Netflix را “کسلوانیا” را برمی گرداند در یک خونخوار اما گیج کننده سرعت

alucard castlevania season 3

Alucard (James Callis) در کسلوانیا فصل 3. Netflix

این بررسی شامل اخلال گران برای کسلوانیا‘s دو فصل اول و خفیف اخلال گران برای آن سوم.

در فصل سوم از کسلوانیا, Netflix انیمیشن-سبک اقتباس از محبوب خون آشام-شکار تصویری از سری بازی باز می شود با دراکولا نیمه انسان, پسر, صید ماهی پخت و پز و پس از آن نشستن با یک لیوان شراب به خوردن. این اتصالات استعاره برای بقیه 10-قسمت سری که عمدتا فقط, مجموعه, میز, presumable فصل چهارم—با چند gorgeously متحرک صحنه های مبارزه است که نگاه فک انداختن با وجود (یا شاید به این دلیل از) بطور غیر عادی و مرموز بی حال قدم زدن است.

این کاملا جدید برای Castlevania که بیش از آن دو فصل اول تعجب بینندگان با هر که در آن بود و با چه سرعتی آن را گرفتن وجود دارد. چهار قسمت اول فصل معرفی دراکولا و پس از آن نشان داد که چگونه خون آشام شکارچی Trevor Belmont (ریچارد آرمیتاژ) شعبده باز Sypha Belnades (Alejandra Reynoso) و دراکولا estranged son Alucard (James Callis) همه ملاقات کرد. این اساسا یک مقدمه. فصل 2 صرف شش قسمت شدن سه نفر و نزدیک به هدف خود را در حالی که همچنین ساختمان خارج دراکولا فتنه پر خون آشام دادگاه. سپس در قسمت 7, آنها طوفان قلعه و کشتن دراکولا در یک به طور غیر منتظره سریع اما فوق العاده رضایت بخش نبرد که دوباره طول می کشد فقط یک فوق العاده خطرناک قسمت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به جنگ های کلون’ برشمرد آینده ‘جنگ ستارگان’

چون فصل 2 شتاب به سرعت در فصل 3 شروع می شود با ظاهری تبه کار اصلی از کل نشان می دهد مرده و برخورد با, بنابراین طبیعی است که مجموعه ای را به ایجاد برخی از مخاطرات اگر شما خواهد شد. ویدیو بازی تا به حال بیش از دو دوجین نوشته اما آنها تمایل به پرش در اطراف در زمان با دهه ها و یا حتی قرن ها به این معنی نشان می دهد که تا حد زیادی خود را در برخورد با فوری پس از دراکولا ظاهری شکست.

در ابتدا به نظر می رسد مانند ترور و Sypha که شروع به یک رابطه هستند و مصرف آنها شیطان-قانون شکار در جاده ها خواهد شد و انتقال این مجموعه به بیشتر از یک هیولا-از-این-هفته-نوع سری است. اما آن را بیشتر “هیولا-از-بعدی-در هفته” را به عنوان جفت را بررسی اتفاقات عجیب و غریب در یک شهر کوچک را اشغال آنها را به صورت کامل در 10 قسمت. اما حداقل در این طرح می آید به یک نتیجه گیری. وجود دارد سه نفر دیگر از عمده plotlines در فصل 3 و همه آنها باید در لحظات واقعی لرزش یا حرکت توسعه شخصیت, اما همه آنها تا حد زیادی در مورد ایجاد آنچه یک پست-دراکولا جهان به نظر می رسد مانند یکی از ما را به طور کامل کاوش فصل آینده است.

