Netflix به زودی لغو اشتراک از اعضای غیر فعال بسیار غیر معمول حرکت برای یک مدل کسب و کار بر اساس محدوده زمانی معین, اشتراک, CNBC گزارش شده است.

آغاز این هفته Netflix مشتریان که استفاده نشده سرویس جریان در یک سال یا بیشتر خواهد شد و دریافت که آیا از طریق این برنامه آنها استفاده و یا عدم آن را از طریق آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود را درخواست اگر آنها می خواهند برای حفظ عضویت خود را.

اگر مشتری نیست پاسخ دادن به ایمیل, حساب کاربری خود لغو خواهد شد.

“ما در حال درخواست از همه کسانی که به تماشا نمی هر چیزی در Netflix بکشد برای یک سال پس آنها پیوست و به تایید آنها می خواهند برای حفظ عضویت خود را. و ما همین کار را برای هر کسی که متوقف شده است تماشای بیش از دو سال گفت:” ادی وو پلت فرم مدیر محصول نوآوری است.

بیشتر به عنوان Wu یادداشت ها در یک پست وبلاگ در وب سایت این شرکت هر مشتری که حساب است ، اما پس از آن تصمیم می گیرد بعد از آن که آنها می خواهند به بازگشت را پیدا خواهد کرد که خود تنظیمات پروفایل تنظیمات و توصیه ها تغییر نکرده است.

“در Netflix آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که مردم پرداخت پول برای چیزی است که آنها در حال استفاده نیست,” او می گوید.

تعداد Netflix مشتریان که حساب اما نشسته بر روی آنها را برای بیش از یک سال است نسبتا کوچک: کمتر از نیمی از یک درصد از این شرکت را حدود 183 میلیون مشترک.

“ما امیدواریم که این رویکرد جدید موجب صرفه جویی در مردم برخی از سخت به دست آورده پول نقد” وو می نویسد.

HOLLYWOOD, CA - APRIL 20: In this handout photo provided by Netflix, is a view of Netflix's headquarters located in Los Gatos on April 20, 2020 in Los Gatos, California. (Photo by Netflix via Getty Images)
  Netflix بکشد از طریق گتی ایماژ

که یک کسب و کار درآمد که وابسته به پرداخت اشتراک خواهد به طور فعال پاکسازی اعضای غیر فعال است که تقریبا در تضاد به مدل کسب و کار.

به این دلیل که مشخص نیست چرا Netflix است که انجام این کار به ظاهر-مرحله شدید در حال حاضر. اما CNBC اشاره می کند که Netflix در حال حاضر به سادگی یک بازیکن — البته به احتمال زیاد بزرگترین بازیکن در شلوغ جریان بازار است. آمازون نخست Hulu دیزنی+ و تعدادی دیگر از خدمات جریان برخی گره خورده است به یک موجود با نام تجاری برخی نه همه رقابت برای مشترکان دلار است. با لغو عضویت غیر فعال, یادداشت, CNBC نویسنده جسیکا Bursztynsky این شرکت به طور بالقوه می تواند ایستادگی کردن در برابر لیست در حال رشد از رقبای خود.

بیشتر نشان می دهد Bursztynsky این حرکت باعث می شود بیانیه ای در مورد ارزش خدمات خود را برای مشتریان.

Netflix یکی از معدود صنایع به لحاظ مالی بهره مند از coronavirus بیماری همه گیر. با میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به طور ناگهانی پیدا کردن خود در خانه گیر کرده با زمان در دست خود, بسیاری از را تبدیل به جریان خدمات مانند Netflix بکشد و یا رقبای خود است. در سه ماهه گذشته که شامل ورود coronavirus همه گیر Netflix شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد مشترکین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de