Netflix سالم است در Coronavirus اما مشکل بافندگی در دراز مدت

Netflix Coronavirus Stock Movies Series

Netflix بینندگان در میان موج شیوع کروناویروس. Pixabay

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اول شروع وادار کردن خود به انزوای اجتماعی فاصله و قرنطينه بسیاری از فرض رتبه های تلویزیون و جریان مصرف می بینیم commiserate افزایش است. چه چیز دیگری وجود دارد به انجام هنگامی که شما قفل شده است و در صفحه اصلی برای ساعت پس از پایان ؟ معلوم می شود که دقیقا چه اتفاقی می افتد.

در حالی که ظاهر می شود با برایان Stelter در سی ان ان منابع قابل اعتماد Netflix رئیس محتوای Ted Sarandos نشان داد که “مشاهده شده است” برای پلت فرم.

همچنین نگاه کنید به: Netflix مجموعه کنار $100M برای Coronavirus صندوق امداد

“ما در حال افتخار به بخشی از آن که در تلاش است که ماندن در خانه تجربه کمی قابل تحمل تر برای مردمی کمی بیشتر لذت بخش و حتی برخی از خانواده ها چیزی برای جمع آوری در اطراف چیزی برای مردم به صحبت در مورد ساخت ما احساس کمی کمتر جدا شده در حالی که ما در حال جسمی جدا” Sarandos گفت: هر خبرنگار هالیوود.

طی یک اقدام بی سابقه تولید جهانی خاموش شدن بسیاری از سرگرمی رقبا در حال تقلا برای ارائه به مخاطبان با مطالب تازه (فکر می کنم ESPN که متکی بر زندگی ورزشی). نیلسن تخمین می زند که پناه در خانه می تواند منجر به 60 درصد افزایش در زمان صرف شده با رسانه ها.

در عین حال اکثر Netflix را در سه ماهه دوم تخته سنگ که شامل یک buzzy عنوان جدید از حال بارگذاری-تولید کننده Ryan Murphy, آماده به برتر در برنامه. در جمعه بازار پیشرو streamer عرضه یک تعداد انگشت شماری از سری جدید تنهایی. اما باید همه گیر در ادامه برای ماه Sarandos اذعان می کند که این شرکت خواهد شد در صورت مشکل در پر کردن این مطالب از درجه اعتبار ساقط.

“کار ما بسیار جلوتر است. شما می دانید ما تحویل همه ما نشان می دهد با همه قسمت ها در یک بار” او گفت:. “ما بسیار جلوتر است. بنابراین ما نمی بینیم هر گونه اختلال در خروجی ما بیش از چند ماه آینده. شاید بعد از آن در سال, اگر این پیشرفت طولانی شما شروع به احساس برخی از آن به عنوان فیزیکی تولید است نه عامل.”

ضمنا Netflix بکشد می ایستد برای بهره مندی از رقیب خود را در تلاش. برترین تصاویر مجموعه به انتشار عیسی Rae-Kumail Nanjiani کمدی رمانتیک عشق پرندگان در آوریل 3. اما با سینما بسته برای آینده قابل پیش بینی استودیو—که دیرینه همکاری با Netflix بکشد در محل—تصمیم به فروش آن را به Netflix بکشد و آن را برای اولین بار تئاتر فیلم دوباره روت به یک شخص ثالث streamer.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس می کند نشان دهنده یک پنجره فرصت برای Netflix آن را نیز همراه با خطر است. بینندگان ممکن است در کوتاه مدت اما Netflix بکشد است فقط در مورد به آن نقطه اشباع در آمریکا در آینده نزدیک خواهد بود tightrope پیاده روی از چالش ها برای پرچم در حال اهتزاز اگر آن را می خواهد به رشد خود ادامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>