نظرسنجی جدید نشان می دهد 80 درصد از رای دهندگان فکر می کنم ایالات متحده آمریکا است که “خارج از کنترل”

نتایج یک NBC/واشنگتن پست نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد که 80 درصد از رای دهندگان آمریکایی فکر می کنم که ایالات متحده “خارج از کنترل” در حال حاضر ان بی سی نیوز گزارش داد.

این نظرسنجی خواسته رای دهندگان ثبت شده آنها چگونه احساس خود را در مورد اقتصاد coronavirus همه گیر اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, انتخابات ریاست جمهوری و افکار عمومی در مورد وضعیت کشور با توجه به NBC News. نظرسنجی انجام شده بین 28 ماه مه و ژوئن 2, که بلافاصله پس از فلوید مرگ و در اوج تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور.

این NBC/واشنگتن پست نظرسنجی نشان داد که این باور است که این کشور در حال حاضر از کنترل خارج شد توسط مردم در تمام گرایش سیاسی. دموکرات ها به مراتب بیشتر از جمهوری خواهان برای پاسخ به این چیزهایی که خارج از کنترل با 92 درصد از دموکرات موافقت با این بیانیه اما 66 درصد از جمهوریخواهان نیز به توافق رسیدند. در میان مستقل, 78 درصد به توافق رسیدند که همه چیز در آمریکا خارج از کنترل است. تنها 15 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که فکر می کردم همه چیز در کنترل است.

وقتی پرسیده شد که در مورد این کشور علیه خشونت پلیس موجب مرگ فلوید اکثریت پاسخ دهندگان گفته اند که آنها بیشتر نگران فلوید مرگ از تظاهرات NBC News گزارش داد. تنها 27 درصد از رای دهندگان گفت: آنها بیشتر نگران این تظاهرات در حالی که 59 درصد گفت: آنها بیشتر نگران فلوید مرگ است.

این نظرسنجی در بر داشت قابل توجه حزبی تقسیم بر اینکه پاسخ دهندگان بیشتر نگران فلوید مرگ یا تظاهرات NBC News گزارش شده است. فقط 29 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها بیشتر نگران فلوید مرگ از این تظاهرات در حالی که 81 درصد از دموکرات ها گفت: همان. اکثر مستقل تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها با 59 درصد گفت: آنها بیشتر نگران فلوید مرگ از تظاهرات.

رای دهندگان نیز پرسید که آیا آنها معتقد بودند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دموکرات نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن بهتر خواهد بود در دست زدن به برخی از مسائل این کشور مواجه شد. در کل پاسخ دهندگان مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن برای مسائل اقتصادی مانند کاهش نرخ بیکاری مذاکره با چین و گرفتن اقتصاد در مسیر برگشت در حالی که پاسخ دهندگان مورد علاقه بایدن برای مسائل اجتماعی مانند پرداختن به نگرانی های مردم از, رنگ, دست زدن به بهداشت و درمان اصلاحات در برخورد با مسائل زنان و متحد کردن کشور با توجه به NBC News.

پس از فلوید مرگ و در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس, 49 درصد از رای دهندگان مورد بررسی قرار گفت که آنها فکر می کردند بایدن خواهد بود بهتر است در پرداختن به مسائل جامعه سیاه و سفید در حالی که تنها 30 درصد از رای دهندگان فکر تهمت خواهد به این مسائل رسیدگی بهتر در هر NBC News. در زمانی که این کشور به شدت به دنبال رهبری 51 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها فکر می کردند بایدن خواهد بهتر نامزد برای متحد کردن کشور و 47 درصد گفت: آنها فکر می کردند بایدن خواهد بود “صالح و موثر است.”

روشن اولویت برای بایدن نیز داشت که بررسی پاسخ دهندگان خواسته شد که آنها برنامه ریزی شده را به رای دادن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, با توجه به ان بی سی/واشنگتن پست نظرسنجی. چهل و نه درصد از رای دهندگان گفتند که آنها در حال حاضر طرح را به رای دادن بایدن در حالی که 42 درصد گفت: آنها برنامه ریزی شده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>