Netflix پربیننده ترین های اخیر, فیلم و نشان می دهد

Netflix Ratings Most Watched Shows Movies

Will Ferrell به عنوان لارس Erickssong و ریچل مکآدامز به عنوان Sigrit Ericksdottir در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga. الیزابت Viggiano/NETFLIX

حتی به عنوان برخی از کشورها در سراسر کشور در ادامه به باز کردن در صورت افزایش جدید COVID-19 موارد ما هیچ نزدیک به صنعت سرگرمی از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است. سینما در حال انتظار برای ماندن بسته از طریق اوت که از بین بردن تابستان فیلم فصل به طور کامل و تولید در اکثر پروژه های بزرگ متوقف باقی مانده است به طور نامحدود. این اتحاد چپ مخاطبان همیشگی دولت از حسرت به عنوان عمده فیلم های پرفروش و صفحه نمایش کوچک آغاز بکار به تعویق افتاده اند. اما در میان این جریان همه گیر Netflix پدید آمده است به عنوان سازگار ترین تامین کننده مطالب تازه و جدید.

این درست است که Netflix را قریب به اتفاق قربانیان کتابخانه از گزینه ها می تواند منجر به تصمیم گیری فلج—چند بار باید به شما و دوستان خود استدلال در مورد آنچه که به سازمان دیده بان فقط قبل از پرتاب در پارک ها و تفریح و سرگرمی برای بار صدم? برای کمک به ساده کردن فرایند تصمیم گیری, Reelgood—یک جریان هدایت که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین—شده است به طور فعال کشیدن هفتگی و ماهانه اطلاعات بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم در Netflix بکشد از میلیون ها نفر از کاربران ایالات متحده. در اینجا چیزی است که آنها یافت می شود بیشتر به تماشای نشان می دهد و فیلم در هفته گذشته (جولای 2-جولای 8).

همچنین نگاه کنید به: Netflix بکشد ‘Baby-Sitters Club’ ماند درست به کتاب های بیدار ماندن

بیشتر به تماشای فیلم در Netflix بکشد:

 1. مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga
 2. از دست گلوله
 3. بازگشت به آینده
 4. Bulbbul
 5. نامرئی مهمان
 6. فهرست شیندلر
 7. پلت فرم
 8. استخراج
 9. هیچ کس نمی داند من اینجا هستم
 10. راننده تاکسی

بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در Netflix بکشد:

 1. تیره
 2. سفارش
 3. Lenox Hill
 4. گناهکار
 5. اسرار حل نشده
 6. راهبه های جنگجو
 7. Schitt نهر
 8. مارسلا
 9. کثیف جان
 10. Breaking Bad

Netflix محبوب ترین عناوین در حال حاضر منعکس کننده اصلی شرکت استراتژی: یک ترکیب از هر دو اصلی و دارای مجوز محتوا. در میان فیلم, لیست, شش, Netflix اصل در حالی که چهار عنوان در تلویزیون سمت در خانه Netflix محصولات. اگر چه پرچم در حال اهتزاز همیشه متعهد به دستیابی به توجه در رانندگی خارج از عناوین Netflix منتقل شده نسبت به یک تمرکز اصلی در سال های اخیر در راستای افزایش رقابت از رقیب سیستم عامل است.

برای مثال WarnerMedia اصلاح جریان حقوق به دوستان برای HBO حداکثر در حالی که NBCUniversal خواهد بود و آوردن دفتر به طاووس برای شروع 2021. Netflix خانه های عظیم 1,949 کل تلویزیون را نشان می دهد و منجر شش عمده خدمات جریان در اصل با 674. این پرچم در حال اهتزاز برنامه ریزی شده به صرف $17 میلیارد دلار در محتوا و در سال 2020 به تنهایی و قبل از همه گیر.

از نظر این همه اما مطمئن باشید که Charlize Theron را گارد قدیمیمنتشر شده در 10 ژوئیه را بالا لیست در هفته آینده دور ، والاتر از چتر آکادمی‘s فصل دوم در تاریخ 31 ژوئیه نیز لرزش سلسله مراتب از محبوب ترین Netflix تلویزیون عناوین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>