جزئیات جدید سطح مورد چگونه Leah McSweeney در ‘RHONY و Melindagates فرانکل درگیر شد

لی McSweeney ممکن است هرگز ملاقات Melindagates فرانکل اما وقتی که می آید به او را در موقعیت واقعی زنان خانه دار شهر نیویورکاو را هرگز بدست بازیگران اگر نیست آن را برای Skinnygirl مغول.

طی مصاحبه ای با هالیوود زندگی هفته گذشته McSweeney که تاسیس Married to the Mob streetwear خط تایید کرد که در حالی که او و فرانکل هرگز مسیرهای عبور آنها تا به حال یک دوست مشترک.

“ریم من تماس گرفت و گفت:” Melindagates یکی از مشتریان من. او می خواهد به دانستن اگر شما همیشه می تواند در نشان می دهد چرا که او به دنبال شما در Instagram,’ من و گفت: “آره مطمئن شوید که به معنای واقعی کلمه آن را” McSweeney به یاد می آورد از این لحظات است که منجر به اضافه Real Housewives of New York شهرستان بازیگران در ماه اوت گذشته.

حتی پس از McSweeney اضافه شد بازیگران براوو سری واقعیت او هرگز در تماس با فرانکل با توجه به این واقعیت است که فرانکل تصمیم به ترک طولانی در حال اجرا در این سری فقط روز قبل از فیلمبرداری شروع شده و در حال حاضر پخش 12 فصل است. که گفت: McSweeney به ارائه یک “متشکرم” به فرانکل با ارسال گل او.

اگر چه McSweeney او را به او ارائه با تشکر فرانکل به صورت تمام وقت و موقعیت او فرود آمد فرانکل از unfollowed او در Instagram به احتمال زیاد در تلاش برای فاصله خودش از نشان می دهد.

“اما من بسیار سپاسگزار او به نام من البته” McSweeney گفت.

فرانکل قبلا ستاره دار در نشان دادن برای هشت نفر از آن گذشته 12 فصل است.

پس McSweeney را علاوه بر نمایش, بازیگران عضو Luann de Lesseps گفت: هالیوود زندگی او فکر می کند McSweeney است “بزرگ” نشان می دهد.

“او فوق العاده است او در مرکز شهر و او نمی ترسم” de Lesseps گفت. “او را در وجود دارد, و آن را آسان به آمده. من فکر می کنم او خود را نگه می دارد و در همان زمان او را آسیب پذیر است.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Dorinda Medley صحبت کرد و به مردم تلویزیون‘s Daryn کپور در اوایل این ماه اشاره کرد که او به سرعت گرفتار کردن گارد هنگامی که او آموخته است که فرانکل به حال تصمیم به ترک Real Housewives of New York شهرستان بازیگران فقط لحظات قبل از شروع تولید در فصل 12.

با توجه به زد و خورد او تکیه از فرانکل خروج از نشان دادن فقط یک روز قبل از او و او co-stars مونتاژ برای شروع فیلمبرداری 12 فصل تابستان گذشته. او سپس گفت: از طریق یوتیوب که او و فرانکل شده بود بحث خود فیلمبرداری برنامه با یک دیگر فقط سه روز قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>