جدید گوگل دودل سری ارائه می دهد قدردانی به پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس

امروز گوگل دودل لگد کردن یک سری. حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

در میان یک بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس آن را آسان به تسلیم شدن به احساسات ناامیدی و احساس است که شما به سادگی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از اعضای جامعه خود را که خود را در حال شاید در حال حاضر اجازه پایین توسط محدودیت های دولت و یا دولت فدرال است. که چرا از آن مهم است برای بیان به عنوان قدردانی بسیار به عنوان شما می توانید و در روز دوشنبه گوگل راه اندازی جدید گوگل دودل سری است که به صراحت به معنای به رسمیت شناختن و احترام پزشکی کارگران در خط مقدم که در حال مبارزه با کروناویروس در روز و روز را.

البته تعداد یک چیز شما می توانید انجام دهید به عنوان یک فرد برای کمک به تلاش های پزشکی کارگران در آمریکا است که توجه به هشدارهای خود را و انجام آنچه که باید انجام دهید: تمرین های اجتماعی فاصله اقامت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است و پوشش دهان خود را هنگامی که شما در خارج از اتمام کارهای ضروری مانند سفر به فروشگاه مواد غذایی. هم وجود دارد تعدادی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بودجه شما می تواند کمک به طوری که متخصصان پزشکی شانس بهتری در گرفتن دنده محافظ آنها نیاز مانند GetUsPPE, DonatePPE یا ماسک-مطابقت.

همچنین نگاه کنید به: Google Doodle افکن ژان Macnamara یک دکتر که مبارزه جنسیتی برای کمک به درمان فلج اطفال

همانطور که برای گوگل دودل جدید سری این احتمال وجود دارد که بعد از هفته ها و ماه ها, پلت فرم را doodles خواهد بود خاص تر در خود homages به پزشکی کارگران است. شاید این سری را تنها از خاص پزشکان و پرستاران است که به خطر انداخته ام و یا زندگی خود را قربانی به نمایندگی از کشورهای مشترک المنافع مانند Kious کلی دستیار مدیر پرستار در کوه سینا وست در شهر نیویورک که کشته شد توسط ویروس در مارس 24. حدود 100 پزشکان فوت کرده اند در سراسر جهان پس از عقد قرارداد coronavirus تا کنون و اگر آنها دسترسی به تجهیزات آنها نیاز به درمان بیماران با خیال راحت از این تعداد است که به احتمال بسیار زیاد به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>