شهروندان می خواهید Padma شری برای این 69-YO فلج مرد از کرالا. اینجا چرا

“چگونه می توان در نشان دادن عشق به یک کشور ؟ شاید این است که چگونه . . . عشق رویت در عمل نه تنها در کلمات و یا رسانه های اجتماعی” نوشت: یک منتقل Randeep Hooda.

ارتقاء

NS Rajappan از Manianikkara, Kottayam شده است جمع آوری زباله های پلاستیکی دور انداخته از دریاچه Vembanad برای 5 سال گذشته. اگر چه او نمی قایق خود را, او استخدام یک کوچک هر روز و مجموعه را در صبح زود به جمع آوری بطری های پلاستیکی ریخته در آب.

او نمی تواند تحمل به دیدن بطری های پلاستیکی انداخته بودن به دریاچه که در اطراف او. او به طور داوطلبانه در زمان کار جمع آوری این بطری به فروش می رسد و آنها را به آژانس های محلی که جمع آوری پلاستیک.

Rajappan زده بود با فلج اطفال در زمانی که او فقط پنج سال شده است و با فلج بوده است.

“از آنجا که من نمی توانستم حرکت پاهای من من تا به حال هرگز این شانس را به یک دستمزد روزانه کار, بنابراین من انجام شده است شغل هایی از این زندگی را. یک کیلوگرم پلاستیک را بدست آورده من Rs.12 بنابراین حتی اگر من جمع آوری تمام قایق از بطری های پلاستیکی آن بسیار نیست. اما من هنوز هم آن را انجام دهد چرا که حداقل من انجام است که صرفه جویی در دریاچه و به من که واقعا مهم,” او توضیح می دهد.

Eking کردن زندگی از طریق دریاچه Vembanad

Rajappan خانه.

Rajappan شده است زندگی به تنهایی در یک خانه کوچک در Manianikkara ایجاد کرد تمام عمر خود را. خواهر خود را Vilasini و خانواده اش زندگی می کنند که در سراسر خانه خود شده اند و تنها خود را حمایت در طول زندگی اش.

“Rajappan هرگز می خواهد به بار هر کسی که در خانواده با مشکلات خود را به همین دلیل است که او تصمیم گرفت به تنهایی زندگی می کنند. من آماده سازی غذا برای او هر روز, اما علاوه بر این که او شده است مدیریت همه چیز را در خود” توضیح می دهد که Rajappan خواهر Vilasini.

در طول سال 2018 کرالا سیل Rajappan خانه در مواجه با بسیاری از آسیب شد و به طور کامل آب گرفتگی.

“حتی پس از آن Rajappan نیست برای درخواست کمک و موفق به زندگی در یک قایق برای چند هفته. اگر چه پایه بام خانه اش ثابت شد این خانه است که هنوز هم در شرایط بسیار فقیر” Vilasini می افزاید.

در طول چند ماه گذشته Rajappan دیدم مقدار کاهش زباله های پلاستیکی در دریاچه با توجه به تعداد گردشگران رو به کاهش است. “حتی اگر این به این معنی است که من ممکن است قادر به اندازه کافی پول من فقط خوشحالم که این دریاچه را پاک ماندن می گوید:” Rajappan


اگر شما مایل به کمک به Rajappan شما می توانید کمک مالی به شماره حساب ارائه شده در زیر:

Rajappan.N.S
کاربری: 17760100068162
IFSC کد: FDRL0001776
بانک فدرال Kumarakom

و یا ارسال به ما در [email protected] اگر شما می خواهم برای حمایت از علت خود.


تصادفی کلیک کنید که ویروسی رفت

تصویر کلیک توسط نندو که ویروسی رفت.

اگر چه Rajappan شده است انجام این کار به طور داوطلبانه برای تقریبا نیمی از یک دهه کار خود را به تازگی به ارمغان آورد نور از طریق یک تصویر گرفته شده توسط کتیم بر اساس عکاس نندو KS, که ویروسی رفت.

نندو مشغول به کار بود در ابوظبی به عنوان یک مهندس برق بود و فقط بازگشت به کرالا در 1 مارس به دنبال عکاسی در دولت است. اما از آنجا که مستند به وجود آمد, آن را بسیار دشوار است برای مستقل.

“تا زمانی که همه چیز آرام کمی من و من تصمیم به رفتن بازدید از دریاچه Vembanad کلیک کنید و چند عکس برای اضافه کردن به نمونه کارها من. که زمانی که من آمد در سراسر Rajappan chettan (Malayalam برای برادر بزرگتر) پارو زدن در قایق کوچک خود را,” نندو توضیح می دهد.

“من نام او را از روی پل و وقتی او برگشت و من اسیر تصویر خود را. این تصویر در حال حاضر رسیده بیش از 1,40,000 مردم از طریق شخصی من Facebook account” او می افزاید.

نندو در ادامه به پرس و جو در مورد Rajappan و شنیدن داستان او تصمیم به ارسال آن در Facebook صفحه.

نندو K. S. و Rajappan.

“ویدیو منفجر کرد تا راه بیشتر از من تا به حال هرگز تصور است. فقط در طول یک هفته من در گرفتن تماس از سراسر هند است. من واقعا غرق شد و بسیار خوشحال است که داستان او بود که شنیده” نندو توضیح می دهد.

چندین شهروندان را تحسین Rajappan تلاش برای حفظ دریاچه تمیز با وجود شرایط اما مبارزات خود ادامه خواهد داد.

ارتقاء

“Rajappan chettan سزاوار همه خوبی ها در جهان برای کار او انجام شده است در طول سال. من امیدوارم که ما می توانیم همه گرد هم می آیند و کمک به ساخت یک خانه جدید برای او و از او حمایت مالی به خصوص در یک زمان بسیار مهم بود” نندو نتیجه می گیرد.

اگر شما مایل به کمک به Rajappan شما می توانید کمک مالی به شماره حساب ارائه شده در زیر:

Rajappan.N.S
کاربری: 17760100068162
IFSC کد: FDRL0001776
بانک فدرال Kumarakom

و یا ارسال به ما در [email protected] اگر شما می خواهم برای حمایت از علت خود.

تصویر منبع: نندو K S

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>