بیماری جدید سیستم طبقه بندی برای چاقی

مریلند: در یک مطالعه اخیر محققان پیشنهاد جدید علمی صحیح و پزشکی عملی بیماری سیستم طبقه بندی چاقی بر اساس مفهوم ميزان چربی مبتنی بر بیماری های مزمن (ABCD).

تشخیصی مدت ميزان چربی مبتنی بر بیماری های مزمن (ABCD) نشان دهنده هر دو پاتوفیزیولوژی و بالینی تاثیر چاقی به عنوان یک بیماری مزمن.

تحقیقات منتشر شده آنلاین در چاقی مجله گل سرسبد از چاقی در جامعه است.

پیشنهاد برنامه نویسی سیستم دارای چهار حوزه: پاتوفیزیولوژی و شاخص توده بدن (BMI) طبقه بندی عوارض و عارضه شدت و شامل بیماری مرحله بندی عوارض خاص که تاثیر سلامت بر اساس بالینی مداخله درمان فردی و اهداف شخصی پزشکی رویکرد است.

“برنامه نویسی بازتاب” چه ما در حال درمان’ و ‘چرا ما درمان آن’ و امیدوارم ارائه خواهد شد انگیزه برای دسترسی بیشتر بیماران به شواهد مبتنی بر درمان گفت: Timothy W. Garvey یک نویسنده مسئول از مطالعه.

تشخیص چاقی در حال حاضر تنها بر اساس BMI است که وسیله انتقال هیچ نشانه ای از تاثیر بیش از حد ميزان چربی در سلامت فرد است. طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD) کد چاقی می خواند ‘چاقی با توجه به کالری های اضافی که کارشناسان می گویند نیست پزشکی معنی دار و منعکس نمی کند چاقی نشان میدهد.

“این بیآنکه منجر به عدم دسترسی بیماران به شواهد مبتنی بر درمان و قدردانی از چاقی به عنوان یک بیماری مزمن” گفت: Garvey.

انجمن آمریکایی بالینی Endocrinologists (AACE) و انجمن اروپایی برای مطالعه چاقی (EASO) باید هر دو در آغوش مفهوم ABCD.

“وجود دارد افزایش شناخت جهانی که BMI و ساده دیگر معیارهای چاقی نیست دقت منعکس کننده پیچیدگی بیماری یا شرایط بیماران است. این Garvey و Mechanick پیشنهاد علمی دقیق و پزشکی عملی چهار دامنه, سیستم طبقه بندی, ترین خوش آمدید و بر اساس قبلی طرح های AACE و EASO توضیح چاقی به عنوان یک ” ميزان چربی-بر اساس مزمن بیماری است.’

وقت آن است که برای چاقی, برای ورود به عصر دقیق پزشکی با رمان طبقه بندی سیستم ها بر اساس عملکرد تاسیس انتهایی” گفت: Gema Fruhbeck اولین نویسنده EASO مقاله در ABCD.

“AACE در طول تاریخ تلاشهایی در پیشبرد ارزيابی بالينی و درمان چاقی فراتر از فقط یک بیماری از وزن بر اساس شاخص توده بدنی از جمله دستورالعمل های توصیه دقیقتر تشخیص بر اساس آزمون و ارزشيابی بالينی به طبقه بندی و مرحله به شدت از بیماری است. این مهم است برای مطابقت با شدت از درمان به شدت بیماری و پاتوفیزیولوژی بیماری در نتیجه AACE به دنبال دستورالعمل آن با یک موقعیت بیانیه پیشنهاد ABCD به عنوان یک جدید تشخیصی مدت برای چاقی است. این پیشنهاد ICD ساختار برنامه نویسی را پشتیبانی می کند بالینی تلاش های شخصی فرد تشخیص داده و با دقت بیشتر و نکات دقیق وظریف که به نفع سفارشی برنامه های درمانی برای بیماران مبتلا به چاقی گفت:” کارل Nadolsky, انجام, چهره, صندلی, تغذیه و چاقی بیماری شبکه دولت در AACE.

“چارچوب فراهم می کند و به خوبی سازمان یافته راه برای کمک به پزشکان و دهندگان مفهوم چاقی فراتر از یک اشتباه چارچوب این بیمار بیش از حد می خورد و به اندازه کافی فعال” گفت: Jamy Ard استاد اپیدمیولوژی و پیشگیری در ویک فارست دانشکده پزشکی.
Ard افزود که بزرگترین چالش او پیش بینی با این روش این است که ارائه دهندگان در حال حاضر underdiagnose چاقی با استفاده از ساده BMI بر اساس برنامه نویسی.

“این پیشرفته تر رویکرد نیاز به یک مقدار قابل توجهی از آموزش و پرورش و توسعه برای تغییر ارائه دهندگان رفتارها. اگر بهتر بازپرداخت به این نوع برنامه نویسی سیستم به عنوان نویسنده آرزوی آن را ممکن است کمک به درایو گسترده تر تصویب و اجرای” گفت: اعتقادی ،

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>