Netflix oscars

آیا آکادمی ضد-Netflix bias ؟ ویلسون Webb/Netflix

رمانتیک تاریخ اغلب خال خال با اشتباهات و تاسف. مهم نیست که چگونه بسیاری از بار است که در-باز-کردن-دوباره ex لطمه می زند و ما ابلهانه آمدن نگه دارید. چنین پویا بین Netflix و جوایز اسکار در حال حاضر. این شرکت با صرف ثروت کوچک مبارزه Alfonso Cuarón را رم برای بهترین عکس در سال گذشته تنها برای دیدن کتاب سبز ادعا می کنند این جایزه است. در این سال Netflix گزارش صرف بیش از 100 میلیون دلار در آن اسکار کمپین پس از پیشرو صنعت با 24 مجموع نامزدهای تنها به راه رفتن دور با فقط دو مجسمه. مارتین اسکورسیزی را به ایرلندیکه افتخار 10 نامزد به طور کامل بسته (“آن چه در آن است”). Hell hath no fury like a streamer تمسخر.

همچنین ببینید: هیچ براد پیت اطمینان داد ما او را استخدام نمی کنند یک Speechwriter برای اسکار

پس از Netflix را ناامید کننده شب ما از چپ به بحث که آیا استودیو خرد کردن از دست دادن عمدی بود پیام از آکادمی (نه کشش). آیا این جوش پایین به هالیوود در مقابل دره سیلیکون و گارد سرگرمی مقابل ،

مقاومت اولیه برای Netflix بکشد از آکادمی کاملا ناشی از تهدید وجودی سنتی تئاتر-سینما رفتن. فیلمهای gatekeepers مانند کریستوفر نولان و استیون اسپیلبرگ صحبت کردن در برابر جریان جالوت در گذشته در حالی که اعتبار موسسات مانند جشنواره فیلم کن ممنوع فیلم Netflix بکشد از رقابت. (شایان ذکر است که اسپیلبرگ در حال حاضر تولید Bradley Cooper آینده Netflix فیلم).

اما اسکار امسال را شکست برگزار کمتر بدبینانه تن. حقیقت این است که رای دهندگان تصمیم گرفتند به قهرمان سینمای مستقل و نمایشی قابل دوام درام است که طنین انداز با مخاطبان به دلایل فراوانی. انگل, Once Upon a Time in Hollywood, 1917, فورد v فراری, زنان کوچک—این برای بیشتر قسمت ها, مدرسه قدیمی, فیلم به خود جلب کرد که قابل توجه مخاطبان است. که آنها برنده غنائم است که ذاتا بیشتر طرفدار سینما از ضد Netflix بکشد.

Netflix و صنعت فیلم به عنوان یک کل می یابد خود را در یک دولت بزرگ شار. جریان تبدیل به یک تاسیسات برای مرگ سینمای مستقل به عنوان studios به طور فزاینده سرمایه گذاری در tentpole تولیدات به جای اواسط بودجه کرایه. Netflix سزاوار اعتبار برای حمایت از فیلم هایی مانند Okja, رم, و , ازدواج, داستان زمانی که هیچ کس دیگری را. اما این استودیو نیز می خواهد همه چیز برای همه مردم است. اسکات Stuber Netflix بکشد اصلی فیلم سر, می خواهد در نهایت آزاد 90 فیلم در سال است. که شامل 35 indie در هر سال با بودجه زیر 20 میلیون دلار و 20 بزرگتر فیلم اعم از 20 میلیون دلار به 200 میلیون دلار. جاه طلبی و انتقال آن قدر طول می کشد زمان به عنوان پذیرایی از بیشتر میباشد. هالیوود نیست و کاملا آماده برای ارائه به 100 درصد از اعتبار Netflix به دنبال فقط رتبهدهی نشده است. اما از آن خواهد شد.

این پرچم در حال اهتزاز است صرف $17 میلیارد دلار بر محتوا در سال 2020 ادامه خواهد داد و سرمایه گذاری در اصلی سینما. آن را نمی برنده بهترین عکس در اسکار, این سال, اما در ماه های آینده را ببینید جدید منتشر شده از چارلی کافمن (من فکر پایان دادن به همه چیز), Spike Lee (Da پنج Bloods) و دیوید فینچر (Mank) به Netflix چندین ترک در بالای جایزه در سال 2021. آنها در حال رفتن به فقط خوب و هر طولانی خشم بين سینمایی اختلافات حل و فصل خواهد شد در طول زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im