Netflix را انکار می کند و هزینه های $100M در اسکار سال 2020 مبارزات (اما آن را می خواهم احساس اگر آن را انجام داد)

Netflix Budget $100 million oscars campaign irishman

Netflix بکشد می ترسم به صرف پرخرج برای جوایز اعتبار. Netflix

در سال گذشته Netflix گزارش صرف حداقل 15 میلیون دلار امی مبارزه و حدود 25 میلیون دلار در رم‘s تلاش برای برنده شدن بهترین فیلم در جوایز اسکار. در این سال با یک صنعت پیشرو 24 اسکار نامزد عمیق به جیب پرچم در حال اهتزاز است یک بار دیگر همه را برای طلا. با دو تا از بهترین عکس نامزد و کشت و بازیگری نامزد ما نمی توانیم دقیقا آنها را سرزنش.

با توجه به وال استریت ژورنال, “خودی صنعت برآورد Netflix است که هزینه های بیش از 100 میلیون دلار با اکثریت کسانی که بودجه اختصاص یافته به مبارزات برای مارتین اسکورسیزی The Irishman و Noah Baumbach را ازدواج داستان. که بیش از سنتی studios که به طور معمول صرف 5 میلیون دلار به 20 میلیون دلار برای هر فیلم در جوایز کمپین.”

همچنین ببینید: این فیلم که برنده خواهد شد در شب اسکار امسال

نه رقم کل فک انداختن مقدار حتی با استانداردهای هالیوود و حتی برای Netflix بکشد است که هزینه $17 میلیارد دلار (!) بر محتوا در سال 2020 است. اخیر به خوبی ذوات مبارزات شامل یک ستاره متولد شده است (“کمی کمتر از 20 میلیون دلار” در انواع مختلف), جاذبه (20 میلیون دلار) و آرگو (25 میلیون دلار). استودیوهای بزرگ مانند برادران وارنر و یونیورسال گزارش حساب برای جوایز مبارزات در طول فیلم به مرحله توسعه و زمانی که ساخت بودجه.

اما اسکات Stuber Netflix بکشد از اصلی فیلم را انکار می کند که این پرچم در حال اهتزاز صرف که پول زیادی در آن اسکار مبارزات. “من فکر نمی کنم ما در حال انجام هر چیزی که هر کس دیگری انجام نمی,” او گفت: وال استریت ژورنال. Stuber نیز همان Netflix اجرایی که طعنه “سینمایی یورش” از این شرکت خواهد شد که متشکل از 90 اصلی فیلم در هر سال و 200 میلیون دلار فیلم های پرفروش. The Irishman به تنهایی انجام بودجه تولید حدود 160 میلیون نفر است. می گویند آنچه شما می خواهید در مورد پرچم در حال اهتزاز اما حداقل آن را به طور مداوم reinvesting در این محصول است.

Netflix دارای هفت نامزد جایزه اسکار فیلم در این سال بیش از هر زمان دیگر استودیو. به این ترتیب جای تعجب نیست برای دیدن شرکت outspend میدان منتهی به یکشنبه شب مراسم. اما این Irishman و ازدواج داستان در حال رفتن به برنده بهترین تصویر محرومیت خیره کننده ناراحت است. لورا درن تمام شده است اما مطمئن باشید به نفع خود بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه برای او به نوبه خود در ازدواج داستان. خارج از Netflix را بهترین شانس را در این ادعا اسکار طلا ممکن است اقامت در فیلم مستند (آمریکا کارخانه) و شاید جلوه های بصری (The Irishman) هر چند آن مواجه رقابت سختی از سال 1917, Avengers: Endgame و شیر شاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر