Netflix به ما ‘جامعه’ فیلم ما سزاوار

community cast netflix

بازیگران از جامعه است که در حال حاضر در Netflix بکشد. میچل Haaseth/NBC/NBCU عکس بانک

مشاهده نقاط جدید نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

بسیاری از تلویزیون نشان می دهد در اطراف با نوع و متوسط به عنوان مقدار به عنوان جامعه. هنگامی که آن را برای اولین بار پخش در سال 2009 نشان می دهد در خیابان جلوتر از بقیه تلویزیونی کمدی ما قبل از دیده بود با وجود آن سنگی اجرا در NBC بود که در آن تقریبا لغو شده در پایان هر فصل.

جامعه موفق به غلبه بر هر مانع و حتی گرفتن یک ششم فصل در یاهو! صفحه نمایش است که در نهایت سوار سرویس جریان به زمین. که یک جزئی از این مجموعه است که نشان داد Abed نادر (Danny Pudi) فریاد “شش فصل و یک فیلم!” در مورد ایده آل خود را اجرا نشان می دهد که او واقعا دوست داشت به پایان رسید تا تبدیل شدن به تماس تجمع که نجات جامعه.

ما شش فصل و در این مورد هم ما رو فیلم. از چه کسی از شما بپرسم ؟ Netflix بکشد ،

همه جامعه بازدید Netflix امروز, مارس 1—و این شوخی نیست

درست است که Netflix بکشد آوردن تمام فصول از جامعه به شما از امروز شروع. سونی باز کرد تا جریان حقوق از این سری در اکتبر 2019 و Netflix برداشت جهانی جریان حقوق برای جامعه. در حال حاضر ما می دانیم که Netflix است که همیشه ساخت معاملات به حداکثر رساندن محتوای آن کتابخانه, اما این یکی خاص است.

این پرچم در حال اهتزاز است و به تازگی گرفته شده برای سرمایه گذاری در محبوب را نشان می دهد با ساخت Netflix اصلی عاقبت فیلم. آنها این کار را با دو Nickelodeon متحرک سری—مهاجم Zimبا فیلم Invader Zim: وارد Florpusو بلوک مدرن زندگیبا یک فیلم با عنوان بلوک مدرن زندگی: استاتیک چسبیده. هر دو این فیلم ها منتشر شد در سال 2019. آنها هم همان چیزی که با شکستن بددادن به آن خاتمه فیلم با عنوان El Caminoنیز منتشر شد در سال 2019. آنها به وضوح باید یک استراتژی برای رفتن به آنها را در اینجا.

وقتی که می آید به جریان حقوق Netflix بکشد در واقع تا عظمت که Breaking Bad بود در مورد برای تبدیل شدن به بسیار زود است که رهبری آن را به نهایت توزیع El Camino. جامعه دارای یک فرقه زیر, مطمئن, اما این تلاش با بینندگان در طول اجرای آن. Netflix کاملا قرار داده شده به سری اصلی در حال حاضر در بیشتر سپاسگزار زمان را به ما بدهد فیلم در این فرآیند است. این واقعیت است که Netflix بکشد است چیدن جهانی جریان حقوق برای جامعه نکات در دقیقا همان است که.

ستاره (از جامعه) را تراز وسط قرار دارد

این جامعه فیلم اعتیاد به مواد مخدره هرگز آهسته. آن را فقط به طرفداران این سری است که تحت فشار بوده اند اما ستاره نیز هست. برای شروع با, Alison Brie (آنی Edison) که به طور فعال کار می کند با Netflix در پروژه های متعدد گفت: در یک کرکس مصاحبه سال گذشته که “اگر جامعه فیلم تا کنون ساخته می شود باید آن را فقط برای Netflix بکشد.” کرکس نیز تا به حال یک جامعه reunion پنل بعد از آن در سال 2019 که در آن ستاره ها همه قول داد به بازگشت برای فیلم اگر خالق دن هارمون بودند به نوشتن آن است.

