Netflix بکشد ‘Tiger King’ راه اندازی یک موج دادخواست آنلاین

Tiger King Netflix Joe Exotic

ببر پادشاه اسیر دل و ذهن از اینترنت…نوع. Netflix

که اگر این جهانی و همه گیر می تواند هر گونه عجیب و غریبتر Netflix بکشد تصمیم به انتشار آن مستند جدید Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون در مارس 20 و اینترنت نبوده است همان از. پس از به سرعت تبدیل شدن به یکی از پربیننده ترین عرضه در Netflix ببر پادشاه در حال حاضر گالوانیزه چند گوشه از جامعه آنلاین به عمل است. به طور خاص سه Change.org دادخواست فنر به عنوان یک نتیجه از سری جدید و به سرعت در حال به دست آورده کشش.

بیش از 18,000 افراد باید امضا طومار خواستار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به “آزاد کردن ببر پادشاه است.” در این دادخواست ادعا می کند که جو عجیب و غریب, عجیب و غریب مرکزی شکل ببر شاه بود که به اعدام محکوم شده در یک قتل-برای-استخدام طرح “سزاوار لرزش عادلانه در عدالت او سزاوار شنیده شود و او سزاوار به روز خود را به حقیقت صحبت می کنند به کسانی که مایل به دیدن او نابود شده است.” این طومار را هدف 25,000 امضا.

همچنین نگاه کنید به: هالیوود Coronavirus مشکلات را کشش به 2021 (و فراتر از آن)

برعکس بیش از 11000 نفر باید امضا طومار برای کنگره به تصویب گربه بزرگ ایمنی عمل برای پایان دادن به خصوصی پرورش ببر و شیر. با توجه به درخواست “[t]او Netflix بکشد نشان می دهد Tiger King مطرح است آگاهی جدید از ظلم و ستم و کشتن و بهره برداری از اسیر گربه بزرگ در صنعت—در حال حاضر هم در نهایت به تصویب قوانین به این حیوانات با شکوه از درد و رنج است.” از برآورد 5,000 7,000 گربه های بزرگ در ایالات متحده کمتر از 400 زنده در معتبر و باغ وحش و متعلق به بخش خصوصی به دلیل وجود دارد هیچ قانون فدرال در برابر آن هر درخواست.

در نهایت با رشد سریع جدید درخواست تماس برای اف بی آی برای دوباره باز کردن این تحقیقات به مرگ ببر پادشاه co-star کارول Baskin است. بیش از 1400 نفر در حال حاضر به امضا رسید. “کل جهان را با دهان خود را باز به عنوان کارول Baskin داستان گفته شد در Netflix بکشد, ویژه, تایگر کینگ,” طومار متحده است.

“واضح است که کارول را در واقع قتل او را میلیونر و خوراک باقی مانده خود را به ببر” این ادعا. “او حتی جوک های راهنمایی که او آن را انجام داد. FBI نیاز به بازگشایی این تحقیق به طوری که عدالت ممکن است به دنبال برای همین لوئیس حافظه خود و خانواده اش است.”

دراماتیک داستان فراوانند ببر پادشاهکه در دسترس است به جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>