Alucard رفتن کمی هم بزنید-crazy in پدرش قلعه قدیمی قطار ژاپنی فراری از دیگر خون آشام دادگاه در هنر کشتن خون آشام. هکتور (تئو جیمز) یکی از دراکولا دو انسان ژنرال معاملات خود را با حبس در قلعه turncoat خون آشام Carmilla (Jaime Murray). اسحاق (Adetokumboh M’Cormack) دیگر خود نفرت انسان به طور کلی است که در یک سفر را به پایان برساند چه دراکولا آغاز شده و به دست آوردن قدرت برای از بین بردن نژاد بشر است. این سفر تمام لحظات خود را و بسیاری از وعده و دوباره دنباله عمل در این سری زیبا و وحشیانه, در راه است که بسیاری از فیلم های پرفروش هالیوود نمی تواند امید برای به انجام رساندن—اما این لحظات هیجان انگیز هستند فلفلی در طول یک فصل است که در غیر این صورت احساس می کند بسیار راکد. ترور باعث می شود یک هیولا را سر منفجر شدن با جادویی خون آشام-کشتن شلاق که رقص در سراسر صفحه نمایش اما شما تعجب کنید که هنگامی که او را به کارخانه آتش بازی در حال حاضر.

sypha castlevania

Sypha Belnades (Alejandra Reynoso) در کسلوانیا فصل 3. Netflix

در بسیاری از این فرصت unbothered کندی نوع از عجیب و غریب صفت برای یک سری بر اساس یک بازی ویدئویی به عنوان به طور سنتی فیلم و تلویزیون سازگاری از متوسط بوده است در طول تاریخ بد است. Netflix بکشد به نظر می رسد به برخی از موفقیت به عنوان دیده می شود با , همه چیز‘s محبوبیت (اگر شما بر این باورند Netflix بسیار مرموز خود تعیین اعداد که اگر). حتی این سری هر چند باعث می شود به صورت شگفت انگیزی آرام و گاه به گاه تجربه تماشای, و اگر چه آن را بیش از حد ارائه می دهد هیجان, در فصل 1 برگ بینندگان احساس مانند آنها فقط به تماشای تمام طول مقدمه. اگر شما به دنبال یک موضوع مشترک از انتقاد برای infamously وحشتناک بازی های ویدئویی سازگاری آن را احتمالا نمی خواهد “سرعت بیش از حد آهسته” یا “آن را بیش از حد meandering.”

شاید این است که در نهایت اگر یک کمی خسته کننده به عنوان بازی های ویدئویی سازگاری به نظر می رسد به کار برای Netflix بکشد. این کسلوانیا حق رای دادن است که فروخته می شود بیش از 20 میلیون نسخه نیست مانند نشان می دهد. این بازی ها نیست و تقریبا به عنوان پر حرف و یا طرح-سنگین (اگر چه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به داستان از گفتن خود را به طور متوسط ماریو بازی). در عوض آنها یک اسکرول سمت ماجراجویی با گیم پلی بسیار مؤثر است که آنها جزئی اسم یک نوع شناخته شده به عنوان “Metroidvania.” می شود شکارچیان خون آشام کشف یک پیچ و خم مانند دشمن آلوده قلعه به عنوان آنها به دنبال دراکولا و یا برخی دیگر رئیس هیولا. آنها لازم نیست به صرف ساعت صحبت کردن در مورد خون آشام قصد دارد قبل از اینکه به طور ناگهانی جهش به خشونت کارآمد عمل است.

trevor belmont castlevania

Trevor Belmont (ریچارد آرمیتاژ) در کسلوانیا فصل 3. Netflix

Braving هر shambling زامبی یا زنده اسکلت در دراکولا قلعه تودرتو و سپس هدف قرار دادن یک دکمه برای به دست آوردن کمی از داستان dolled در حال حاضر و پس از آن در کوتاه متن حباب باعث می شود برای یک ویدیو سرگرم کننده بازی تلویزیون نشان می دهد نیاز به یک کمی بیشتر. و آن را غیر عملی خواهد بود. کسلوانیا‘s صحنه های مبارزه نگاه استادانه درست شده و بنابراین آن را حس می کند که در کل نشان می دهد نمی تواند عمل بسته بندی شده. Netflix بکشد کسلوانیا کار می کند به دلیل آن را با استفاده از رسانه های جدید واقعا کشف این شخصیت و این داستان در یک بازی کاملا نمی تواند. این فقط خسته کننده سه فصل است که آن را هنوز هم احساس می کند مانند ما هم همیشه در مورد ضربه شروع در سطح 1 بعدی فصل است.

کسلوانیا‘s 10-قسمت سوم فصل آغاز بکار در Netflix بکشد 5 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>