بیشتر به تازگی شده است وجود دارد واضح تر وزوز در مورد جامعه ، Alison Brie اظهار نظر در ق AskMeAnything موضوع در فوریه سال 2020 نشان می دهد که در اوایل مذاکرات در مورد این فیلم ممکن است در حال حاضر آغاز شده است.

Alison Brie reddit AMA community movie

Alison Brie وزن در در ق. تصویر توسط Palash Volvoikar

Yvette Nicole-قهوه ای (شرلی بنت) پس از آن اشاره کرد در مورد همان در توییتر

این بود که حدود یک ماه قبل از جامعه‘s ورود به Netflix اعلام شد, بنابراین آن را بسیار محتمل است که این دو رویداد مرتبط هستند و این را من می گویم بدون نیاز به قرار دادن بر روی قلع فویل و کلاه.

اگر بود که کافی نیست, Ken Jeong (بن چانگ) شده است به tweeting در مورد جامعه حتی بیشتر از Netflix اخبار کاهش یافته است و Joel McHale (جف جناح) به نظر می رسد حمایت از #SixSeasonsAndAMovie جنبش است.

این جفت ارز نیز آغاز شده یک پادکست به تازگی به نام تاریک ترین زمانیکه به شدت از ویژگی های جامعه.

Netflix نیز مشغول به کار با بسیاری از جامعه ستاره در آن برنامه نویسی اصلی: Alison Brie در پروژه های متعدد از جمله Netflix اصلی سری تب و تاب بودن و انتقادی عزیزم BoJack Horseman; Joel McHale در بحث نشان می دهد که Joel McHale نشان می دهدجیلیان جیکوبز (بریتا Perry) در کمدی رمانتیک سریال عشقو جیم راش (Dean Craig پلتن) در غریبه چیزهایی aftershow فراتر از غریبه همه چیز. آن را سخت را برای آنها به طناب در بقیه of جامعه‘s بازیگران.

داستان هنوز تمام نشده است

فصل ششم جامعه آیا قرار دادن این داستان به ما طرفداران برخی از بسته شدن. این سری به پایان رسید و اجرای آن با یک بازی فوق العاده آرامش آخر به ما نشانه ها در مورد آینده تمام شخصیت های مورد علاقه ما. و…همه به جز یکی.

Troy Barnes, بازی های برگزار شده توسط Donald Glover با نام مستعار Childish Gambino رفت و در یک سفر در سراسر جهان در فصل 5 قادر به ادعا می کنند ثروت که همان پیرس Hawthorne چپ او هرگز بازنگشت. این یکی از عمده loose end دقیقا چیزی است که باید درایو فیلم و بسیاری از جامعه طرفداران به نظر می رسد به توافق برسند. داستان این است که سمت راست وجود دارد در حال انتظار برای گفته شود.

البته Joel McHale شوخی است که آن را به یک میلیون دلار را Donald Glover در هیئت مدیره اما ما مطمئن هستیم که Netflix بکشد می تواند مراقبت از آن است. این شرکت بنا به گزارش ها یک بار پرداخت می شود 100x که پنج سال پیش برای حقوق به دوستان. این پول است.

حرکت خود را Netflix

Netflix بکشد قطعا نمی underplaying جامعه‘s ورود به محتوای آن کاتالوگ که باعث می شود من احساس می کنم که آنها علاقه مند در آینده با نشان می دهد.

Netflix بکشد تا به بسیاری از کشش در این جهت و این امر می تواند تنها اتصالات که آنها را به فیلم در حال حاضر. البته این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد و بلافاصله با توجه به این که اعضای بازیگران همه مشغول برنامه در حال حاضر و خالق دن هارمون بیشتر Rick and Morty را فراموش نکنید فعلی Coronavirus shutdown. اگر وجود دارد هر کسی که دارای یک شانس آن را Netflix بکشد.

بنابراین به عنوان یک اختصاص داده شده در زمان طولانی فن من بگو, Netflix آن را انجام دهد! تحقق ما #SixSeasonsAndAMovie رویاهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>