56 درصد کمتر از شش ماه از چپ به پوشش هزینه های عملیاتی. تصویر نقاشی شده در اینجا بسیار تلخ یک. آمریکا نهادهای فرهنگی همواره مزمن بودجه کافی در سطح فدرال و در نتیجه وارد کرده است: بسیاری از آنها آن را ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>