نیوجرسی کلیسا وزیر متهم به اختلاس بیش از $500,000 از کارفرمای سابق خود در طی پنج سال NJ.com گزارش. Taisha اسمیت-Jason گفته می شود استفاده می شود به سرقت رفته به پرداخت پول برای عروسی خود را و ماشین خود را پرداخت, در میان چیزهای دیگر.

اسمیت-DeJospeh بود تا همین اواخر بوده است مدیر امور مالی سنت پل کلیسای باپتیست در فلورانس. اما مقامات می گویند که از ابتدای سال 2014, زد طرح که defrauded کلیسای صدها هزار دلار در طی پنج سال آینده پایان یافت و در سال 2019.

به طور خاص, مقامات می گویند که او با استفاده از موقعیت خود را در داخل کلیسا به راه اندازی جعلی حساب های بانکی از طرف کلیسا, اما در واقع استفاده از آنها را برای خودش. او را بیشتر متهم به صدور چک به خودش کشیده در کلیسای اصلی حساب بانکی و سپس با جعل اسناد برای پنهان کردن آنچه که اتفاق می افتد.

بیش از آن دوره او گفته در زمان بیش از $561,000 با توجه به فیلادلفیا را WPVI-تلویزیون. او گفته با استفاده از این پول برای پرداخت وام خودرو پرداخت اجاره کارت اعتباری هزینه های تلویزیونی ماهواره ای و تلفن همراه صورتحساب را صدها آنلاین خرید و حتی برای پرداخت هزینه های عروسی خود را در Merion یک عروسی مجلل و محل پذیرایی در سینامینسون.

بیشتر چه, مقامات می گویند که اسمیت-DeJospeh نیست فایل اظهارنامه مالیاتی در 2014-2016 و در سال 2018 و گفته ظ جعلی اظهارنامه مالیاتی در سال 2017.

کلیسا مقامات تماس دادستان جرائم مالی واحد زمانی که آنها شروع به چیزی مشکوک شد بی مورد با سازمان امور مالی.

اسمیت-DeJospeh متهم شده است با 13 جنایی می شمارد که عبارتند از درجه دوم سرقت کامپیوتر فعالیت های جنایی و تقلب مالیاتی.

کشیش فرد جکسون می گوید که مسیحیت یک دین اعتماد, اما گاهی اوقات مردم سوء استفاده از اعتماد دارند.

“اعتماد. اعتماد. که همه به من می گویند. ما به عنوان مسیحیان مانند به باور ما اعتماد و توکل کردیم و دیگر مردم و خدا و گاهی اوقات که اعتماد نابجا است,” او گفت:.

خوشبختانه برای این جماعت این حادثه نشده بود یک اثر در اعضا و کمک های مالی.

“بسیاری از کلیسا می داند در مورد چه می گذرد. خوشبختانه سهم را نه کاهش” جکسون گفت.

در ضمن این کلیسا پس از قرار دادن به جای روش برای جلوگیری از چنین یک جنایت از دوباره اتفاق می افتد.

در ماه ژانویه به عنوان گزارش در آن زمان توسط Inquisitr, پسر, تامپسون, شهردار سابق از شمال غرب فلوریدا شهر محکوم شد به 51 ماه زندان برای اختلاس بیش از یک و نیم میلیون دلار از ایران در راه است. تامپسون بود که به خوبی شناخته شده و شناخته شکل عمومی در جامعه و او با استفاده از مشخصات خود و موقعیت اعتماد به طفره رفتن سوء ظن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im