Netflix را “تاریک” فصل 3 پایان توضیح داد: در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است به جوناس مارتا و همه خانواده های دیگر

Netflix بکشد آلمانی زبان زمان-سفر سری تیرهشده است یک ضربه به جریان درآورد. اصل صورتحساب به عنوان یک جایگزین برای دیگر خود را محبوب علمی تخیلی سری غریبه همه چیز, تاریک رفته به توسعه منحصر به فرد خود را fanbase.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrنهایی فصل کاهش یافته و در ماه ژوئن 27. طرفداران binged در هشت قسمت و سپس کبوتر مستقیم پشت در دوباره به منظور ایجاد حس از آنچه که آنها تا به حال فقط دیده می شود.

آنچه واقعا اتفاق افتاده در فصل 3 آخر? برای کسانی که به اشتباه در اینجا این است که شکست از شخصیت های اصلی که به نظر می رسد در صحنه نهایی و به همین دلیل دیگران به نظر نمی رسد در همه.

SPOILER ALERT: به عنوان انتظار می رود, این مقاله شامل اخلال گران از فصل 3 از تاریک. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

Louis Hofmann and Lisa Vicari
  Netflix

مارتا و جوناس

به عنوان پالایشگاه 29 امتیاز از شخصیت های اصلی از مارتا (لیزا Vicari) و جوناس (Louis هافمن) تا به حال یک داستان غم انگیز عشق که درگیر این واقعیت است که مارتا جوناس,’ خاله. در فصل 3 بیشتر غم و اندوه شد و افزود: زمانی که مشخص شد که هر دو آنها به نمایندگی از آدم و حوا به عنوان به خوبی به عنوان طرف مخالف در زمان سفر ظرف غذا اتفاق می افتند در Winden.

همراه با این مسائل فصل 2 آخر نیز شاهد معرفی یک جایگزین جهان زمانی که یک نسخه جدید از مارتا نشان داد تا فقط پس از او درگذشت در آغوش جوناس. در فصل 3 سوم جهان شد همچنین نشان داد این یک اصل جهانی است که تقسیم شد و پس از یک زمان-سفر آزمایش توسط H. G. Tannhaus (مسیحی Steyer) موفق بود.

پایان فصل 3, جوناس و مارتا کار کرده بود که به منظور صرفه جویی در جهان اصلی و از بین بردن این دو به نظر می رسد که با Tannhaus’ آزمایش آنها باید برای جلوگیری از یک حادثه که شاهد مرگ Tannhaus’ پسر, دختر و نوه. این امر همچنین منجر به ریشه کن کردن مارتا و جوناس هر دو از آنها متولد شدند از ناهنجاری شخصیت است که تنها وجود داشته است به عنوان یک نتیجه از زمان سفر مسائل.

این بدان معنی است که در پایان قسمت 8 این دو شخصیت ناپدید شده بود با توجه به موفقیت نهایی. وجود دارد این پیشنهاد که آنها را یک روز دوباره ظهور آن نشان داد که جوناس مادر هانا (Maja Schöne) بود و که او تا به حال نام جوناس برداشت.

Jordis Triebel as Katharina
  Netflix

Katharina Nielsen

Katharina (Jördis Triebel) یکی از چند شخصیت است که جان سالم به بازگشت به جهان اصلی است. اما شوهرش اولریش (الیور Masucci) متولد Tronte (والتر Kreye) — یک شخصیت است که متولد از زمان خط mix-up — و وجود ندارد در اصل جهان به عنوان یک نتیجه از این. بنابراین کودکان خود را مگنوس (Moritz Jahn) مارتا و Mikkel (Daan Lennard Liebrenz) نیز هرگز به دنیا آمد. از آنجا که این Mikkel هرگز سفر از طریق زمان و می شود جوناس’ پدر.

Karoline Eichhorn as Hannah and Leopold Hornung as Torben Woller
  Netflix

هانا Krüger و Torben Wöller

هانا بود بسیار بدخیم شخصیت در تاریکی. پس از مرگ شوهرش مایکل/Mikkel (Sebastian Rudolph) او یک رابطه با اولریش از آنها او تا به حال شیفته شده است با از دوران کودکی است. این باعث بسیاری از موارد وحشتناک. اما به دلیل اولریش وجود ندارد در جهان اصلی هانا بسیار بهتر از فرد است. به خودی امتیاز او نیز به Torben Wöller (لئوپولد Hornung). آن را نیز نشان داد که او و Katharina شد و در حال حاضر دوستان از آنجایی که آنها دیگر مجبور به رقابت برای Ulrich.

Anton Rubtsov as Bernadette and Stephan Kampwirth Peter Doppler
  Netflix

برنادت Wöller و پیتر داپلر

در اصل دو فصل تاریک, پیتر (Stephan Kampwirth) ازدواج کرده بود به شارلوت (Karoline Eichhorn) اما آنها از هم جدا شدند با توجه به پیتر ترجیح جنسی. در جهان اصلی شارلوت دیگر وجود ندارد پس از او فرزند نوح (علامت Waschke) و خود او دختر, الیزابت (Carlotta فون Falkenhayn). چرا که این شخصیت است که دیگر در اطراف پیتر توسعه ارتباط با Torben را فراجنسیتی خواهر و برادر, برنادت (آنتون Rubtsov). یک بار دیگر پیتر و شارلوت کودکان دیگر وجود داشته باشد با تشکر از این تغییر واقعیت است.

Deborah Kaufmann as Regina Tiedemann
  Netflix

رجینا Tiedemann

سراسر تیره, کلودیا Tiedemann ( لیزا Kreuzer/Julika جنکینز) بود قصد صرفه جویی در دختر او را از زندگی است. رجینا (دبورا Kaufmann) درگذشت در هر دو جایگزین جهان و مادر او مصمم به پیدا کردن یک راه در اطراف این واقعیت است. به عنوان یک نتیجه از این کار آن بود که کلودیا که کشف جهان اصلی و اقدامات او در نهایت منجر به جوناس و مارتا که قادر به از بین بردن منشاء نقطه ای که باعث واگرایی.

در دو فصل اول از تیرهRegina, ازدواج کرده بود, الکساندر (پیتر بندیکت). چرا که او با این شخصیت به عنوان یک نتیجه مستقیم از زورگویی توسط اولریش و Katharina در سال 1986 این رابطه است و باطل در جهان اصلی است. چون اولریش وجود ندارد در حال حاضر او و Katharina نیست حمله رجینا برای درک لکه دار کردن در برابر آنها پس رجینا نیست تا پایان آمدن در سراسر یک مجروح Aleksander. این همچنین بدان معنی است که خود را پسر Chamarie (پل لوکس) هرگز به دنیا آمد.

در این جدول زمانی رجینا نیست توسعه سرطان و مرگ. این است که به احتمال زیاد یک نتیجه از این واقعیت است که شخصیت های دیگر وجود دارد که نمی شد در محل برای اطمینان از ساخت نیروگاه هسته ای را از دست داده اند.

آن را نیز نشان داد در این نقطه است که مشکوک باور است که Tronte بود و پدر او در واقع درست است. اگر این مورد Regina نمی خواهد وجود داشته باشد یا نه. اما یک پرتره خانواده نشان داد که برند داپلر (آناتول Taubman) بود در واقع رجینا پدر معنی که او بخشی از شخصیت های موجود نه به دنیا به عنوان یک نتیجه از زمان سفر آزمایش طراحی و توسعه توسط Tannhaus.

برای کسانی که می خواهند یک نمایش بصری از به روز رسانی, خانواده, درخت, Netflix ارائه شده یکی اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>