جدید مکزیک مرد شوک زندگی خود را از زمانی که او رفت و به یک دستگاه خودپرداز برای سپرده تنها برای پیدا کردن $135,000 نقدی و دروغ گفتن بر روی زمین در کنار ماشین سی ان ان گزارش. مردی به نام پلیس به جای گرفتن پول است.

خوزه Nuñez Romaniz فقط می خواستم برای خرید جوراب برای پدر بزرگ خود را. داشتن تا به حال هیچ شانس پیدا کردن آنها را در آلبوکرک آجر و ملات فروشگاه متوجه شد که لباس او می خواست آنلاین. اما نبود پول کافی در حساب بانکی خود را برای پوشش خرید تا او متوقف شده توسط دستگاه خودپرداز به سپرده.

به عنوان 19 ساله کشیده کامیون خود را تا کنار ماشین او می گوید: او کشف چیزی غیر معمول بر روی زمین است. آن را تبدیل به یک “پا بلند پشته” از $50 و $20 اسکناس در پاک کردن کیسه های پلاستیکی.

“من فقط در شوک است. من به دنبال خودم و فقط تفکر چه باید بکنم؟'” او گفت: از این پیدا کنید.

در میان افکار است که از طریق رفت و سر او بودند که آن را نوعی از طعمه در نظر گرفته شده به منظور جلب توجه خود را به دور از محیط اطراف خود به دست آدم ربایان می تواند ربودن او را; یا که شاید او در بخشی از کسی ترفند.

a pile of money
  pasja1000 / Pixabay

یک چیز Romaniz در نظر نمی, اما در نظر گرفتن پول و در حال اجرا است.

“من مادر من با صدای و chancla در پشت سر من” با استفاده از یک مکزیکی, اسپانیایی, کلمه ای که اشاره به تهدید به تنبیه.

“پدر و مادر من همیشه به من آموخت به کار برای خود من. پول به سرقت رفته هرگز گذشته شما در هر زمان می گفت:” Romaniz که حضور در کالج مشغول به تحصیل عدالت کیفری کمتر — در حالی که زندگی در خانه و مراقبت از پدر و مادر و خواهر و برادر کوچکتر.

مردی که می گوید او از “آغاز فروتن” تا به حال هرگز دیده می شود این نوع از پول در زندگی خود.

او هرگز به فکر گرفتن پول و به جای آن به نام پلیس.

زمانی که ماموران آنها شمارش تا پول و متوجه شد که آن را به بالغ بر $135,000. معلوم می شود که پیمانکار فرعی که عرضه ولز فارگو دستگاه های خودپرداز با پول نقد سهوا ترک پول وجود دارد.

آلبوکرک رئیس پلیس مایک با geier گفت: از طریق ایستگاه تلویزیون محلی KOAT-TV که پدر و مادر مرد جوان به او آموخت هست.

“من فکر می کنم ارزش خود را تاسیس شد ارزش آنها تاسیس در خانه” با geier گفت.

هر چند او را ندارد پول Romaniz’ فداکارانه اقدامات منجر به چیزی از ثروت باد آورده در زندگی خود. چند کسب و کارهای محلی به او داده اند هدیه از جمله نقدی و یادگاری های ورزشی. بیشتر با geier ارائه کرده است Romaniz ، اگر او بیش از حد جوان را به ضرب و شتم پلیس با geier گفت که Romaniz قطعا می تواند کار به عنوان یک افسر ایمنی در نیروی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im