بیوگرافی جدید ‘وارهول’ جدا از اسطوره

اندی در استودیو نیویورک, Union Square, 1976. مایکل Childers

وارهولتوسط بلیک Gopnik, آغاز می شود, لحظات پس از شبه فمینیستی و کارخانه مفت-در والری Solanas شات هنرمند در ژوئن سال 1968. وارهول و سپس 39 خود را از دست داد ضربان قلب و تعداد زیادی از خون و رفته بود به ایست قلبی. یک گلوله که از طریق بدن خود را سوراخ یک ریه. آن را با تشکر به یک جراح ایتالیایی که به طور اتفاقی از مراجعه بیمار دیگر که فرض DOA ذخیره شد.

Gopnik متناوب شرح باز کردن وارهول قفسه سینه می خواند بیشتر شبیه به یک کشتارگاه بریدن از هر چیز ،

برای اندی وارهول (1928-87) که با حضور کلیسا هر هفته آینده زنده یک معجزه بود. که پاییز با وجود درد دائمی آسیب به معده و مری او تبدیل اسلش در بدن خود را به یک مد شوخی“من خیلی زخم خورده من مانند یک لباس دیور,” او گفت: پس از بازگشت به کار. ریچارد اودون, عکس پاره او midriff که اگر وارهول شد St. Sebastianیک شهید که جان سالم به در برد.

همچنین نگاه کنید به: اندی وارهول جنسیتی?

جراح می دانستند که وارهول را داخل بهترین خسته از این هنرمند بی تفاوت شانه نسبت به جهان خارج است. پس از شش ماه از تماشای خود لایحه نادیده گرفته می شود, او نوشت: به بیمار: “پرداخت تا شما لاف زن.”

وارهول ارسال یک بررسی برای $1,000, یک سوم از این لایحه. چک برگشتی.

نزدیک به مرگ و پس از تیراندازی اتاق بیمارستان درام که باز می شود وارهول است اورتور به Gopnik را 976-صفحه حماسه است که با تبدیل gossipy آموزنده جامع و بازتاب.

آماده برای جوک که این بیوگرافی را به شما بیش از 15 دقیقه به عنوان خوانده شده و یا که آن را ممکن است احساس کوتاه تر از خواب, Warhol هشت ساعت 1963, مستند, شاعر جان Giorno در خواب. توجه داشته باشید که تقریبا در 800 صفحه از پانوشت آنلاین هستند.

در آن طول می کشد یک کتاب از این اندازه به ارزیابی کوه غیر قابل اعتماد اطلاعات منتشر شده توسط مردم در وارهول را در محافل و وارهول خود را. Gopnik خوب قصه گو نیز قادر به جدا کردن دقیق شایعات از افسانه که تبدیل به عقل متعارف.

متاسفانه این کتاب مصور با استارک عکس های سیاه و سفید از وارهول تنها یازده رنگ تصاویر از هنر خود

چالش برای هر کسی که می خواهد به انجام بیش از دریافت حقایق راست است که پرداختن وارهول اعتبار به عنوان یک هنرمند. در سال 1962 زمانی که وارهول را کمپبل سوپ قوطی برای اولین باردر لس آنجلس در نیویورکیک منتقد مقرر شده است که “Warhole” را به عنوان او املای نام بود “یا یک نرم سر احمق یا یک hardheaded شارلاتان.”

Gopnik, یک وارهول تحسین در دفاع از او به عنوان یک روشنفکر که به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده حتی با تلویزیون در تمام زمانی که او کار کرده است. او همچنین technophile. چه کسی می دانست ؟ در اوایل مضطرب سال هنر پاپ او ساخته شده بسیاری از پول خود را در, تجاری, تصویر. کفش بودند و تخصص خود را.

در جوانان خود را در پیتسبورگ که در آن خود را Rusyn پدر و مادر مهاجرت کرده بودند از آنچه که در حال حاضر اسلواکی اندرو Warhola هرگز خوردند سوپ کمپبل—بیش از حد گران قیمت برای خانواده کلم آب پز که در خانه است. (مادر خود را که همان سوپ برای اندی و خود را ژولیده دوستان در نیویورک است.) وارهول با حضور در کلاس های هنری با غنی کودکان و نوجوانان در موزه کارنگی. او همچنین فارغ التحصیل از دقیق برنامه هنر در کارنگی Tech. این نقاش فیگوراتیو فیلیپ Pearlstein تازه از جنگ جهانی دوم بود یک همکلاسی.

موازی آموزش و پرورش در آمد از پانسمان ویندوز در پیتسبورگ فروشگاه که در آن که در آن کارفرمایان خود بودند گی و تشکیل زیبایی cognoscenti. Gopnik کتاب جمع آوری بخار به عنوان یک باستان شناسی, گی, پیتسبورگ که وارهول از سن آمد و پس از او را به عنوان او می یابد گی نیویورک از 1950s با آرام (روز) نشانه است که در طول زمان ناپدید شد. بیوگرافی عمیق شیرجه عجیب و غریب تاریخچه می تواند کمک به وارهول فراتر از آن هنر مخاطب است که کمک می کند تا یک کتاب که در حال راه اندازی در طول یک بیماری همه گیر.

دو هنرمند دیگر نیز پانسمان فروشگاه ویندوز در خیابان پنجم در زمان—جاسپر جانز و رابرت روشنبرگ. آن را نمی خواهد بیش از حد دور به می گویند که Gopnik معتقد است که او در بر داشت که ریشه های هنر پاپ در آن ویندوز است. که داستان سزاوار یک کتاب را در خود دارد.

اندی وارهول, معروف monosyllabic—یک عمل Gopnik می گوید—ادعا کرد او به نمایش گذاشته Brillo جعبه به جای رنگ چیزی جدید به دلیل “آن را آسان تر است.” دیگر صدای پر از داستان است. فروشنده ایوان Karp که نشان داد و فروش آن جعبه صحبت توقف در آن زمان در مورد مصرف آنها ، ما همچنین شنیدن از مردم مانند فیلمساز مستند امیل د آنتونیو (نقطه سفارش, Milhous) که به تماشای همیشه بلند پروازانه وارهول در تلاش برای تغییر دور از نقاشی نسبت به فیلم در اواخر 1960s. اقتصاد هرگز واقعا کار کرده و با توجه به فیلم هایی که وارهول می خواستم به.

اما معروفیت کار نمی کند. پس از وارهول به ضرب گلوله کشته شد او در بازار بود اما هر چیزی به شدت مجروح شدند.

شنیدن از تیراندازی Gopnik, گزارش متصدی هنری Geldzahler یک دوست گفت “آیا شما می دانید چه می کند که به ارزش های نقاشی? آیا تا به حال کسی به من گفت که.”

زمان ثابت کرده است که او حق است. Gopnik اشاره می کند که یک فروشنده در مقایسه وارهول را با این نسخهها کار برای یک کالا و گفت که خریداران به دست آورد و آنها را به عنوان اگر آنها سهام شرکت را حتی اگر آنها نمی, آنها را دوست دارم.

وارهول با یک کلاه گیس سفید و رنگ پریده splotchy پوست نمی خواهم راه او نگاه کرد. یک رژیم غذایی مداوم آمفتامین نگه داشته و وزن خود را پایین. در عین حال او زحمت کشیده خود را به نام و چهره خود را به یک آیکون از همیشه در حال گسترش ارزش. آن را نتیجه استعداد و یا خود را ارتقاء ؟ آن را همیشه یک کمی از هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>