Netflix را “همه شب و یک روز” ویرانگر است, زمان خم جرم فیلم

Ashton Sanders and Jeffrey Wright in All Day and a Night

Ashton Sanders و جفری رایت در تمام طول روز و یک شب. Netflix/مت کندی

در تمام طول روز و یک شب این کارگردان از اولین پلنگ سیاه co-فیلمنامه جو رابرت کول آغاز می شود با یک تکان دهنده قتل دو. پس از یک عنوان کارت که لحظه ای است که بلافاصله پس از آن توسط مادر یکی از قربانیان دادن تاثیر بیانیه ای در محکوم ضارب را صدور حکم شنیدن.

دنباله ظاهرا مجموعه مرکزی رمز و راز از فیلم: چرا Jahkor (Ashton Sanders از مهتاب و اکولایزر 2)مرد جوان که نشسته قبل از او با مايوس چشم و پوشیدن نارنجی jumpsuit کشتن دو نفر او به سختی می دانست ؟ “که همه من می خواهم به دانستن” زن پنجه نرم می کند. “چرا؟”

مانند بسیاری از انواع خیانت و تاب طرح رخ می دهد که در طول دوره از این فیلم در پاسخ به این سوال معلوم می شود تا حدودی کمتر قانع کننده تر از آن باید باشد. او حل و فصل یک گاو از طرف محلی فروشنده مواد مخدر دوست خود به نام بزرگ Stunna (Watchmen‘s یحیی Abdul-متین II) و نیز عمیق تر دلیل شخصی خود را گره خورده در هم شکسته دوران کودکی. اما راه که کول فشار, دستکاری و بازی با زمان در این لحظه و ده ها تن از دیگران—گاهی اوقات بی توجهی آن به ظاهر انکار ناپذیر قوانین همه با هم—کاملا جذاب و کمک می کند تا به نگه داشتن فیلم در جذب حتی زمانی که طرح آن contrivances همیشه اضافه کردن.

همچنین نگاه کنید به: “آخرین رقص” است که در حال حاضر برترین مجموعه مستند در جهان

زمان است که یک نیروی گریز از مرکز در این فیلم چرخش در و کشیدن شخصیت های آن را تا زمانی که آن را در نهایت فرو می ریزد و در روی آنها نگه داشتن آنها قفل شده است و در شرایط خود و در الگوهای فقر و حبس.

Jahkor را ترومای دوران کودکی به طور مداوم در بازگشت به هر دو طریق فلش بک (Jalyn سالن نقش او به عنوان یک کودک) و به عنوان یک موتیف در فیلم است. در راه خود را به قتل قربانی را در خانه او نقاط سه پسر رقص و بازی در حیاط. به عنوان پدال او قرض گرفته دوچرخه به عصبانیت مقابله با دوست دختر خود حامله (شکیرا Ja’nai Bmi) در مورد تاریخچه جنسی او پیوست توسط کودکان بر روی دوچرخه; برای لحظه ای کوتاه آن را احساس می کند مانند تصویر از نوجوانان کالیفرنیا بی گناهی تقریبا مانند یک صحنه از E. T.

Yahya Abdul-Mateen II in All Day and a Night

یحیی Abdul-متین II در تمام طول روز و یک شب. Netflix/مت کندی

درد خود را از دوران کودکی نیست و بخش زیادی از Jahkor خاطرات آن را به عنوان او همیشه حاضر در زندان-mate—تقریبا به معنای واقعی کلمه. پدرش J. D. (جفری رایت) یک معتاد به مواد مخدر که ناپایدار حضور در Jahkor زندگی مشخص شده بود و عمدتا با سوء استفاده از نظم و انضباط در خدمت یک جمله زندگی در کنار پسرش. بیشتر سازگار نیروهای Jahkor تربیت شدند خود را در محاصره مادر Delanda (کلی Jenrette, تعجب امی نامزد برای او ظاهر مهمان در این کنیز داستان) و کلیسا رفتن مادر بزرگ (قابل توجه رجینا تیلور). زنان را از جمله دقت به خصوصیات خود را که شما می خواهید کول در بر داشت راه برای حک کردن صفحه نمایش اضافی برای آنها.


در تمام طول روز و یک شب ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: جو رابرت کول
نوشته شده توسط: جو رابرت کول
بازیگران: Ashton Sanders, Jeffrey Wright, یحیی, Abdul-متین دوم اشعیا جان کلی Jenrette, شکیرا Ja’nai پای, Jalyn سالن و رجینا تیلور
مدت زمان: 121 دقیقه.


کول شمای کلی از زمان دست خوش پیشامد میشه تاشو به سمت داخل و در نهایت dooming پدران و پسران و مادران و دختران در تمام طول روز و یک شب است که شدیدا به کمک شیوه ای که او در آن فریم این ایده های بصری. کار با جوان کانادایی فیلمبردار Jessica Lee Gagné که شات بن استیلر-کارگردانی سریال فرار در Dannemora, کول تجسمی پالت شامل مجلل طولانی طول می کشد (یکی در وسط فیلم از یک حزب خانه ای که تبدیل به یک حزب بلوک واقعی گیج) و سایه های عمیق. هنگامی که خشونت رمپ در فیلم گذشته, سوم, شما را تبدیل به کمتر علاقه مند است که تیراندازی و سلاح سرد آنها از با هنرمندی که با آن ارائه شده است.

اما بیش از به سادگی به عنوان یک ویترین برای خشونت چه در تمام طول روز و یک شب را با ارائه صمیمی و ویرانگر قدرت غمگین آیین اطراف تفنگ مرگ و فقر که علامت زندگی برای بیش از حد بسیاری از. یادبود, تی شرت, تشییع جنازه که در آن کسی به ارمغان می آورد پخت قلع مک و پنیر و حتی زبان از ظلم و ستم دستگیر شده با عمیقی عمق احساس و درک است.

آنچه به پایان می رسد تا چسبیده با شما بسیار نیست چرا Jahkor آنچه را که او از جزئیات روزمره که تحت فشار قرار دادند و او را به سوی آن لحظه—کسانی که هر روز heartbreaks و بی عدالتی ساخته شده است که او یک زندانی به خوبی قبل از او تا به حال قفل شده است.

در تمام طول روز و یک شب در دسترس است در Netflix بکشد به عنوان از آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>