Netflix سهام ریباند به عنوان جریان ترافیک رکورد جدیدی را در شبکه های AT&T

Netflix Stock Coronavirus

Netflix بینندگان همچنان به افزایش در میان coronavirus بیماری همه گیر. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images

مشترکین جدید در کلید در خارج از کشور, مناطق آسیب دیده COVID-19 هجوم آوردند به Netflix و روزانه نامزدی همچنان به افزایش به عنوان بزرگ عصری جهانی جمعیت باقی می ماند در انزوا. در حالی که رقبای مانند Comcast در, دیزنی, آمازون, اپل و ViacomCBS دیدن ماموت نرخهای پایین در قیمت سهم بیش از چهار هفته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس Netflix بکشد شروع به دوباره بجای اول برگشتن از آن های اخیر رکود.

روز دوشنبه Netflix سهام بهبود یافته با 8.4 درصد است و در حال حاضر معاملات در $360.21 هر سهم همانطور که از نوشتن این. در واقع Netflix سهام افزایش یافته است و حدود 19 درصد بیش از پنج روز گذشته. اعتماد سرمایه گذاران به بازگشت به عنوان پلت فرم تساوی رکورد بینندگان در ترافیک. AT&T نشان داد در یک به روز رسانی دوشنبه که داخلی ایالات متحده ترافیک رسیده بود یک جدید خود را بیش از آخر هفته در انواع.

همچنین نگاه کنید به: اینجا برندگان 2020 SXSM جشنواره جوایز

با کمبود مطالب تازه هدف قرار دادن بازار و اکثریت آن در سه ماهه دوم تخته سنگ آماده برای اولین در زمان Netflix است که در جایگاه نخست برای پر کردن بازار از درجه اعتبار ساقط در طول ساعت های بی پایان از قرنطینه. جمعه, مارس 20 Netflix بکشد عرضه 13 فصل جدید از تلویزیون از جمله Octavia Spencer را خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker و buzzy مستند Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون. با سینما هنوز بسته آهسته قطره ای از فیلم جدید ساخت راه خود را به VOD و عدم وجود رقابت از رقیب streamers Netflix محتوای جدید است که در ابتدا برای جذب افزایش بینندگان.

در واقع ترافیک در سراسر هیئت مدیره در عمده مناطق نهفته COVID-19 با توجه به JustWatch بین المللی جریان, راهنمای کمک می کند که بیش از 20 میلیون کاربر در هر ماه در سراسر 40 کشور برای پیدا کردن چیزی بزرگ به تماشای Netflix و Amazon Prime, iTunes, و غیره.

Netflix traffic

در تازه ترین گزارش درآمد سه ماهه Netflix بکشد, پیش بینی 7 میلیون در سراسر جهان مشترکان در سه ماهه اول سال 2020 است. اما coronavirus دارای طرح میتوانست بازار با اولویت در خانه مشاهده و صنعت جدید تخمین انتظار Netflix به ضرب و شتم که در کل. به عنوان مثل وال استریت شروع به آمده به عقب در اطراف در جریان است.

Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفته است که این شرکت می تواند همچنان به عرضه مطالب تازه و بدون اختلال “بیش از چند ماه آینده” حتی به عنوان شرکت به حالت تعلیق در تولید به طور نامحدود. که عملا طلا در حال حاضر رسانه ها, سرگرمی, آب و هوا. اما اگر COVID-19 امتداد به دومی بخشی از 2020, Netflix دوباره شروع به احساس خرید اینترنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>