نظرسنجی جدید نشان می دهد آمریکایی ها هنوز هم تمایلی به بیرون رفتن حتی به عنوان متحده بازگشایی

یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط آسوشیتد پرس و NORC مرکز عمومی امور پژوهش نشان داد که اکثر آمریکایی ها طرح نیست در بازگشت به رستوران ها, میله, ورزشگاه, سالن های تئاتر و یا رویدادهای عمومی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان کشور بازگشایی.

از افرادی که گفت که آنها رفت و به رستوران ها و سالن ورزش به طور منظم در مورد نیمه گفت که آنها احساس راحت رفتن به آن مکان ظرف چند هفته آینده آسوشیتد پرس گزارش داد. تنها 42 درصد از افرادی که به گفته آنها به طور منظم رفت و به تئاتر یا فیلم و یا حضور در رویدادهای ورزشی یا کنسرت گفت که آنها احساس راحتی بازگشت به آن نوع از سالن و یا حوادث.

اگر اکثریت پاسخ دهندگان به نظرسنجی حاکی از بی میلی خود را برای رفتن به یک محل شلوغ که در آن آنها می خواهم به صرف مدت زمان طولانی آنها را نشان نمی دهد به همان اندازه بی میلی در مورد خرید. آسوشیتد پرس گزارش داد که 69 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی که گفت: آنها به طور منظم برای خرید وسایل غیر ضروری را قبل از همه گیر گفت: آنها خواهد بود مایل به رفتن به بازار و یا فروشگاه فقط به اطراف مغازه.

این بررسی نشان داد که آیا یا نه جواب نظر سنجی بود و تمایلی به بیرون رفتن وابسته بسیار کمی در خود وابستگی سیاسی به گفته آسوشیتد پرس. جمهوری خواهان شد خیلی بیشتر احتمال دارد به رفتن به رستوران و سینما و تئاتر یک کنسرت یا در سالن از دموکرات ها. جمهوری خواهان نیز بیشتر احتمال دارد به مرور راحت در یک مرکز خرید یا فروشگاه هر چند تقسیم نیست به عنوان تیز. وجود دارد تنها یک چیز است که جمهوری خواهان و دموکرات ها می خواستم برای انجام تقریبا به همان اندازه کوتاه کردن مو.

آسوشیتد پرس اعلام کرد که این نظرسنجی پاسخ نمی به خوبی جواب برای اقتصاد ایالات متحده است که کاملا وابسته به مصرف کنندگان است. حدود 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی متشکل از مردم به خرید کالا و خدمات. به عنوان متحده شروع به بازگشایی این امید بود که آمریکایی ها خواهد بازگشت به مصرف را از کسب و کار به عنوان آنها قبل از همه گیر. با این حال بسیاری از مردم هنوز هم تمایلی به واقع رفتن به آجر و ملات کسب و کار کامل بهبود اقتصادی است و به احتمال زیاد یک راه طولانی ،

برخی از کسب و کار نمی تواند صبر کنید که بهبود اقتصادی برای آمدن به گفته آسوشیتد پرس. بدون بازگشت به حالت عادی گذراندن سطوح بسیاری از کسب و کار خواهد بود مجبور به تعطیل دائم.

به وضعیت اقتصادی و حتی بیشتر پیچیده میلیون ها نفر از آمریکایی ها ندارد و قدرت خرید آنها یک بار بود آسوشیتد پرس گزارش داد. این بررسی نشان داد که 25 درصد از مردم تا به حال تجربه از دست دادن شغل خود را در خانواده. تقریبا 50 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته است که درآمد خانوار کاهش داشته است و در برخی از راه, حتی اگر آنها تا به حال تجربه از دست دادن شغل در خانواده است. برخی از مردم را به حال پرداخت نشده زمان خاموش بودند و یا furloughed یا گذاشته شد و نه دریافت مزایای بیکاری.

با توجه به آسوشیتد پرسایالات متحده است که از طریق شدیدترین رکود اقتصادی در تاریخ خود و بی میلی به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است به احتمال زیاد به یک بهبود اقتصادی آهسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>