Netflix بکشد آخرین تغییر در جریان آن پلت فرم توضیح داده شده

Netflix Top 10 List Homepage Subscribers

Netflix در حال ساخت و در عین حال یکی دیگر از تلاش در شفافیت. Netflix

Netflix بکشد با آن دریای بی پایان از محتوای مطالب کاربران به تناقض از انتخاب و تجزیه و تحلیل فلج. در کلمات دیگران ما هولناک با بیش از حد بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید و در نتیجه تلاش برای حرکت به جلو با یک تصمیم. در تلاش برای مبارزه با این پدیده و ارائه کمی بیشتر بینندگان شفافیت در آن قلعه Knoxian دیوار Netflix بکشد تا به پرده برداری از یک بالا 10 ردیف در صفحه اصلی آن.

همچنین نگاه کنید به: اینجا Netflix بزرگترین مزیت در جریان جنگ

این ابزار جدید که قبلا در دسترس ساخته شده در انگلستان و مکزیک در سال گذشته را “شما را قادر به دیدن آنچه که محبوب ترین در Netflix بکشد در کشور خود را” با توجه به شرکت پست وبلاگ. “این خواهد بود که هر روز به روز شده و موقعیت ردیف متفاوت خواهد بود بسته به چه مربوطه نشان می دهد و فیلم ها به شما.” در علاوه بر این به طور کلی بالا 10 لیست streamer نیز ارائه می دهد یک بالا 10 محبوب ترین سری و بالای 10 فیلم هنگامی که شما با کلیک بر روی فرد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد زبانه. این توابع در دسترس هستند امروز شروع.

Netflix top 10 list homepage subscribers

Netflix به عنوان مثال از یک لیست بالا 10. Netflix

اما این چین و چروک کمتر در مورد شفافیت و مفید ناوبری و بیشتر در مورد ترویج پلت فرم خود اصل? این پرچم در حال اهتزاز است و 47 درصد محتوای کمتر از آنها در سال 2012 با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط جریان راهنمای حلقه خوب است. در سال 2010 این سرویس قرار دارد و در مجموع 7,285 فیلم و سریال همراه; امروز که تعداد 5,838.

در دسامبر. 30, Netflix اعلام کرد یک لیست از آن بیشتر به تماشای مجموعه تلویزیونی و فیلم برای 2019 و غیر اصلی در حال حاضر پیکسار باور نکردنی 2. قابل توجه Netflix است که در این میان از دست دادن با مشخصات بالا دارای مجوز های برنامه نویسی مانند دوستان و دفترهر چند هر دو با مجوز محتوا و برنامه نویسی اصلی هستند واجد شرایط برای بالا 10 لیست در آستانه.

“نشان می دهد و فیلم است که این لیست نیز ویژه ’10’, نشان, هر کجا که آنها ظاهر می شود در Netflix بکشد” پست وبلاگ می خواند. “به این ترتیب شما به راحتی می توانید ببینید چه چیزی در این زمانه که آیا شما در حال مرور توسط سبک و یا از طریق لیست شخصی خود را – و یا زمانی که جستجو برای خاص نشان می دهد و یا فیلم است.”

در حالی که یک بالا 10 لیست می کند کاهش بار انتخاب آن را نیز جمع Netflix تاکید بر فرهنگی یکپارچه درخواست تجدید نظر گسترده بازدید. این شرکت در حال حاضر کشیده شده انتقاد برای آن الگوریتمی تصمیم گیری در شرایط توسعه تمدید و لغو شد. بالا 10 لیست به نظر می رسد برای پیشبرد این خط از تفکر هر چند آن را به احتمال زیاد خواهد شد اثبات مفید برای کاربر به طور متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>