Netflix سهام, افزایش, اما آن را نمی ممکن است پایدار

Netflix stock

Netflix سهام پر رونق است در حال حاضر. Filip Radwanski/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

Netflix سهام شده است محبوب نقطه تمرکز برای بیش از یک دهه در حال حاضر به عنوان رسانه سرگرمی چشم انداز همچنان به تکامل. این جریان که پس از تلقی خود disruptor سنتی سرگرمی است در حال حاضر به عنوان تثبیت شده و جریان اصلی به عنوان هر یک استودیوی بزرگ. اما موفقیت begets فشار و انتظارات آن ها از طریق اندازه گیری عملکرد مالی در هالیوود است. در این جبهه Netflix گرفته شده استفاده کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ماه سپتامبر Netflix دیدم آن قیمت سهام سقوط 15 درصد در یک هفته و حدود 5 درصد در طول سال 2019 به آن نقطه به عنوان نصب خارجی رقابت تهدید این سرویس است. اما سهام این شرکت فوران کرده است به عنوان COVID-19 مجبور است در خانه حبس با اشتراک جدید رشد و ترافیک وب سایت افزایش قابل توجهی. Netflix مجموعه یک شرکت ضبط با 15.8 میلیون مشترکین جدید اضافه شده در سه ماهه گذشته نیز در حالی که گزارش اخیر ایالات متحده ترافیک. بیش از شش ماه گذشته Netflix بکشد بورس صعود سرسام آور 49% اوج در تمام زمان شرکت-بالا $499.50 صبح روز دوشنبه.

همچنین ببینید: لب گرفتن در دیزنی+’s عظیم ‘همیلتون’ شماره

اما امپریالیستی سرمایه تحلیلگر دیوید میلر معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ایجاد یک موج ناپایدار برای Netflix بکشد. در برآورد یک “افزایشی $184 هر سهم از ارزش حقوق صاحبان سهام ایجاد شده است به سادگی با توجه به ظهور COVID-19” در هالیوود گزارشگر. بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن نرخ و نگهداری پس از همه گیر خواهد بود پارامونت برای Netflix بکشد سلامت طولانی مدت است. می توانید از سرویس جریان حفظ این حرکت بی سابقه و یا یک رکود اجتناب ناپذیر با توجه به تغییر شرایط زندگی روزمره در یک پست امیدوار-COVID جهان ؟ بسیاری بر این باورند برخی از شیوه های کاهش سرعت یک نتیجه گیری یک بار سینما ورزشی و ادارات در نهایت به طور کامل بازگشایی هر چند نه لزوما یک شیب افت از خود فرمانده جریان منجر شود.

میلر می کند اذعان کرد که Netflix منحصر به فرد قرار به این آب و مداوم طوفان به خصوص در مقایسه با دیزنی با “بدون مواجهه با هر گونه دارایی در بخش رسانه تحت سکولار تهدید مانند شبکه های کابلی و نه دارایی به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 مانند پارک یا سینما” گفت: در هر خروجی.

در آن مه Q2 درآمد گزارش دیزنی تخمین زده است که COVID-19 تا به حال پاک کردن به عنوان بسیاری به عنوان $1.4 میلیارد دلار از آن سه ماهه با مبلغ 1 میلیارد آمدن از پارک های آن را بدست آورد. سه ماهه گذشته نزدیک به 60 درصد از دیزنی درآمد عامل آمد و از آن پارک های کسب و کار. جهانی تئاتر خاموش کردن که مجبور عمده دیزنی فیلم های پرفروش مانند مولان و بیوه سیاه به تاخیر آزادی خرما کمک کنید یا نه. (می توانید دیزنی NBA طرح کمک به صرفه جویی در روز؟). جریان بوده است این شرکت قوی ترین رکن پشتیبانی در سراسر این بیماری همه گیر.

دیزنی+ شد تبلیغ به عنوان یک پتانسیل Netflix-قاتل پیش از آن در اواسط ماه نوامبر راه اندازی. در حالی که جدید streamer مراتب رشد معقول و منطقی انتظارات صنعت با بیش از 55 میلیون مشترکان پرداخت می شود در فقط هفت به علاوه آن گرفته نشده marketshare دور از Netflix بکشد و یا مجبور خدمات به کاهش قیمت آن است. پس دیزنی+ راه اندازی شده در نوامبر 12, Netflix سهام افزایش یافته است و تقریبا 70% در حالی که اضافه کردن بیش از 24.6 میلیون مشترکین جدید. میلر نوشت که Netflix بکشد “کارآمد متفاوت خود را از آن قوس رقیب دیزنی+ که در دیزنی+ تا حد زیادی هزاران آمریکایی سرگرمی “مارک’ جهانی صادر شده در حالی که Netflix بکشد است, در بیشتر قسمت های smorgasbord جهانی نشان می دهد تقریبا از هر کشور متقابل گرده افشانی در سراسر جهان است.” همانطور که ما قبلا بررسی شده Netflix بزرگترین مزیت در به طور فزاینده ای شلوغ جریان جنگ های آن بی نظیر سال سرمایه گذاری به کلید بازارهای خارج از کشور.

اما خواهد شد در زمین بازی حتی زمانی که یک احساس و یا حالت عادی بازگشت به زندگی روزمره ؟

“هنگامی که ورزش و زندگی-برنامه نویسی بازگشت به بیننده را انتخاب Netflix بکشد می تواند تحت فشار قرار دادند به این سمت با توجه به آن کتابخانه نیز-زد محتوا انتخاب” آل DiGuido ارشد درآمد افسر شمالی 6th آژانس گفت: ناظر در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>