لو Parnas در بازجویی از همکاران سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی — در روز جمعه منتشر شده جدید گنجینه ای از عکس که به نظر می رسد به سند خود ارتباط نزدیک با جولیانی. مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل علنا اعتراف کرد که او تحت فشار دولت اوکراین به مرحله یک بررسی از سابق ایالات متحده آمریکا جو بایدن دقیق شارژ بود که در قلب این استیضاح در برابر تهمت که پیچیده با تبرئه در روز چهارشنبه.

دوستی میان Parnas و جولیانی به عنوان مستند در این عکس به دست آمده توسط سی ان ان از Parnas وکیل یوسف بوندی به نظر می رسد صمیمی. این جفت ارز نشان داده شده در اسپانیا حضور گاوبازی و در یک تصویر, Parnas دیده می شود ظاهرا پاک جولیانی را با یک دستمال و یا بافت.

“لو Parnas است پرکار جمع آوری عکس ها و فیلم” بوندی گفته سی ان ان. “بر خلاف آنچه ممکن است انتظار می رود آقای Parnas است نابود شود هر. بلکه او است و حفظ آنها است.”

بوندی افزود که “جهان” از افراد در عکس ها و فیلم های ضبط شده حفظ Parnas هنوز به طور کامل نشان داد اما او گفت که آنها در پوشش موضوعات “فراتر از” اوکراین فشار کمپین رسوایی که مشتعل استیضاح پرس و جو در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

چرا Parnas دیده می شود پاک جولیانی دهان است که روشن نیست از این عکس منتشر شده توسط بوندی که همچنین ارائه هیچ توضیحی از وضعیت نشان داده شده در تصویر.

اما در ماه دسامبر مجله نیویورک خبرنگار اولیویا کتاب نوشته یک حساب دقیق از مصاحبه با او انجام شده با جولیانی که در آن او به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ناخودآگاه سرازیر شدن آب دهان.

“هنگامی که دهان خود را بسته بزاق به بیرون درز از گوشه و crawled پایین صورت خود را از طریق دره از چین و چروک,” کتاب نوشت و در ادامه می گویند که یاوه سرایی کردن چکیده در جولیانی ژاکت بدون 75 ساله شهردار سابق تا آنجا که متوجه.

در دیگر عکس جولیانی دیده می شود نما با دو اسپانیایی bullfighters و همچنین با یک زن رقصنده فلامنکو که چرخش دامن او برای او. در عین حال یکی دیگر از عکس جولیانی دیده است با فعلی خود را شریک عاشقانه دکتر ماریا رایان نشسته در دامان خود به عنوان جولیانی سیگار سیگار برگ در محل El Castillo del Alamín یک 14 قرن اسپانیایی قلعه.

عکس کش است که آخرین نسخه از Parnas از طریق بوندی از تصاویر و فیلم های ضبط شده که به نظر می رسد به منظور بررسی نه تنها ارتباط خود را با جولیانی اما با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی.

یکی ضبط و منتشر شد حدود دو هفته پیش نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و Parnas با هم همراه با Parnas کسب و کار شریک زندگی ایگور Fruman که او نیز مشغول به کار از نزدیک با جولیانی — و افرادی نیز تحت تعقیب — در یک منحصر به فرد شام برای بالا دلار مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده Pac اهدا کنندگان.

در آن ضبط Parnas و Fruman شنیده می شود تلاش برای تملق گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن با اطلاع رسانی که در مبحی معانی رمزی اعداد از عرفان یهود, نام خود را که همان یهودی مسیح. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بی علاقه خود توضیح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de